0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (122 puan) tarafından
Kizlar eşim ailesi bana çok soğuk çok kötü davranıyorlar samimi güler yüzlü oluyorum ya laf çarpıyorlar her ağzına geleni söylüyorlar aggzimin taklidini arkamdan yapıyorlar normal davranıyorum sürat asiyor diyorlar bende artık gitmiyorum evlerine aramıyorum annemle eşim ara sor git diyor tutturdular anneler günü hediyesi ver annem gitti kendi hediye aldı vermem için annemle eşim elime tutusturdular götür ver diye istemeye istemeye verdim yeminle kadın hediyeye baktı suratını eksitti kapatıp kenara koydu böyle olacağını biliyorum zorla yaptırdılar eşimin kardeşi bı cümle kuruyorum yüzüme bakmıyor cevap vermiyor bende bunlar iyi değil sevmiyorum diyorum ama annemin eşimin yanında öyle davranıyorlar ki sanki baskasiymis  gibi samimi sıcak bu sefer eşim annem beni kötü buluyor onlara soğuk davranmakla suçluyor bugün yine benzer şeyler oldu artık kendimden soğudum benim mi kalbim kotu diye bunaldım napicam takmiyim diyorum karşılaşıyorum mecbur:(

6 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
Hic umursama madem onlar senin annenle ve eşinin yanında canım cicim yapiyolar sende aynısını yap onlar gibi iki yüzlü ol ne kaybedeceksin ki eşin yokken de gidip gelme arama boşver 
(783 puan) tarafından
Aynen öyle onlar gibi ol. Benim kaynanam da oğlunu arıyor gelinim nasıl diye sorar görümcem de aynı. Fırsatını bulunca dedikodumu yapar evime gelir açık arar yılanlar.
-Reklam-
0 oy
(13,560 puan) tarafından
Sadece eşinle git o zaman 
0 oy
(577 puan) tarafından
Sinsilik işte bu. Sana tavsiyem asla susma sessiz kalma. Sessiz kaldıkça tepemize çıkıyorlar. 
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım kendinden emin dik dur dalgamı geçiyor gül geç herkes kendine yakışanı yapıyor nihayetinde de sen rahat davrandıkça baktılar rahatsız edemiyorlar vazgececekler byle kaçarsan daha çok yaparlar saygısız insanlar 

0 oy
(100 puan) tarafından

Ayy aynı benimkiler onlarda eşimin yanında farklı yalnızken farklı davranıyor.ben çok zor da olmadıkça gitmiyorum aramıyorum. Geçen çocuk 4 gece hastanede yattı sadede 15 dk gelip gördüler iki pkere ancak aradılar . Çıktık 1 hafta oluyor çıkalı 1 kez aradı ki çıktığında da tam iyileşmiş değildi. Yani sinsilik aynı yerde aynı . Boşver gitme arama ben diyorum eşime gitmicem çok mecbur olmadıkça gitmiyorum gerçi burda iş eşinde de bitiyor benimki biliyor huylarını gitmiyor. Bana senin yanında farklı davranıyorlar diye anlat 

Ama sorsan çok seviyorlar bazen eşimde kaniyor onlara seviyor diyor sonra zaten ferkediyor kendi kendine ayırdıklarını beni sevmedikleri beni sevmeyen çocuğumu da sevmiyor . Ben artık ses etmiyorum eşim sağolsun veriyor cevaplarını:Dd
0 oy
(86 puan) tarafından
Sende onlar gibi davran 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 486 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Biriiste (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 285 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 520 göst.