0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz 20 yıldır o evdeyiz 10 sene önce falan ev sahibi değişti neyse biz yine o evde kaldık kadın dün aradı ev de ev degil engin bakımsız cok küçük çaresizlikten duruyoz diyim kısaca bodrum gibi yani ev bildiğiniz bodrum neyse abim içip geliyormuş millet rahatsız oluyormuş benim abim içer alkol alır ama bize bile zararı olmaz gelir yatar biz yayladayız ev fiyatları ucuk 3 oda ev 2 bin lira vermiştik evde kapı pencere yok desem yok minicik penceresi var ben kendimi bildim bileli 1 çivi bile çalmadılar tutturmuş evden cıkın yenge kusura bakmada biz evden cıkmıyoz evimiz yok diye bodumunu ev zannedme dedim haksız mıyım sizce dogru düzgün banyosu yok tuvaleti biz yaptık fayans yok dolap yok bildiğiniz 4 duvar yani tartıstım kadınla bahane arama diye

1 cevap

0 oy
tarafından
20 yıldır oturuyorsan bir çivi o cakmasa sen cakalbilrdin kiracılara evin içine biseyler yapiyo kiradan düşüyor. Size çık dese hakkı zaten kaç sene olmus
(1,354 puan) tarafından
Kadın çaresizlikten oturuyorum diyor durumu müsait değil ki yapamamış birşeyler yapmak zorundada değil yani olaya bu açıdan bakmak lazım
tarafından
Vallahi ha bende kiradayim bı çivi cakmadim üç senedir .saatim bile tablom bile yok duvarca halbuki kendi evim olsa neler yapardım.ev sahibleri bu aralar bahane arıyorlar bişey buluolar çıkarmak için.
tarafından
Yorum yapan arkadas ev sahibi yaptırın düşeriz kiradan dese yaptırırız ama kadın parasını biliyor bize evden cıkın dedi mecbur care bulacaz ne bilelim 20 sene oturacagımızı elin evini niye yaptıralım zaten durumumuz olsa o evde durmayız anlatabildim mi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 337 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ElisaMina (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,037 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 250 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy