0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar geçen postta anlatmıştım eşimle olanları. Uzaklaştırma aldirmistim eşim için. Pazar gününden beri her yerden engelli görüşmüyoruz. Dün whatsappta ikimizin fotosunu durum yapmış babam söyledi onda ekli .Bir de hesabıma para atmış bende geri gönderdim istemediğim için. Anlayamıyorum bu dengesiz tavırlarını aklından ne geçiyor 

9 Cevaplar

+1 oy
(703 puan) tarafından

Bolu pazarı geçince Nigdeye surmeyi gözü yememiş :D Bolu pazarını yenıden kurmaya calısıyor :D

(112 puan) tarafından
Kafaya dank etti ama iş işten geçti dediğiniz gibi sanırım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Barışmaya mı çalışıyor.
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Affetmen için bişeyler yapiyor kendince demekki. 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Şansını sonuna kadar deniyor diyelim
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Darp raporu aldigin icin korkmustur ondan barismaya calisiyodur nafaka vs 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Geri dön sensiz yapamıyorum diyo resmen olayı bilmiyorum gerçi niye kavgalı olduğunuzu yani
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Son çırpınışlar bunlar engeli kaldır konuşalım demek istiyor :) 
0 oy
(266 puan) tarafından
NUR TOPU GİBİ BİR GERİ VİTES:) . pişmanlık ve durumu ciddi algılama. Konu neydi ben bilmiyorum ama güzel bı gözdağı olmuş geri dönmeye niyetliysen sakın ipleri salma eskiye dönersin neden bu hale geldiniz bilmiyorum eşinle ama erkek milleti çabuk unutur biseyleri.

Hakkında hayırlısı olsun umarım huzur bulursun verdiğin kararlarda 
0 oy
(531 puan) tarafından
Senin kocan iflah olmaz canim eski postlarina baktın kocan hep aldatma meyilli hiç kendini Kullandırma izni bitecek gidecek iznim bitmeden karıyla yatarım mi diyor yoksa darp raporunumu geri aldırmaya çalışıyor bilmiyorum gittikten Sonra yine aynı şeylere devam edecek seninde onurun gururun var sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 529 göst.
0 oy
3 cevap 195 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 379 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 1,092 göst.
11 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...