0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Kız yada erkek olduğunu annler hisseder diyor benim içimden bişey geçmiyor sadece sağlıklı olsun diyorum kızımda da böyleydi cinsiyetine bile bakmadım... Bunda çok merak ediyorum gerçi de ama erkekmi kızmı olucak içimden geçmiyor... Ben mi acaipim yoksa böyle hissedenler varmı 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kız görüyorum rüyamda hayrilsii kız yada erkek 
(209 puan) tarafından
Ne ilk kızımda nede bunda bişey görmüyorum :)
tarafından
Hayrilsii olsun ozaman zamana birak
-Reklam-
0 oy
(3,628 puan) tarafından
Esim de ben de hiç merak etmedik. Bizden baska herkes merakliydi. Bizim icin hersey yolunda olsun bebek saglikli olsun yeterdi hala da oyle. Kizimiz olucak. Cinsiyeti acikladigimiz gun adini ne koycaksiniz diye sormaya basladilar :))) distakiler daha merakli oluyo sanirim
(209 puan) tarafından
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah...
(3,628 puan) tarafından
Amin canim hepimize nasip etsin
0 oy
tarafından
Benim de hiç içimden birşey gecmiyordu ne kız ne erkek hiç hissetmedim 
(209 puan) tarafından
Ben tek değilmişim demek... Bişey hissetmiyorum dediğim zaman nasıl hissetmezsin diyorlar
tarafından
Hissetmek zorunda değiliz ki
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Kızıma hamile iken herkesi bilirsiniz karnin erkek karnı erkek olacak o bu şu eşime dedim ki kızımız olacak sen bana inan çünkü rüyamda gördüm kızımı ben eşim hariç herkes erkek dedi yok yüzüne güzellik gelmiş saçma sapan şeyler işte neyse eşimde aşırı kız istiyordu hatta teyzesi idaaya girdi altina bu erkek dedi teyze altını hazır et dedim bende eşimde ben karıma güveniyorum o bana güven dedi çünkü aşırı hissediyordum rüyayı da görünce sonuç kızım oldu yani o kadar kişiye rağmen anne hissediyor cidden 
(1,428 puan) tarafından
Sonucu merak ediyorum altın geldi mi :D sağlıkla sıhhatle büyüsün insallah❤
(1,124 puan) tarafından
Eşime boşver Alma kız dogdunu görünce ki yüz ifadeleri herşeye değerdi hahaha
(1,428 puan) tarafından
Hahhaha aynen oyle :))
0 oy
(13,297 puan) tarafından
İlkinde erkek diyordum kizım oldu

Bu sefer de erkek diyordum erkek dediler

Ama eşim demişti içime kız doğuyor bu sefer de erkek diye 
0 oy
(2,914 puan) tarafından
Bende hamiliyim hissetmedim 11haftalik
0 oy
(16,119 puan) tarafından
Ben kız hissetmistim oğlum oldu yanıldım insan neyi isterse daha cok onu hissediyor 
0 oy
(486 puan) tarafından
Ben ilk ultrasona girdigimda ivimden erkek geçmişti. Tekrsr gittiğimde ozel hastane kız gibi demişti ama inanmamıştım. Sonra detayli ultrasonda erkek dediler :)
0 oy
(137 puan) tarafından
Ben kız hissettim kız oldu ikinci de de kız hissettim 25 haftalığım yine kız canım☺️ ana neyi çok istersen onu hissedermiş diyenler var. Ben kendimi hiç erkek annesi olarak düşünemedim öyle de oldu:)) iki küçük meleğim olcak Allah ın izniyle kız erkek hepsi bizim canlarımız sağlıkla doğsunlar size de Rabbim hayırlı olanı versin♥️
0 oy
(5 puan) tarafından
Bende içimden en başından beri erkek diye geçiyor. Hamile kalmadan önce bile oğlum olacak diye görüyordum hamilelikten sonra da gördüm. İsmini bile söylüyordum rüyamda ama o ismi koymak istemiyorum. Bakalım hayırlısı. Rabbim her kesin gönlüne göre sağlıklı hayırlı evlat versin 
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Ay ne alaka ya. Ben erkek hissediyordum, İnci tanem oldu çok şükür. Bir gün de böyle bilgiler karşısında çıldırmamak elde değil 
0 oy
(473 puan) tarafından
İlkimde birşey hissetmemiştim kızım oldu ikincide hamile olduğumu ogrendigim günden itibaren kızım olacağını hissetmiştim ruyamdada kız bebek emzirdigimi görmüştüm sonuç kızım oldu 
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Oğlumda hiç kız hissetmedim hep erkek hissettim. Kızımda da kız hissettim ama 2. Kız olsun isteiğim için mi yoksa cidden anneler hisseder mi onu bilmiyorum valla. Rüyama hep erkek giriyodu ama kızımda cinsiyeti belli olmasına rağmen rüyada erkek bebek diyodu dr lar 1 hafta oldu doğalı kızım oldu :))
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Erkek hissettim doğru çıktı ilginç bi şekilde ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 225 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Herseyhayallebaslar (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 549 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 511 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Biriiste (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 144 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu

397,186 soru

11,879,547 cevap

35,995 kullanıcı