0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar eve bakmaya gittim ve hayallerim suya düştü malesef beklediğim gibi çıkmadı. Şöyle anlatayım geçen ay konuştuğumuzda kirayı 800 demişti ve badanasini kendileri yaptircakti biz sadece abonelik depozito vercektik. Evde beklediğim gibi çıkmadı çocuk odası ve yatak odası arka tarafa bakıyor hemde apartman boşluğuna bakıyor yani hiç bı şekilde güneş almıyor. Hemde ısınma yönünden doğalgaz 700 800 geliyormuş tahmin ettim zaten. Bı odası çap msafir odası yani. Banyo dolabı flan önden çıkan kiracı hiç güzel bakmamış eve. Yani sonuç şu bu ev için kurduğum hayaller suya düştü ne yazık ki hakkımızda hayırlısı değilmiş demek ki inşallah daha iyi evler denk gelir dükkana yakın 

5 Cevaplar

+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah daha güzel bir ev bulursun 
(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm herseyin hayırlısı. Bakalım başka denk gelir elbet dükkana
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Her iste bir hayir var canim bnde evimi hoc sevmiyr ama esim tek caliyir mecbur dayancm ya 
(1,114 puan) tarafından
Şimdiki evimi seviyorum ama tek sorun dükkana mesafesi olmasıydı
tarafından
Of of bnde tsindgmiz evi seviyorum ama kirasi  fazlayid ya
(1,114 puan) tarafından
Doğrudur cnm ev sahiplerinde vicdan kalmamış hiç herkes kendi işine geldiği gibi davranıyo malesef
+1 oy
tarafından
Kiraciya ev çok canim üzülme denj gelir illa
(1,114 puan) tarafından
Dükkana yakın istediğim için biraz zor cnm önceki fırsatları kaçırdığıma çok pişmanım :(
+1 oy
tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun daha iyisi denk gelir bunaltma kendini 
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Meryemlerin alt kattaki kadin ckio die duydum kiz eger kiraya verirseler bi bak istersen
(1,114 puan) tarafından
Meryem ev aradığımı biliyo cnm orası küçük hem bana bide Meryem derdi bana oda işler düzelince çıkmayı düşünüyo galiba
(2,107 puan) tarafından
Hıı anladm canmm tam nezmn ckcagni blmiyorm  haberm olursa oralarda sana soylermmm☺️
(1,114 puan) tarafından
Tamam cnm

İlgili sorular

+2 oy
24 cevap 565 göst.
0 oy
9 cevap 566 göst.
19 Şubat 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 564 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy