0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (7,970 puan) tarafından

Benim 23 aylık oğlum ne Tv izliyor nede oyuncak oynuyor gün içi hep biyerleri dağıtıyor sürekli kıyafet dolabını eşiyor çok yoruldum :'(

12 Cevaplar

0 oy
(8,955 puan) tarafından
Benimki de 24 aylık tam. Dökülmedik çekmece dolap çanta birakmiyo. Deterjan cam olan yerlere kilit aldım taktım. Diğer yerleri de döksün artık napayım. Bazen çıldırıyorum arkasını toplamaktan ama geçecek bugünler de diyorum 
(7,970 puan) tarafından
Bizimki dünden beri kıyafet dolaplarına taktı kafayı gelip gidip dolabını eşiyor yine birsuru kıyafet dökmüş heryere bıktım yaaa ;D aglicam
(8,955 puan) tarafından
Benimki de kendi odasindaki dolaba sardı en son. Zıbınlar çoraplar yerde hep. Bir de tencerelerin olduğu dolabı boşaltıyor. Geri koyuyo geri boşaltıyor
(7,970 puan) tarafından
Hahaha benimkide 17 gün sonra 2 yaş olck☺️☺️ kızmi erkekmi sizin
(8,955 puan) tarafından
Erkek canım. Geçen hafta iki yaşına girdi benimki de
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şuan tv izlemekle meşgul :D

(7,970 puan) tarafından
Keşke tv baksa azicikkkk
tarafından
Ahaha müzik aç kanka ellerim tombik tombik kirli eller pek komik ahahha
0 oy
tarafından
Arabaları ile oynuyor tabletten şarkı açıp oynuyor youtube Kids açıyorum ara, ara oradan İngilizce videolar izliyor çocuk şarkıları dinliyor 

Şimdi yazlıktayız suyla oynuyor kovalarla çocuklarla oynuyor 26 aylık 
(7,970 puan) tarafından
Ben yaşıt çocuk bulamıyorum oğluma ya parka gidiyoruz hep büyük çocuklar küçükleri yanında istemiyolar
tarafından
Benimkisi büyük küçük farketmiyor oynuyor :D
(7,970 puan) tarafından
Oğlumda oynamak istiyor ama olmuyor :) onlar istemiyolarbazen parka oyuncak getiriyorlar kıskanıyolar paylaşmak istemiyolar
0 oy
tarafından
Gün içinde oyun oynuyoruz saklambaç ya da oyun hamuru falan bazen de oyuncaklarını dökeriz beraber yine evcilik oynarız ☺  onun dışında arada TV açıyorum izliyor öğleden sonra da güneş çekilince dışarı çıkarız kumla toprakla oynar hayvanların peşinde koşar 

Ben evde iş yaparken peşimde hep anne bende yapayım der eline bezi veririm istediği gibi takılıyor 
(7,970 puan) tarafından
Kac aylık seninki
tarafından
27 aylık benim balım
(119,345 puan) tarafından
Len agaca ciktim kaysi topladim cok eylenceliydi
tarafından
Len birazda bize gönder ☺
(119,345 puan) tarafından
Bize gelirsen verrim ☺️
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Benimki üç buçuk yaşında o aylarda çok dağıtıyorlar evet. Ama şimdi tvden çizgifilm izliyor bazen bebekleriyle oynuyor. Bazen benim işlerime yardım ediyor az önce benle cam sildi  tabi camları suladi Bi güzel :) :) dünde ev supurup yerleri sildik :) 
(7,970 puan) tarafından
Sizinki büyükmüş yaa ne güzel. :) Bizimkide katlıyor çamaşırları :Ddds benden görmüş
0 oy
(12,671 puan) tarafından

Sabah erken uyanırsa bahçeye halı serip oyuncak çıkarıyorum sonra full evdeyiz akşam 7 deyince parka :)

Kışın napcam bilmiyorum 

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Sorma ne haldeyim sorma kederdeyim sormaaaaggg :D
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Abi kardeş kavga dövüş bazen oyuncak bazen tv idare ediyorlar öyle böyle :) 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Oglum 1 yasinda uyanir uyanmaz her yeri kesfeder ve dagitir sonra oyun kurmaya calisirim max yarim saat oynariz bahceli ev oldugu icin balkona cikariyorum yemek yedirme derken aksami ediyoruz. Aksam da hava serinleyince akulu arabasi var ona bindirmeye goturuyorum , parka gidiyoruz.

Yani evde sıkılıyor oyalayacak seylerde bir yere kadar. O yuzden ben sartlar uygunsa disarida oyalamaya calisiyorum.
0 oy
(11,306 puan) tarafından
Değişiyor valla ya disarlarda geziniyor ya da evin içinde kendine uğraş buluyor 14 aylık şuan pek dolap kurcalamiyor bazen ben mutfaktayken erzak dolabını sadece
0 oy
(51 puan) tarafından
Çocuk kilidi en güzel çözüm canım bu konulara
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bizimkide odasında oyun oynuyor 32 aylık yüzünü gören cennetlik bizim kızın 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 350 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 308 göst.