0 oy
869 göst.
Aile kategorisinde (703 puan) tarafından
Geldiğimiz şehire yeni taşındık  eşimin  burda arkadaşları var ve bizden 1 ay büyük  çocukları var yani 12 aylık  onlara  kahveye  gittik bu akşam tabi oğlanlar oynuyor ediyor  sonra onların oğlu ayağa kalkmaya calisrken  koltuğa çarptı ve ağzı kanamaya başladı  eşide  kadına bizim yanımızda çok yüksek  sesle bağırmaya başladı bir çocuğa  bakamion  filan diye  bizimde  acayopmize gitti çünkü  bizimki düşer kalkar  eşim  beni hiç suçlamaz  hatta tabi düşecek  çocuk  bu der bnde gelirken ne ayıp yapti  kadın renciiide  oldu filan dedim eşim  cevap vermedi  arkadsida  ondan büyük  kötü  örnek oldu kocama inş örnek almaz.onu

12 Cevaplar

+1 oy
(147 puan) tarafından

Çocuğa bisiler olunca hemen anneyi suclayanlara sinir oluyorum gerçekten. İyiyken ne güzel bakiyon demez kötü bisiy olunca bakamiyon. Oldu caniiim diyen kendi bakacak:woot:

(703 puan) tarafından
Şaşırdım  kaldım kadında utandı sanki tek o sorumlu o çocuktan
(147 puan) tarafından
Sizin yaninizda cok mahcup olmuştur üzüldüm onun adına
(703 puan) tarafından
Bende valla yanına gitmedim utanmasin diye inş kocası düzelir
(147 puan) tarafından
Suan burnundan getirdiğini umuyorum inşallah getiriyordur
(703 puan) tarafından
Inş allah cnm hakli kadın
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından

En ennn nefret ettiğim şey baba olup kalkıp kendisi bakaymış belki senin eşinde dalğındı o an ondan cevap vermemiştir canım yapacak olan baştan yapardı korkma sen:kissing:

(703 puan) tarafından
Araba kullanıyordu canm belki ondan vermedi  ama dedim ben hoslanmadim  bir daha gitmeyelim.diye ayıp ya kadın utandı  kendisi baksaaymis  on defa  düşüyo çocuk yürümeyi  ogrenirken
(320 puan) tarafından
Araba kullanırken ben benimkine can çekişiyorum desem yarım saat sonra cevap verir rütin erkek profili:DD
(703 puan) tarafından
Olabilir canm :)
0 oy
(120,799 puan) tarafından
Kız bazi erkekler cok agrasif hemen bagiriyolar ama misafire saygisizlik
(703 puan) tarafından
Abrasiv olabilir canm ama çocuk ayağa kalkarken yani yürümeye  çalışırken düştü baksaydı annesi koltugami dayansaydi
(120,799 puan) tarafından
Zaten adam olsa baba olsa kendi bakar esini azarlamaz **** herif
(703 puan) tarafından
O kadar haklısın ki baba olmak sadce pwydahlamak galiba onlar için
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bazıları böyle maalesef
(703 puan) tarafından
Düşüncesiz adam sanki kadın tek başına yaptı cocogu
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Esinin akli basindaysa niye ornek alsinki ornek alacak bi davranis degil cok ayip etmis ve cok saygisizmis once esine sonra size saygisizlik yapmis
(703 puan) tarafından
Bi an cevap vermeyince onu hakli buluyor sandım ama.sonra.düşündüm araba kullanıyordu belki duymadı belkide algilamadi
(5,519 puan) tarafından
Ya da soktoydi boyle birsey beklemiyordu adamdan
(703 puan) tarafından
Olabilir  o ani düşünüyorsa.olabilirdi kaldırıp sorasım var :)
0 oy
(1,640 puan) tarafından
O çocuğun anası tek başına mı yapmış onu. Madem bir çocuğa bakamıyon diyo, kendi bakaydı sayın çok bilmiş 
(703 puan) tarafından
Çocukta tırmanmaya.calisirken  düştü  o amanların hep kucağında taşısın  hiç oynamasın cocuk  diyesim geldi ama bnde saygisizlık.etmek istemedim
(1,640 puan) tarafından
Boşver sen arada kötü yapma kendini. O çok bilmiş olanlarda keşke biraz çocuklarıyla ilgilensede sonra söylense çok ayıp ya resmen kötü örnek.
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Böyle anguslar heryerde karşımıza çıkabilirler. Bu türler bu hareketleriyle erkeklik yaptıklarını sanırlar  
(703 puan) tarafından
Haklisin. Canm o.cocguda k3ndi.gibi yetiştirecek galiba
(1,374 puan) tarafından
Ne bekliyorsun ki armut dibine düşer
0 oy
tarafından
Ayyy benim eşim şimdiden daha olmamış çocuğu için benim bebeğim düşecek kalkacak kanayacak ağlayacak çocuk gibi yasayacak diyor çocuk dediğin düşe kalka buyur diyor 
(703 puan) tarafından
Aynen canm doğunca alışıyor  insan düşe  kalka büyüyecek  sonuçta
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Peki neden anne suçlu kadın vagiraydi Bi bakamıyon diye bu Türk erkekleri çocuğa ne olursa olsun ana sorumlu mantığı var 
(16,000 puan) tarafından
Dış çıkarıyor o zaman ondandır
(12,776 puan) tarafından
Ya beyaz gozukuyo ama kabarma vs yok
(16,000 puan) tarafından
Dış çıkartma kolay değil ya ilk dişlerde bizde çok yaşadık
(12,776 puan) tarafından
Valla başım donuyo uyumamak dan hafta sonu olsa da beninki geç yatar inş da uyurum :))))
(16,000 puan) tarafından
Valla uykusuzluk zor ya Helenistik geceler uzunkrn
0 oy
(295 puan) tarafından
İnşallah örnek almaz. Çok zor çünkü benim eşimde aynı öyle bir şey oldu mu beni suçlar. Yıpratıyor gerçekten 
(703 puan) tarafından
Olmaz kuzum sordum dün  cevap vermedin diye duymadım bile arkadaki a4abaya bakıyordum. Dedi
0 oy
tarafından
Kocalarinizi sımartin simartin sonra bu hale gelsin  
(703 puan) tarafından
Kim simartio  hanımefendi kocasini
0 oy
tarafından
Bazı erkekler öyle. İnsan da çocuğuna kocası bile kızsa deliriliyor aslında sanki sadece kendi çocuğunu gibi. Garip bir duygu ebeveynlik. Ap tal mı kocan da başkasından etkilensin yapmaz herhalde herkesin anne babalığı kendine 
tarafından
Sen iyi misin?! Kocana ap tal demedim öyle mi ki etkilensin dedim kendi babalığını yapar o dedim. Onu bilmem ama senin kafan iyi herhalde
(703 puan) tarafından
Sende ***** değilsindir herhalde canm
tarafından
Bilmem. Hem haddinizi bilin diyip, hem de böyle konuşan ben değilim sanırım. Ya da eşinin evladına davranışı değişir mi diye düşünen de? Garip.
(703 puan) tarafından
Tanımadan etmeden ***** değildir dediniz aynısını bnde size dedim düşüncem sizi ilgilendirmiyor lütfen postumu terkedin sizinle muhatap olmak istemiyorum
tarafından
:)))))))))) lütfen ol.

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,255 göst.
0 oy
5 cevap 363 göst.
0 oy
47 cevap 2,198 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zelal...Swdn... (11,216 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 502 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,321 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,460 cevap

36,003 kullanıcı

...