0 oy
1,330 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
7 aylik hamileyken tesadufen ogrendim esimin ihanetini.sosyal medyadan yapulan ihanet. Bi hafta sonra memleketime babamin evine gittim dogum icin.o sirada telefonu karistirdim daha farkli kizlar oldugunu ogrendim.gene sans verdim.esim beni bıraktı gorev icin tekrar gitti.instagramdan hesap acip ekledim denedim onu.hem hesabi kabul etti hem 45 tane kiz eklemis.esime bagirdim beddua ettim engelledim.tabi babaevinde annem anldi evlilikte sorun oldugunu.o yuzden anlattim.kayinvalide kayinpedere anlattilar durumu(babamin haberi yok).uyarsinlar ogullarini yaptigi yanlisi anlasin die.aurumuradan zaman gecti 36 haftalik stresten dogum yaptim.bebegim ilk 1 ay icinde 10 gun kuvezde kaldi.sarilik kusma goguste sisme derken ustuste geldi.sonra evime dondum.aradan 2 hafta gecti esim gene sosyal meedyadan bi kizla tanismaya calismis.ben 2 aylik bebgimle hayatima adapte olmaya ccalisiyorum.derken ameliyat olmak zorund kaldim annem babam yine memlekete getirdi.(bulundugumuz yerde hastane sorunu vardi). Ameliyatin ertesi gunu ogrendim son ihanetini.artik yeter dedim.baba olmus hala daha ayni hatayi yapiyor.Donmoycem bosancm dedim.babama anlattim herseyi.esimin ailesi geldi.ben saniyorumki benim gonlumu almaya geldiler.megerse dertleri beni suclamakmis.esimin beni aldatmasi benim baba evine gelmemmis.kocama sahip cikmamisim.ofketle oglunuz bu b.ku yedi dedim.kayinvalide  oglunum sucunu gormedi bana senin agzin pis dedi.neyse yuzlestik hatalarini kabul ettiler ozur dilediler.babam beni ikna etti yuvama donmem icin bebegim var die.tekrar gittim aileler karisinca zaten hicbisi eskisi gibi olmuyor.ben gecmise sunger çektim ama herkes iyi niyetli olmayabiliyomus.Arkamdan atanamadi(ogretmenim) die dalga gecmeler babama kufretmeler ailem akkinda ileri geri konusmalar.bhosanma olursa icralik ayarlayalimda nafaka almasin die plan kurmalar. Bunlari duyunca bi sn dusunmeden bebegimide alip yuvami terkettim.3 ay oldu babaevibdeyim.karsi taraf bosanmayi kabul etmiyor.onceden affettigim icin bu ihanetler yuzunden dava acamiyorum.konusmalar seskaydi dugu icin ispat edemiykrum.mahkeme delil saymiyor.hakli iken haksiz konumaa dusmek bu olsa gerek.yuva kolay yapilmiyor ama insanlar yikmak icin elinden geleni yapiyor.bosanicam deyincede her evlilikte olur cocugun var coxugunu düşün deniliyor.cocugumu dusunmeyen gercekten benmiyim? Benmi abartiyorum . Yuva olmak icin sadekat guven jstedim.biraz saygi gostersinler bana ve aileme.bunu istedim.varlikli bi ailenin kiziyim eaiminde ailesininde durumu iyi degil.simdiye kadar bunlardan hic yakinmadim.idare ettim sabrettim.ama ihanet. Hamilelikte lohusalikta ben bu yuku kaldiramadim.uzun oldu hakkinizi helal edin vaktinizi aldm.icimi dokmek istedim.

31 Cevaplar

0 oy
(1,341 puan) tarafından
Canım için rahat olsun. Sen elinden geleni yapmışsın o evliliği kurtarmak için. O adam düzelmez. İçinde var çünkü. Bu da senin kaderinmiş. Bak senin şöyle bir artık var em azından ailen varlıklı vr arkanda.  Kendine yeni bir hayat kur. Yerinde olsam bebeğim biraz büyüdükten sonra annem de bakarsa bende sosyalleşmek ve yeni hayatıma daha iyi adapte olmak için bir kolejde işe başlardım. Ne güzel öğretmensin.  Her öğretmen atanamıyor maalesef. Sakın ama sakın o adamla bir daha deneme. Sonunda yine üzüleceksin....
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Haklisin canim hakkindada hayirlisi olsun ne denirki bir kadinin kendine bakabilecek durumu varsa cekmesin istemedigi birseyi ben bndan yanayim. Omur boyu cekmenin anlami ne 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Senin adina cok uzuldm canm.ama esine defalarca sans vermissn zaten ama huylu huyundan vazgecmemis daha da degismez ne guzel ailen arkanda cocugunun babasindan uzakta yasamasi cok kotu ama boyle bir ortamda buyutmek daha buyuk kotuluk gibi Allah yardimcin olsun
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Huylu huyundan vazgeçmez derler cnm allah yardmcn olsn sen kac kere sans vermissin olmamis :(

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun insan 7 de neyse 70te de odur gec bille kalmisin
0 oy
(8 puan) tarafından
Rabbim senin ve evladın için hayırlısını nasip etsin olan cocuklara oluyo laflarına cocuk var laflarınada kulak asma cocuklar aynı ortamda olunca daha cok yıpranıyorlar en güzeli ve sağlıklısı ayrı olmak eğer ortam kötüyse Rabbim sana güç kuvvet versin zor dönemler Allah yardımcın olsun
0 oy
(193 puan) tarafından
Allah yardımcın olsn canm gerçekten üzüldüm eşin keşke werdigin şansları degerlendirebilseydi ama boşan diyemem rabbim hakkında hayırlısını wersin yawrunlasenin yüzünü guldursun
0 oy
(141 puan) tarafından
Allah'ım yar ve yardımcın olsun çok üzüldüm umarım herşey yoluna girer o adamdan da hayır gelmez defalarca aynı hatayı yaomis biri yine yapacaktır senin ve bebeğinin peşine düşmeyen biri içinde hiç uğraşma ailen arkadaşa elbet hayatın düzene girer
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum bu tür durumlarda gizli toplanan şeyler delil olmuyor  bu saatten sonra sen onlara seni haksız göstere ek ifadelirde bulunma ve yazma. Onlar bu öfkeyle sana delil verirler bir şekilde, öçellikle gelecek klfn mesajlarına dikkat et ve telefonuna aramalarda ses kayıt yükle, sana hakaret edici birşey denirse bunları kullanırsın. Yaşadıklarıh çok üzücü bazı kısımları bende yaşıyorum. Aile içine bir kere böyle huzursuzluk girdi mi tekrar düzelmiyor. İnşallah bundan sonra herşey senin için kolay olur, Allah kolaylık versin.
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Halkında hayırlısı olsun canım ya çok üzüldüm 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yerden göğe kadar haklisin da ne diye geri döndün ki ? Yaptığı cok terbiyesizlik mide bulandırıcı canım.bosver Allah a havale et ve o insanla bir daha da olmaz zaten .evladin için geri dönsen de 3-5 ay sonra gene yapar 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 914 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 673 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,520 cevap

34,986 kullanıcı

...