0 oy
1,327 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
7 aylik hamileyken tesadufen ogrendim esimin ihanetini.sosyal medyadan yapulan ihanet. Bi hafta sonra memleketime babamin evine gittim dogum icin.o sirada telefonu karistirdim daha farkli kizlar oldugunu ogrendim.gene sans verdim.esim beni bıraktı gorev icin tekrar gitti.instagramdan hesap acip ekledim denedim onu.hem hesabi kabul etti hem 45 tane kiz eklemis.esime bagirdim beddua ettim engelledim.tabi babaevinde annem anldi evlilikte sorun oldugunu.o yuzden anlattim.kayinvalide kayinpedere anlattilar durumu(babamin haberi yok).uyarsinlar ogullarini yaptigi yanlisi anlasin die.aurumuradan zaman gecti 36 haftalik stresten dogum yaptim.bebegim ilk 1 ay icinde 10 gun kuvezde kaldi.sarilik kusma goguste sisme derken ustuste geldi.sonra evime dondum.aradan 2 hafta gecti esim gene sosyal meedyadan bi kizla tanismaya calismis.ben 2 aylik bebgimle hayatima adapte olmaya ccalisiyorum.derken ameliyat olmak zorund kaldim annem babam yine memlekete getirdi.(bulundugumuz yerde hastane sorunu vardi). Ameliyatin ertesi gunu ogrendim son ihanetini.artik yeter dedim.baba olmus hala daha ayni hatayi yapiyor.Donmoycem bosancm dedim.babama anlattim herseyi.esimin ailesi geldi.ben saniyorumki benim gonlumu almaya geldiler.megerse dertleri beni suclamakmis.esimin beni aldatmasi benim baba evine gelmemmis.kocama sahip cikmamisim.ofketle oglunuz bu b.ku yedi dedim.kayinvalide  oglunum sucunu gormedi bana senin agzin pis dedi.neyse yuzlestik hatalarini kabul ettiler ozur dilediler.babam beni ikna etti yuvama donmem icin bebegim var die.tekrar gittim aileler karisinca zaten hicbisi eskisi gibi olmuyor.ben gecmise sunger çektim ama herkes iyi niyetli olmayabiliyomus.Arkamdan atanamadi(ogretmenim) die dalga gecmeler babama kufretmeler ailem akkinda ileri geri konusmalar.bhosanma olursa icralik ayarlayalimda nafaka almasin die plan kurmalar. Bunlari duyunca bi sn dusunmeden bebegimide alip yuvami terkettim.3 ay oldu babaevibdeyim.karsi taraf bosanmayi kabul etmiyor.onceden affettigim icin bu ihanetler yuzunden dava acamiyorum.konusmalar seskaydi dugu icin ispat edemiykrum.mahkeme delil saymiyor.hakli iken haksiz konumaa dusmek bu olsa gerek.yuva kolay yapilmiyor ama insanlar yikmak icin elinden geleni yapiyor.bosanicam deyincede her evlilikte olur cocugun var coxugunu düşün deniliyor.cocugumu dusunmeyen gercekten benmiyim? Benmi abartiyorum . Yuva olmak icin sadekat guven jstedim.biraz saygi gostersinler bana ve aileme.bunu istedim.varlikli bi ailenin kiziyim eaiminde ailesininde durumu iyi degil.simdiye kadar bunlardan hic yakinmadim.idare ettim sabrettim.ama ihanet. Hamilelikte lohusalikta ben bu yuku kaldiramadim.uzun oldu hakkinizi helal edin vaktinizi aldm.icimi dokmek istedim.

31 Cevaplar

0 oy
(1,025 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlla gelir karşılarınaa atanamadı ne ya bende öğretmenim atama olmadı elimizde sanki senin paran içinmi almışlar seni rezil insanlar Rabbim yardımcın olsun canım hani bi kere yapsa affet derimm ama o koca adam olmaz hele aile asla olmaz bırak Allah'a havale et kapına sürünerek gelsinler inşallah 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aldatan göründüğü gibi yine yapıyo Allah sabır versin sana bacım sürekli baba evine git gel yaptın kesin kararini şimdi umarım vermişsin cnku bu durum daha da Arap saçına doner 

Böyle bir adamdan zaten baba olmaz ki kaldı ki aile hiç olmaz o ki başlarına bakacaktin evlenmeseydi çocuk etmeseydi ya 
+1 oy
tarafından
Boşanma annengilde yasa zaten biriyle evlenmek icin seni bosar o 
+1 oy
tarafından
Ne yap et atanmaya meslegini eline almaya calis. Sonrada bas tekmeyi. 
0 oy
tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun 
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(119,342 puan) tarafından
Öncelikle cok haklisin yuva kurmak hic kolay degil hic kimsede bosanmak icin evlenmiyo basimaza ne gelir bilemeyiz ogretmenmissin inş atanirsin rabbim yardimcin olsun hakkinda hayirlisi
0 oy
tarafından
Canim ihaneti kanıtlamak zorunda degilsin ki bosanmak için. Ayrica hesaplar incelenir bulunur yani o istenirse bence. Hakkında hayırlısı olsun 
(3 puan) tarafından
Hesaplarini siliyo
0 oy
(7,935 puan) tarafından
En doğru kararı vermişsin. Kocan değerini bilememiş. Zararın neresinden dönersen k@rdır.
0 oy
(98 puan) tarafından
Olmuyo ben evlendigim gunden beri kapiya koyuldum hakaretler kufurler hamileydim yine kovuldum cocuk olur duzelir git dediler yine gittim suan 1bucuk aylik bebeim var bak yine babaevindeyim biseyi zorlamicaksin olmuyo bitiriceksin sans vermiceksin bi kere yapan hep yapar olan minicik masum yavrularimiza oluyo yaziklar olsun onlara ki bi baba 15 gundur 1bucuk aylik bebegini hicmi ozlemez .... cok yazik inan hayatimizi mahfediyolar ve cekil gidiyolar Seninde hakkinda ne hayirliysa o olsun 
(3 puan) tarafından
Amin.bebim esimde oyle ilk evi terkettim adam 60 gun boyunca gormeye gelmedi.3 defa memlekete geldi ailesinin yanindan geri döndü.sonta barismak icin adım atti bi suru insan aracai olmak istedi ben kabul etmedim.3 hafta oldu bebegini en son goreli.vijdanmi bu ya.insan nasil dayanir
(98 puan) tarafından
Beni boşver diyorum hep ama bu bebek özlenmezmi yaaa aklım almıyo vicdan merhamet kalmamış
0 oy
tarafından
Allah sabir versin canim hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun..
(3 puan) tarafından
Amin canimmmmm
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Alışmış kudurmuştan beterdir diye bir laf vat çok doğru 

Her seferin de aynısını yapmış alışmış çünkü.

Allah senin ve evladının yolunu açık etsin İnşaallah atanırsın..
(3 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Vermemen gereken sanslari vermissin.Daha cok yipratmissin kendini.Asıl en büyük haksızlığı sen kendine ve bebegine yapmissin.Bole adama dön geri git dön geri git...Boyle yaptikca duzelen yuva gormedim.Tam tersi daha da asagilandi kadinlarimiz.Bundan sonra kararli sekilde hayatiniza dewam etmenizi dilerim.Rabbim hakkinizda hayirli olani versin.
0 oy
(437 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor bir sınavmış ama inan atlatabilirsin zararın neresinden dönersen kar. Sana saygısı olan insanlar değillermiş inşallah bundan sonra herşey senin için daha güzel olur 
0 oy
tarafından
Canım öncelikle Allah yardımcın olsun. Ama ılk ihanette affetmeyecektın çünkü affedılınce tekrar yapılıyor sureklı takıp edıp yakalamışsın inceldiği yerden koparacaktın baba evıne sık gıdıp gelenler aynı şehirde olmasına ragmen baba evınde sabahlayanlar çok evlılıklerıde o yuzden sarsılıyor galıba bızımkılerde ornekler var o yuzden babamda bı turlu kalamam izin vermıolar içime dert oluo :( belkı kayınvalıden onu demeye çalışmıştır ama bunu senınle ozel konusup alttan alıp gel kızım affet demelerı icap ederdi aılene sana hakaret etmekde ne oluyor nafaka derdıne de duşme zaten bebek var ıllakı verecek iyi düşün karar ver
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım affedipndönmekle hata etmişsin keşke en baştan bitirseydin bir kere yapan yine yapar ki yapmışta. Evet yuva yapmak kolay değil yıkmak daha kolay ama burada bir yuva kalmamış ortada ihanet varsa affedilmemeli, bir şans daha verilmemeli. O cok başka birşey çünkü. 
0 oy
tarafından
Hayırlısı neyse o olsun. Fazla bile sabretmissin. İstediğini almadan da bırakma. 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Hakkımda hayırlısı canım birkez yapan hep yapar bu gerçek y çok üzüldüm senin adına Allah hidayet versin eşine 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 914 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 673 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...