0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (122 puan) tarafından
Bebeğinize kahvaltıda neler hazırlıyorsunuz sizin gibi ortak mı yiyor yoksa Ona özel kahvaltı hazırlıyor musunuz neler veriyorsunuz

9 Cevaplar

0 oy
(651 puan) tarafından
Tek yedıgı yumurta :(
(122 puan) tarafından
Benimki de öyleydi Şimdi de sadece patates yiyor yumurta yediremiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
3 ve 4 yaşindalar benimkiler birgün omlet birgun papates birgun tost birgun katmer birgun hamur kızartması (çok seviyo genelde çocuklar) yanında peynir ve sebze yiyorlar işte öyle hıı bazende yumurtalı ekmek ama onu çok vermemeye çalışıyorum çünkü çok yağ cekiyo ağır oluyo 
(701 puan) tarafından
bazlama ıle yapmanı onerırım dış yuzey kabuklu oluyor ya ekmek gıbı cekmıyor yagı peçeteye alınca olan yagsa gıdıyor uzerınden :)
0 oy
tarafından
Benim kız illa kalktığında mamasını içecek yoksa kahvaltı yapmıyor kahvaltıda patates yumurta peynir bazen omlet krep pekmez kısaca kendimize nasıl kahvaltı hazırlıyorsam oda yiyor içecek olarak bu ara kavun suyu karpuz suyu sıkıyorum onu içiyor 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Yumurta dışında hiç bisi yemiyor maalesef ya hasliyorum ya kırıyorum ya melemen ya patatesli öyle yani yoksa özel hazirlamiyorum 
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Oglum suanda 13 aylik labne , kasar, patatesli yumurta, rendelenmis domatesten menemen, omlet, kasarli yumurta, pankek, tahin pekmez, salatalik, domates  yedirmeye calisiyorum.

Tuzsuz zeytin aldim yedirmeye calisiyorum ama basarili olamadim henuz
0 oy
(997 puan) tarafından
Yumurta beyaz peynir yeşil zeytin yiyor birde pankek seviyor onun dışında birşey yemez 
0 oy
(701 puan) tarafından

aslında başta cok ozenlıydım :D nerdeyse gramı gramına tartıp verecek kadar :D sonra amaaaaaaan ta dedım bız boyle mı buyuduk bu ne ulan dedım :D koydum onune ne yapmıssam maşallah yedı bıtırdım döke saça mıs gıbı alıstı hıcte bırsey secmez canım kızım

0 oy
(1,631 puan) tarafından
Özel bişey hazırlamam pek yumurta patates bal kaymak reçel yer çok az oda peynir falan hiç yemez 
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Genelde haşlanmış yumurta çökelek avakoda labne yerdi bir yasindayken. Şimdi süt iciyo sadece iki yaşında 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 747 göst.
0 oy
6 cevap 118 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
16 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
7 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 021821 (1,373 puan) tarafından soruldu

396,482 soru

11,859,783 cevap

35,957 kullanıcı

...