+1 oy
1,138 göst.
Diğer kategorisinde (2,264 puan) tarafından

Yeğenim bim den yumurta aldı bugun  son kullanma tarihi 11.08. Ama yıl olarak tarih yok. Paketi açtım 5 6 tane çatlak çıktı dedim kesin Yeğenim vurmuştur Bi yere neyse bitanesinu kırdım aşırı derece iğrenç koku vardi foto ekleyecm şimdi. 

image

3 tane daha kırdım onlarda koku vardı ama.bu şekilde bozuk degildi normal görüntüsü vardı. 

Şimdi hem  yumurta kolisini  yırttım hem de kaç yumurta kırdım kokusuna  bakmak için yarın götürsem iade etsem alırlar mı geri gerçekten parasında değilim yani insanlara bu şekilde ürün satıyorlar zaten hergecen  gün zam geliyor üstüne  bide aldığımıza degmiyir çok sinirlendim ne yapım simdi. 

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kokusu bana kadar geldi (⁠⊙⁠_⁠◎⁠):woot:

Fisinle beraber git inşallah iade alırlar 

(2,264 puan) tarafından
Bakim canım  ne yapcam alacaklarını sanmıyorum
(711 puan) tarafından
Fişle gidince alıyorlar
(1,211 puan) tarafından
Eşim bimde çalışıyor mecbur alacaklar
-Reklam-
0 oy
(6,943 puan) tarafından
At gitsin canım boşver iade yapmazlar böyle 
(2,264 puan) tarafından
Atarım atmasına ama çok sinir bozucu bir durum ya
(6,943 puan) tarafından
Evet canım haklısın bi daha gittiğinde şöyle gerekirse fotoğrafları göster anlat parasında değilim iadeye gelirdim ama uğraşmak istemedim insan sağlığıyla oynuyorsunuz de
(2,787 puan) tarafından
Alıyolar iade canım atma çöpe ve dışarda oldu için yumurtalar bozuluyo klimanın soğukluğu yetersiz kalıyor şoktada resmen kolide kurtlar çirit atıyordu
0 oy
tarafından
İyiki kendi tavuklarımızın yumurtasını alıyoruz aman bu bim a101 iyice bozuldu geçen de bi arkadaş a101 den aldığı tavuktan zehirlemişti 
(2,264 puan) tarafından
Ah ah ne diyim bozuk ürünleri satıyorlar
tarafından
Git iade et paranı al canım
(2,787 puan) tarafından
A101 et ürünleri hep bozuk ve renkleri çok değişik oluyor canım
tarafından
Fazla kırmızı oluyor oradaki kıymalar ya biri burda  post açmıştı boyaymış diye eve getirdim bembeyaz oldu diye
(2,787 puan) tarafından
Doğrudur canım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Fisle git değiş ya da iade et
(2,264 puan) tarafından
Alırlar mı hiç bilmiyorum
(2,104 puan) tarafından
Almak zorundalar canım boUk ürün ve belli ki onlar ihmali söz konusu şikayet vara yaz benim teyzem bu yumurta yüzünden zehirlendi haftalarca hastanede yattı çok dikkat edin
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Bence götür sor benim de başıma geldi paletler jelatinli olduğu için yumurta kırılınca hava almıyor ve bütün yumurtalar etkileniyor. Ben paketi bi açtım aynı senin gibi 5-6 tane kırık hemen geri götürdüm hiç sormadılar bile hemen alıp yenisini verdiler 
(3,728 puan) tarafından
Götür canım bi paket olmuş 65-70 lira çoluk çocuğun rızkı sokaktan toplamıyoruz ya parayı
(2,264 puan) tarafından
Vala 76 lira ydi bu paket
(3,728 puan) tarafından
Günah valla bence kesin götür yardımcı oluyorlar
(2,264 puan) tarafından
Saol canim goturum  en iyisi yarın
(3,728 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Alırlar cnm iadesini bende de bu kere öyle oldu iade etim kabul etmeyiz derse tüketici heyetiyle uğraşırsınız deyin fişi atmadiysan mutlaka degsitirirler sırf bu yüzden ne bimden ne ayuzbirden yumurta almam acayip pis kokuyoe 
(2,264 puan) tarafından
Yok yok fiş duruyor bnde yarın gotureyim2 en iyjsi
(1,465 puan) tarafından
Yarını beklemeyin bence taze sıcağıyla götürün üzerinden bir gün geçerse kafalarda soru işareti kalır
0 oy
tarafından
Yarın binden yumurta alıcaktm :/ Allah razı olsun valla sonradan görseydim inan içim almazdı 
tarafından
Migros’tan al canım onlar ne olursa olsun beğenmediğin bozuk çıkan herşeyi iade kabul ediyorlar
(2,264 puan) tarafından
Bundan sonra asla bim den almam bende
0 oy
(759 puan) tarafından
git o marketin ortasina at bencr bu nedir ya :
(2,264 puan) tarafından
Demi öyle yapmak lazım
(759 puan) tarafından
valla kiz bende tavuk aldim kokuyodu goturdum baktim yan ciziyolar aldim firlattim kasaya sizmisiniz almayan hemen mudur geldi halletti
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Fişle beraber git değiştirmek zorunda çöpe niye atasin paranı 
(2,264 puan) tarafından
Ama kırdım kactane ve koli yi yirrtim
(14,025 puan) tarafından
E kirmadan nasıl anlayacaksın bozuk olduğunu mecbur kıracaksın
0 oy
(266 puan) tarafından
Tüketici hakları diye birşey var canım git iade al . Şikayet etmekte tehdit et bölge sorumlusu na yaz sinucya paketki ürün kırdın bozuk kırdın bozuk başka nasıl anlı an ki kırmadan 
(2,264 puan) tarafından
Götüreyim yarin olmasa öyle yaoacam
0 oy
(246 puan) tarafından
Alırlar yumurtalar duruyormu attınız mı gosterirseniz almak zorundalar.bir de bu 3 harflilerden ( a101 şok bim ) et yumurta almayın derim yenmez.
(2,264 puan) tarafından
Henuz atmadım duruyor goturcem  yarın
0 oy
(4,220 puan) tarafından
İade almasalar bile götür ve tüketici haklarına şikayet edicem de insanların sağlığıyla oynamayın de bak bakalım nasil almıyor
(2,264 puan) tarafından
Koli yi yirttim  ama fisi duruyor
(4,220 puan) tarafından
Kalan yumurtaları elindeki fotoyu ve fişini al yarin git onalari cidden sikayet edeceğini söyle hatta şikayet et insanlara yazik iki kuruş kazanip onuda buna veriyolar hem saglik gidiyor hem para oh ne ala
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Fişin varsa alırlar iade 
0 oy
(485 puan) tarafından
Ya ben kasada uyandim bu yumurtalara kasiyere dedim cok kotu kokuyolar acip bakarmisin kasada fln diye tarihlerinde sorunda yoktu kasiyer dediki abla ben olsam bim den yumurta almam dedi o kdr soyliyim dedi bozuk cikio cogu dedi
0 oy
(49 puan) tarafından
ıade et almak zorundalar ben geçen kesil karpuz götürdüm aldılar 
0 oy
(121 puan) tarafından
Bim aliyor canım böyle sıkıntılı ürün çıktığında o konuda zorluk çıkarmıyorlar fisinle birlikte git o koliyide gotur alırlar hemen yenisini verirler yazık günah paran boşa mı gitsin
0 oy
(155 puan) tarafından
Ben hiç bimden yumurta almam
0 oy
(9,205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Iğrenç midem bulqndı. Bende bir keresinde migrostan güya gezen tavuk yumurtası adı altında coşkun marka almıştım. Bütun kırdıklarım hem iğrenç kokulu hem de kapkaraydı. Şikayet fln ettim aradılar yenisini verelim dediler de alır mıyım artık. O günden beri mahalle de ki komşumdan köy yumurtası alıyorum tap taze
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Parayı kolay mı kazanıyorsunuz canım yarın git ve iade et almak zorundalar 
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Bimden asla yumurta almam geçen markete girdim yumurta kolileri vardı yeminle girmemle cikmam bir oldu onkadar iğrenç kokuyorduki onuda müşterilere satıyorlar iste bence götür üzenlerine firlat

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Efsun (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 273 göst.
0 oy
9 cevap 601 göst.
0 oy
4 cevap 309 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu

379,181 soru