0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (225 puan) tarafından
Eşim yatırımlık ev alcak post acmıstım dayısı ve annesıyle gıttı bakmaya mısafırlıkteyız alındım yatırımlık olsada benıde goturebılrdı sırf bu hareketınden dolayı bılezıklerı vermeyı dusunmuyorum

19 Cevaplar

+1 oy
(379 puan) tarafından
Bilezik vermemek için eline gelen her fırsatı degerlendiriyorsun gibi :)
(225 puan) tarafından
Yemınle degıl ıstesın Canımı veririm ama beni böyle saymaması kahrediyor
(2,705 puan) tarafından
Versen de saymiycak vermesen de o tipler oyle. Sanirsin kadinlar erkekleri baba evinden aliyo evlendikten sonra ailesi bi kiymetli oluyo
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Küsüz su an mesaj atıp kimle bakıyorsan eve o bilezik versin sana dıyesım var
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Zırnık vermezdim 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Yok aşkım ya sinirlenme ordan gelen sana da fayda sağlıcakla o en iyisini bakmaya çalışır zaten bosver sen yorulma ne güzel işte otur yap kahveni iç onlar yorulacak kiracının parasını sen alcaksin ohh ben prensesim de  :D
(4,136 puan) tarafından
Kız sen hep olumlu düşünüyorsun valla :)) kafan rahat bu sekilde dimi:D niyetin hep iyi cnm
(2,393 puan) tarafından
:D aynen kafam rahat valla :D kocan gelince şey de oh ben prensesim beni almadın kahve içtim sende içer misin prensimm de :D ahah:)
(7,036 puan) tarafından
Bacı sen buraya fazla olumlusun bak dikkat et bu site böyle seylere alışık değil  bunyeleri kaldırmaz ama maşallah pozitifliği ne hayran kaldım
(48,620 puan) tarafından
ben olsam kendimi kurar dururum ☺️bakamam boyle pozitif pozitif☺️
(2,393 puan) tarafından
Ahhaah :D
0 oy
(554 puan) tarafından
Sana göstermeden ev alacak hali yok bilezik vermemeye bahane arıyorsun gibi me geldi başta bakar sonra senin de fikrini alır 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Ay bacim senin bilezikler baydi artik yeter milletin gözüne soktugun bilezikti yatırımdı evdi arabaydi
(225 puan) tarafından
Ay sankı kendı fotumu bızelıklerle payalsmısım kım oldugumu ble bılmıyorsun sankı on tane var
(4,220 puan) tarafından
Boşver kanka sen takilma
0 oy
(8,050 puan) tarafından
Ben olsam bende kırılırım ama sonuç olarak iyi birşey yapmaya çalışıyor eşin canım 
(225 puan) tarafından
Sevmiyorum değer vermiyorum demek benim için ne yapayım ben Bacm
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Biz ev alacağımıza eşim ilk anısı gille baktılar sonra beni götürdü ne düşünüyorsun alalimmi diye şunu unutma canim karı kocasiniz benimde benim olmaz o adam eve bakıyor mu bakiyir ikide birde benim bilezigim olmaz
(225 puan) tarafından
O onuda yapmaz bacım benı hıc bı ortamda saymaz hele kendı aıle tarafında
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Yani sinir bozucu ama tapuyu üstüme yaparsan altını vereyim de nolur nolmaz
0 oy
tarafından
Diğer postunu görmesem eşin için ayıp etmiş derdim ama demiyorum.
(225 puan) tarafından
Hayır severek bende ona saskınım gercek yuzlerını bellı etmıyorlar
tarafından
Tuhaf severek evlenmeye şaşırdım. Kac yıllık evlisiniz de bu hale geldi ki
(225 puan) tarafından
3 yıl bıtıyor hala sankı benı kabullenmemeı aıle cok onemlı ya 30 yıl gecsede aynı kalcak gibi ben sanıyorum kı ılk her seyı benle paylaşıyor danısıyor yok aılesıne annesıne falan soyluyor hep onlar tarafından takdır gormek ıstıyor annesı kocam ıstemedne bı bılzeıgımı vereyıö ev ıcın dedı kendıne soz hakkı dogurmak ıcın sence ne gerek vardı bende uc tane var daha oncede bu araba ıcın 10 tane cumhuriyet verdı ben hep ıyı nıyetten dusundum ama kımsenın gormedıgı benım gprdugum tek gercek var oglunun her ısının ıcınde olmak istiyor kıskanıyor gıbı dahıl olmak ıstıyor hatta bu on altının kafını cok yaptı borc olarak vermedı bagısladı bende esıme sana yuzugume kadar vereyım annenın bılezıgını alma dedım laf yapıyor kakıyor basa dıye yapsın umrumda değil gibisine konustu
tarafından
Kıskanmayan kaynana yok denecek kadar az galiba evliliklerin genel sorunu bu bizdede oluyor. eşim müdahale ettirmiyor eve o yönden iyi es önemli ortayı bulmalı
(225 puan) tarafından
Benım koca arsız bacı para kımdeyse onu daha cok sever aman bende para olmasın benı para ıcın sevecekse sevmesın normalınden ne hayır gordukkı :;)))
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Söyleseydin ya eşine bende geleceğim diye 
(225 puan) tarafından
Şu anda küsüm ki ben demesem bile bunu Teklıf etmesı lazm
(2,724 puan) tarafından
Ya öyle sey mi olur sen söyle karı kocasınız
0 oy
(119,228 puan) tarafından
Yani alt tarafi gidip bakcak tapuya gitmis gibi trip yapma bacim almaya degil bakmaya gitmis sonucta
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende vermem anası dayısı versin
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Bende esımle gidip aldığımızda kaynanam küsmüş gibi oldu :)  ne yapalım kendimize alıyoruz.. Senın yerinde olsam çok ta takmazdim sende git bak  ha önce ha sonra ne farkeder
0 oy
(252 puan) tarafından
Verme kız ben verdim çok pişman oldum yatırım yapacağım diye bileziklerimi aldı sonrada ailesine verdi şuan borç içindeyiz   çok pişmanım 
(225 puan) tarafından
Ama ev alcak kendı uzerıne
(252 puan) tarafından
Tabusunu üzerine al
(225 puan) tarafından
Vermex ben malımı bılırım kaynanam tarafı kızar ona ondan kadına deger vermezler
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Çektir biraz ne münasebet eşini götürmemesi ya 
(225 puan) tarafından
Dımı ya bazen benmı abartıyorım dıycem  ama o an mısafılıkteydık ıkı kucuk cocugum var erkek kardesını yolladı kaynanamı cagırttı be küsüm onla küs olunca buna hep böyle cesaretler gelıyor
0 oy
(252 puan) tarafından
Bileziği verirken evin tabusunu iste 
(225 puan) tarafından
Vermez ev ustune kredı cekcem dıyor
0 oy
tarafından
Eşim genelde yatırım işlerinde beni bulaştırmaz fikrimi sorar sonra yine bildiğini yapar dayısı amcası arkadaşıyla gitse bozulmam ki gidiyorda ama annesi ablası yada her hangi bir kadın akrabasını göturse bozulurum hoş yine bildiğini yapar hajjsjsjs
(225 puan) tarafından
Evet annesını saydı esını saymadı amca dayı arkdaslada gıtse anlar derım sonucta ısı bılem bırını goturuyor dıye kı dayısı muteahhıt ama kdın olarak her zaman ki gbi annesını sectı kı ben bilezık vercem ev bızım ıcın alıncak cok kırıldım soylemedım küs oldugumux için
0 oy
tarafından
Götürmedi nedir ya sen nie demedin bende gelicem die sen gelicem dedinde adammı götürmedi 
(225 puan) tarafından
Kız mısafırlekteydık ıkı cocukla erkek kardesını gonderdı annesını cagırttı cok kırıldım ben hep ıkncı plandayım anası sımdı ne kabarmıstır

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 210 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Senbnmherseyimsin (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 315 göst.
0 oy
24 cevap 585 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 3406 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 550 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,070 soru

11,346,769 cevap

34,813 kullanıcı

...