+1 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (10,922 puan) tarafından
Şimdi kızlar biz 3 yakın arkadaşız.obur iki arkadaşımda aşırı samimiler.onlarin evi yakın benim uzak.ikiside evli ikisi de karı koca sık görüşüyorlar.arkadasim çalışıyor mesaili yani kocası evdeyken evde olmadığı oluyor kızın.obur arkadaşımız ,bu arkadaşımın eşini üç kere kendi eşi de evde yokken çağırmış (arayıp çağırma değil yolda görüp) işte gel yemek ye gel.kahve iç diye.adamda 3 kere gitmiş .kocası yokmuş evde yanlız oturup sohbet etmişler.arkadas bunu öğrenince çok sinirlendi.namusundan eminim arkadaşımın ama ele gün var dedikodusu var bunun gören ne anlar içini dışını bilmez dedi.simdi onlar haliyle görüşümuyorlar.bende duyunca sinirlendim arkadaşı haklı buldum bende soğuk davranıyorum.ama çağıran arkadaş o gereksiz kıskançlık yapıyor seni de dolduruyor diyor.sizce gereksiz yere mi gorusmuyorum?

16 Cevaplar

0 oy
(10,922 puan) tarafından

En İyi Cevap
Benim kızdığım nokta şu kızlar asıl cephe alma durumum.ben arkadaşımı uyardım bu konuda zamanında.bir kaç kere hep beraberdik ,o arkadaşımız da adamla çok lafa giriyor şaka yapıyor filan.yanlizken köşeye çektim .olmaz öyle biz arkadaşız ,biz sizin kocalarinizla arkadaş değiliz elin adamina şaka yapma gereksiz muhabbete girme yanlış anlaşılırsin dedim.
-Reklam-
+2 oy
(5,632 puan) tarafından
Yani senlik bir durum yok ortada gereksiz olmuş sanki seninde tavır alman. Diğer arkadaşının böyle bir konuma düşmesi de çok kötü kızın niyeti iyi belki kardeş gibi görüyor dur ( bende kabul etmen asla arkadaşımla kocamın tek aynı evde olmasını)  ama bu samimiyet varmış demek ki arkadaşın bu samimiyeti vermiş ona 
(10,922 puan) tarafından
Ben tepki verdim çünkü uyardım daha önce.bir kaç defa hep beraber oturuyorduk arkadaşın kocasına şaka gilan yaptı gereksiz .bende köşeye cekip uyardım zamanında ne olursa olsun adam bu hosndegil bu samimiyet diye.bende namusuna asla laf etmem arkadaşımın eminim kardeşi gibi görüyordur ama hiç hoş degil
(5,632 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama ikiside arkadaşın sonuçta emşnsen de niyetn den şüphen yoksa yaptığın yanlış geldi bana
+1 oy
(761 puan) tarafından
Kimse kusura bakmasın ama böyle birşeyi kimse kabullenemez ne demek arkadaşım evde kimse yokken eşimi çağırıyor. Ben hiç namusundan da emin olamam yani. Evde kimse yokken cagirmissa temiz bir niyetle çağırmamıştir. Ben olsam duysam bilmiyorum bunlar kadar sakin duramazdim her halde. O eşin de beynine tüküreyim kız çağırdı diye nasıl kalkar gider her cagirana giderse ohoo işimiz çok o zaman. Sana da gelince diğeri için arani bozduysan hata yapmışsın ama böyle insanlarla da asla ilişki kurmayacaksin bugün onun eşine böyleyse yarın senin eşine de böyle olur. Arkadaşın belli fazla rahat biri. Yani o diğeri için değil de kendin için mesafe koy onlar bugün yarın barışır yine ortada kötü çıkan sen olursun 
(10,922 puan) tarafından
Canım mesefe koyduğum çağıran arkadaş zaten.onunla gorusmuyorum bende.ama beni arayıp diyor ki sebebpsiz kıskandı seni dolduruyor
(761 puan) tarafından
Yok onu anladım ama dedim ki eğer sırf diğer arkadaşin o kocamı çağırdı uzak dur ondan dediği için mesafe koyduysan hatalisin. Bence bunu o arkadaşına da söyle ben onun dolduruşu ile hareket etmiyorum böyle birşey bana ters de bu yüzden seninle görüşmek istemiyorum de. Birde sebepsiz kıskandı diyor Yarabbim gelse saçını başını yolma
0 oy
(362 puan) tarafından
Sadece şunu diyeceğim senin aklın fikrin var kimse görüş görüşme diyemez lakin canm sinek küçüktür mide bulandırır sanirim seninde öyle olmuş istersen biraz kendi halinde birak zaman ne gösterir 
(10,922 puan) tarafından
Yok biliyorum bak içi fesat bu kadın değil.kocasina körü körüne de sadıktır.ama seviyor konuşsun sohbet etsin.erkek kadın da ayirmiyor bu yuzden
(362 puan) tarafından
Bazi insanlar kötülük düşünmez aman ne olacak edasında ama zaman kötü be canm kime güveneceksin iyi niyeti suistimal eden çok önce bunu anlamasi lazim belki iyi niyetli ama bunu bir başkasına anlatabilirmisin asla
(10,922 puan) tarafından
İşte bizde onu düşünüyoruz.arkadasim da oturup kalkıp bunun doğru dusunulmeyecegini bilmesi lazımdı diyor.kadin bosancam diyor
(362 puan) tarafından
Eşi boşanmak istiyor o zaman eşine bağlı değil olsa boşanmak istermi canim ya canm sende arkadaşın da mesafe koyun bence laftan anlamayana ne desen boş bu yüzden sende arkadaşın elinizden geleni yapmışsınız gerisi ona kalmış degilmi
(10,922 puan) tarafından
Canım kocası yemek yemeye giden arkadaş bosancam diyor.
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Cidden garip yani elalemin adamini eve davet etmesi

Neyse bu konu sizden bagimsiz ama diger arkadasinizi kaybedeceksiniz ustelik destek verdiginizi dusunecek 

Bilemedim hicte gereksiz kiskanclik degil ayrica
(2,475 puan) tarafından
Allah.im uzuldm ya yuva yikilacak.kadin nasil hayal kirikligo buhran icindedir
Cidden gitmesi de soru isareto kadin saf diyelim adam ne diye gidiyo
(10,922 puan) tarafından
Heh o da onu diyor.saf olduğunu da kocasının çok kıskanç olduğunu da biliyor diyor
(2,475 puan) tarafından
Bu hikayede suclu adam olan iki kadina olacak
(10,922 puan) tarafından
Yani bu hikayede yanan ve en suçsuz arkadaşım.oburku çağırmış oburku de gitmiş.o cagirmamali oburkude gitmemeliydi.bana da yanls geliyor yani ben asla helenarkadasim yoksa eşini cagirmam ne münasebet.hatta bana gelecekleri zaman takmayın arkanıza kocalarinizi rahat olmuyoruz diyen insanım
(2,475 puan) tarafından
Sonuna kadar haklsin seninde tarafin belli artik.ne yasanacaksa da onlarin dersi.olacak
0 oy
(574 puan) tarafından
Arkadaşım ben yokken üstelik eşi de evde yokken eşimi niye cagiriyo çok yanliş.esimin de gitmesi yanlış.ben de pek iyi düşünmezdim 
(10,922 puan) tarafından
Yemek yedi kahve içtik senden konuştuk diyor arkadaş ama bana da ters geldi yani.
0 oy
(97 puan) tarafından
Art niyet yoktur kötü niyet yoktur elbette tanımıyoruz insanoğlu çiğsüt emmiş bilemezsin. Doğru bulmuyorum kesinlikle . Ha şaka maka olayına gelirsek ben eşimin erkek arkadaşlarıyla çok güzel muhabbet ederim şakalaşırım ama el kol hareketi ile degil sözlü olarak dertleşiriz de bazen ben arkadaşıyla konuşurken eşimde arkadaşının hanımıyla konuşur dertleşir bunlar olağan şeyler ama yanyanayken olur bu. Eşim yokken gelmez yani ne davet ederim ne de gelir. Ama eşiyle gelir mesela o da normal zaten eşimin gelmesini bekleriz vs.  Görüş görüşme bu senin kararın ben sert şekilde konuşurdum arkadaşıma yaptığının yanlış olduğunu söylerdim. Sonra tepkisine bakardım gerçekten pişman mı diye. Ona göre de şekil alırdım. 
(10,922 puan) tarafından
Canım tabi ki bu yetiştirils tarzı bence.bizde de yani ailemde filan erkek kadın bir oturmak bile hoş karşılanmaz.ondan dolayı bana hep ters geldi onların sakalasmasi uyardım da.olmaz çeki düzen ver kendine edebinle dur kadın kadınla kosussun diye.ama anlamadı.olqn şimdi öbür arkadaşın yuvasına oldu.
0 oy
(392 puan) tarafından
Ben kesinlikle bitiririm arkadaşlığımı asla kabul edilir bi konu değil ne demek eşi evde yokken kocasını evine alması insanız beşer şaşarız yok neymişte arkadaşından konuşmuşlar Konuşacaksan yüzüne konuş kocasına değil ayrıca yemek yedirmek arkadaşına düşmez her neyse yerinde olsam muhabbeti keserim o kadar uyarına rağmen devam ettiyse kadında bi sorun var 
(10,922 puan) tarafından
Kestim zaten ama rahat bırakmıyor beni arayıp duruyor mesaj atıyor.bende onu dedim ona mı düşer
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Gereksiz çünkü onların arasında olan Bi mevzu senlik bisey yok ...
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Çok saçma çağırması uzun süreli arkadasligim olmuştur kimsenin eşini filan çağırmam öyle.

Haklı bulursun bulmassin o senin fikrin buna karisamazlar ama mesafe koyan arkadaş kendince haklı.
0 oy
(934 puan) tarafından
Valla mesafeyi korurdum, şimdi seninle de sık gidip gelmeye başlasa size de aynısını yapacam,öyle bi karakterde olduğu bariz belli yani. 
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Gereksiz olurmu ya benim eşim evde yokken kaynım falan bile gelmez ki kaldiki arkadaş ne münasebet olmaz oluru yok yani giden adamada pes 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kim ne derse desin ateşle barut yanyana durmaz adam ne diye üç kere gidiyor ayrıca bı kere gitmiş bende olsam böyle birinden uzak dururdum 
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Valla kuzum zamanında 3 çift takılırdık bizde ne her gün bş yerle gider yada birinizde otururdk aradan 1 sene geçtikten sonra arkadaşın kocası ile diğer arkadaşın karısının birlikte olduklarını öğrendik elimizi ayağımızı çektik çok olmadı ikiside boşandılar zaten böyle bir durum asla hoş Karşılanmaz... Bence iyi yapmışsın 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Of evlerden ırak yaa nasıl güvenceksin bidaha kesin aralarında bişey var bence ikisinin numarasını da inceletsin 
0 oy
(710 puan) tarafından
Valla ben aşırı rahatsız olurum böyle bir şeyden isterse ikiside melek gibi insan olsunlar isterlerse beni görüntülü arasınlar veya evde kamera olsun hiçççç farketmez. İki kişinin bulunduğu yerde üçüncüsü şeytandır diyor benim peygamberim(sas)

Gönülleri kaynar, birbirlerini beğeniler, bir şeyleri hoşlarına gider vs vs. 

El gün umrumda olmazdı.

Arkadaşın konuşmamakla iyi ediyor bence ama o kız kadar arkadaşının kocası da hatalı. Biri çağırmamalı diğeri de gitmemeliydi. 

Sana gelince eğer ben senin yerinde olsaydım bende mesafe koyardım. İsterlerse diğer ikisi barışsın yeniden samimi olsun hatta ben suçlu olayım farketmez. Evime gelip gidecek samimiyeti bırakmazdım. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 390 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sevde06 (776 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Princess_s mother (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 444 göst.
0 oy
9 cevap 432 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (425 puan) tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...