0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından

image

Kızlar azcık bi oaram var burdan dolar euro yada geam altın alabılır mıyım nasıl yapılıyor aldıktan sonra bunlar yukselınce bakıyeme yıne mobıl bankacılıktan yansıyor dımı

5 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
Bu ıslerden anlayan var mı kızlarr
(4,157 puan) tarafından
Alirsin da suan makas cok acik olur kur farki. Sabah hafta ici alsan mesai saatleri icinde kur kapanana kadar ozaman daha karli olur
(230 puan) tarafından
Yanı pztsye yıne her sey yukselmeyecek mi altın dolar euro vs alırken yıne bugune gore artmıyacak mı hıc anlamıyorum bu ıslerden benı aydınlatırmsn
(4,157 puan) tarafından
Piyasa mesai saatleri icinde duser . Mesai saati disinda kur makasi acilir alim satim arasindaki fark. Cumartesi gunu 3 gram altin alcaksan pazartesi sabah ayni paraya 3.4. Gram altin alirsin.  Bizdururken   Aksam 5 den sonra 100 liraya bosdurursan 5 den once 130 liraya bosdurursun karin artar yani haftaici. Mesai saatleri karli dovuz altin al satta.   Senin dedigin paArtesiye hersey yikselecek olayi dovizde olmaz sabah. 100 dolar alirsin bi anda pat duser bes dk sonra almis olsan ayni paraya 120 dolar almis olabilirsin. Anlik degisien seyler bunlar duserde cikarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet döviz hesabı açıp alım satım yapabilirsin
(230 puan) tarafından
Herhangi bir ucret alınıyormu acarken yada sonrasında
tarafından
Hayır ücretsiz
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben de Mobil bankacılık üzerinden alıyorum canım yani bu garantinin mi bilmiyorum ama ben ziraatten aliyorum
(230 puan) tarafından
Garanti canm acarken ya da sonrasında ucret kesıyor mu bırde bunlar yukselınce bakıyene yansıyor dımı cekebılıyorsum anında
(311 puan) tarafından
Evet ama banka kendi hissesini alıyor az bı miktarda yani nasıl ki kuyumcu kendi payını aliyosa bankada aynı şekilde bence bu şekilde daha rahat ve güvenilir oluyor  ve  döviz veya altın yükseldikçe paran da yikseliyorzaten alış ve satış farkları yazar orda ona göre alırsın
(230 puan) tarafından
A o zamna iyi zaten kuyumcuda pay alıyor kendıne tesekkur edeırm cnm
0 oy
tarafından
Ne kadar paran olduğunu anlayamadım ama ben en son parama altın aldım kenara attım 
(230 puan) tarafından
Boyle mobılden mi aldınız birde hangısını almak en mantıklı
tarafından
Yok canım ben kuyumcudan aldım nakitle  altın hep değer kazanıyor 2000 civarını gorecekmis gram altın uzun vadeli düşünüyorsan bence altın daha mantıklı
(2,092 puan) tarafından
Çalinma riski için altın hesabi daha mantıklı evet ama insan gözüylede canlı görmek istiyor ))
0 oy
(233 puan) tarafından
Alınıyor ben aldım hesabın açık mı dolar üzerine 
(230 puan) tarafından
Onu nasıl anlıyoruz hıc yapmadım bılmıyorum acmak ıcın napıyoruz ucret alınıyor mu benı aysınlatırmsn
(233 puan) tarafından
Simdi hangi para biriminden alıcaksan üzerine bas ve al sat seçeneği çıkıyor oraya bas daha sonra hesbaımda ne kadar para varsa suam dolar 27 liraydı alım fiyatı 270 tl var diyelim 10 tane alabiliyorsun örnek veriyorum zaten orada hesabında para yetmezse yeterli değil diye yazıyor ve ala bastığında hesabın yoksa o anda açabiliyorsun sayfa cıkıyor ve 10 tl hesap kırmak için para alıyor sadece ayrıten her ay ya da başka bir para çekmiyor canım
(2,092 puan) tarafından
ATM'den çekebilir miyiz peki doları

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 334 göst.
11 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 539 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...