0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (568 puan) tarafından
Aylardır bi arkadaşımla küstüm. Cidden çok sevdiğim bir arkadaşımdı. Aramızda bi olay geçti. Benim ona söylediğim bir sözü eşim bile duymuş. Onun söylediğini hala düşünmüyorum ama sorduğumda bana çok sert tepki gösterdi bağırdı çağırdı yine ben yine özür diledim. Bana güvenmiyorsun dedi ben sadece sormak istedim dedim. Sonra benim hiç sevmediğim bir kızın evine onun eşyalarını bırakmamı istedi bıraktım. Sonra kıza saklama kabımı vermiş bende uzak bi yere gideceğim için plastik kabı çöpe attım içinde borç verdiğim para varmış. Artık çok sinirlendim hep alttan almaktan ve baya sinirle bi beddua ettim ki hayatta beddua etmem. Sonra dedimki Allahım beddua ettim ama ona gitmesin gelirse bana gelsin. Ben senden gelene razıyım. Beddua döndü dolaştı gerçekten beni buldu zaten. Rüyamda bir teyze sırtımı sıvazladı ve dedi ki bana sen helallik iste daha iyi olacaksın dedi bende dayanamadım helallik istedim. Doğru mu yaptım bilmiyorum zaten kin güdebilen biri değilim. Eşim yine ağlayan sen olursan bana yaklaşma dedi.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yapman gerekeni yapmissin uzatmayin bence hosuna gitmeyen biriysede helallik aldiktan sonra konusmassin olur biter
(568 puan) tarafından
Sevdiğim biriydi ama kırgınım biraz.
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
En iyisini yapmissin. Sırtindaki yükü sen ona bıraktin şimdi o taşisın. 
0 oy
tarafından
Doğru olanı yapmışsın bence helallik aldın diye tekrar konuşmana gerek yok zaten 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 470 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ayse54 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 527 göst.
0 oy
0 cevap 152 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu