+1 oy
1,143 göst.
Diğer kategorisinde (2,285 puan) tarafından

Yeğenim bim den yumurta aldı bugun  son kullanma tarihi 11.08. Ama yıl olarak tarih yok. Paketi açtım 5 6 tane çatlak çıktı dedim kesin Yeğenim vurmuştur Bi yere neyse bitanesinu kırdım aşırı derece iğrenç koku vardi foto ekleyecm şimdi. 

image

3 tane daha kırdım onlarda koku vardı ama.bu şekilde bozuk degildi normal görüntüsü vardı. 

Şimdi hem  yumurta kolisini  yırttım hem de kaç yumurta kırdım kokusuna  bakmak için yarın götürsem iade etsem alırlar mı geri gerçekten parasında değilim yani insanlara bu şekilde ürün satıyorlar zaten hergecen  gün zam geliyor üstüne  bide aldığımıza degmiyir çok sinirlendim ne yapım simdi. 

37 Cevaplar

0 oy
(2,820 puan) tarafından
İade alıyolar atma bence
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Özellikle yumurtayı bakmadan almamak gerekiyor hava sıcak bir gunde bile çatlamış yumurta bu hale gelebilir bozulur yani önemli olan catlamamis yumurtayı kir ona bak kokuyorsa bozuktur kokmuyorsa bu çatlamış diye bu haldedir yeğenin taşırken kırmış da olabilir 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Fiş duruyorsa iade et alırlar neden almasınlar kaç kez bozuk ürün iade ettim ben
0 oy
tarafından
Götür iade bence belki utanırlar yumurta bozuk bildiğin son kullanma tarihi üzerinde yok diyorsun belli ki paketin üzerinden silmişler skt sini iade et canım 
0 oy
(584 puan) tarafından
Tabiki alırlar fişini götür de icinden kirik çıktı bakmazlar bile bnde öyle oldu yumurtayı aldığında kolinin altına bak kırık olunca altı ıslak oluyor zaten 
0 oy
(761 puan) tarafından
Eski bir bim çalışanı olarak alınan ürün şartlar ve koşullar ne olursa olsun iade alınmak zorundadır.  Fisin ile gidip yumurtalarinda yanında götür  durumu belirt.  Baktın sana zorluk çıkarıyorlar bimin şikayet sayfasından mağaza adını ve iade almayan personel ms veya msy her kimse şikayette bulun.  En kısa zamanda bs veya pm bölgeye incelemeye geliyorlar yada haber veriliyor mağazaya. 

Insan sağlığıyla kimse oynayamaz.
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Canım bazen ellerinde kalanları satmak için son kullanma tarihini siliyorlar. Eşim de bimde çalışıyor. O yapmıyor ama yapan tanıdıkları var 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Alırlar tabi cnm yıl yazmas çoğunlukla çünkü yumurta yıl uzunluğu kadar sağlam kalmaz 1 2 ay kalır o da geçmiş zaten aynen bu şekilde fisiyoe beraber götürün gösterin alırlar bnmde sosis almıştım son kullanma tarihi olmasına rağmen kokuyordu hava alıyormuş demek ki ondan onlarda kokladı ve geri aldılar
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bimden yumurta alırken çok dikkat edin biz şuan çiftlik var ondan alıyoruz ama önceden bimden alınca bu şekilde 2 defa başıma geldi yumurtadan sogumustum
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Ben çoğunlukla bimden alırım hiç bozuk denk gelmedi bana.
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Bimden tavuk yumurta tarzı şeyler alınmaz almayın yani Allah bilir ne yediriyorlar insanna
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Ayyyy valla tiksindim.  Yumurta yiyemez olduk 
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Of ya gecende esim almis koy yumurtasi icini nerden bilcem hasladim Allahim o koku neydi yarabbim o nasil bsydi yumurtadan sogudum biraktim o an yemeyi 
0 oy
(183 puan) tarafından
Kesinlikle götür canım ayıplı mal satıyorlar.parasinida geçtim insan sağlığı.goturmelisin 
0 oy
tarafından

Bozukmş kuzum ya :(

0 oy
(1,354 puan) tarafından
Fişle gidersen kesin alırlar gün içinde gitsen daha iyi olur gibi
0 oy
(51 puan) tarafından
Fişinle gidersen mecbur alacaklar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.