0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (782 puan) tarafından

Soyle ozetliyim benim ablamin bir cocugu var bosandi ve esimin uvey abisiyle evlendiler 1 sene oldu ve abimin kendi evi var ama tadilat istiyor kaynanamlarin ust kati ablamlarda su anda yikik harabe bir evde kayinbederimin yatalak annesi ve abimin kendi annesiyle duruyolar  abimin evinde de bekar gorumcem duruyo oraya bir oda yapmis kendine ablamla kusler konusmuyolar sebebi de ablam la abim evlendi diye konusmuyor gorumcem ikisiylede neyse ozeti bu 

Abim o evi yaptirida gorumcem cikmak zorunda kalir diye kaynanm korkuyo ve ablama hic huzur vermiyo ilk baslarda gondermek icin ayirmak icin elinden geleni yapti bu sure zarfinda da esimle ablamin arasini bozdu simdi ablama gecenlerde sut goturmus ablamda yogurt mayalamis yemisler geri cikartmislar sute toz detarjan karistirmis en son yaptigi sabrimi cok kotu zorladi o yogurdu yigenimde yiyebilirdi 3 yasinda daha zehirlenebilirdi bir insanin bu kadarmi gozu doner ya esime ne soylesem hep annesini savunuyor annen bunu yapmis diyince ablama dahada ofkeleniyor bizim arkamizdan atip tutmus ablama gizem yalanci falan demis benim arkamdan ablamada bunlari ses kaydina almis oturuken surekli gidip gidip ablamla tartisiyo ben olayin gercegini kendim dinliyorum ses kayitlarindan ama kaynanam farkli anlatiyor esime de bana da simdi cumartesi kendi annemlerin yanina gidicem ablamda bugun gitmis esimin ses kayitlarindan haberi yok daha ben bu aksam guzelce konusup anlatmak istiyorum annen neden boyle yapiyor diye ama nasil diycegimi bilemiyorum gidincede ablamla oturup konusturucam ses kayitlarini dinlettiricem sizce nasil konusiyim ne diyim ona benim yerimde olsaniz ne yapardiniz 

Bide su var benim ablam evime gelemiyor kaynanm yuzunden esime demis alma evine diye oda hep bir bahane uyduruyo simdi de abim ablami gonermiyo hakli olarak bidaha gidemezsin demis 

5 Cevaplar

0 oy
(782 puan) tarafından
Bi oneriniz yok mu kimseye anlatamadim buraya yazdim desteginize ihtiyacim varr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm anlayamadım olayı abimle ablam evlendi yazmışsın sonra görünce m abim gilde kalıyor demişsin anlayamadım 
tarafından
Kayniyla ablası evlenmiş
tarafından
Sen anlaya bildin mi kız ben anlayamadım sorun ne peki
tarafından
Kaynanası ablasına kötülük yapıyormuş eşiyle de ablasının arasını açmış. Eşi bı turlu anasının gerçek yüzünü goremiyormus
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Biraz karışık olmuş çözemedim. 
(3,446 puan) tarafından
Boşanan ablası eşinin üvey abisi ile evli kızda ona abi diyor
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ben olsam bı sufe daha bekler herşeyi ses kaydı yapar kaynimla eşimi toplar dinletirirm eğer ses kayıtları yeterliydi eşin dinlediginde savunacak durum kalamayacak gibiyse bu akşam bile yaparım 
0 oy
tarafından
kuzum kotu gorumceyi sen karsina al guzelce konus sesini kaydet esine dinlet ..... yapacagin tek sey bu ya da kaynanani ses kaydina al soru sor o cevaplasin ama tatli dille sohbet eder gibi sor ki cakmasin durumu .... obir turlu siz je yaparsaniz yapin hakli cikamazsiniz .. bi yamda annesi ve bacisi bi yanda karisi .... tabiki ilk bast ailesine inanir ... dedigim gibi dene 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 847 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 586 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevgiyaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 401 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.