0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde (896 puan) tarafından
15 haziran 00.40 da doğum ettim yüksek riskliydi doğumum yasama şansım %1 falandı. Çok şükür belden uyuşturma ile doğurdum bebeğimi o sağlıklı tek tesellim bu.ben doğumdan sonra fenalaşıp morarmışım.bir çok hastalığım var bazılarınız hatırlar. Doğumda ölümden döndüm 3 4 gün anestezi 3.basamak ağır yoğun bakımda yattım. 3 4 gün kadın doğum yoğun bakımda kaldım şimdide 4 5 gündür göğüs servisinde normal odada kalıyorum. Bebeğimi bi kere göremedim 1 kerecik kucağıma alamadım.ben daha yoğun bakımdayken taburcu etmişler.kaynanam bakıyor.bebegim 1 damla içemedi sütümden ;'( bende sadece fotolari videolari var .icim aciypr yaniyo ona bakinca .ben haric herkes gordu kucagina aldi öptü kokladı.bi ben bi ben dokunamadım yavruma :'( o kadar zor bi psikoloji ki.o ağır yoğun bakımda ağır hastaları içinde lohusa halimle ağlama krizleriyle kaldım. Psikolojim bitik.bedenen ruhen çökmüş durumdayım.14 günlük oldu bebegim daha kokusunu bilmiyorum. Ilk banyosunu görmedim. Ilk kıyafetlerini giydiremedim .Ilk sesini bile duymadım...ailem zaten beni kaybetme korkusundan perişan oldular esim desen bitti zaten.hepsi ağla uzun mahvoldular..ben kendime mi onlara mi yoksa yavruma mi üzüleyim..O kadar zoe bi sınav ki .zorlandigim.halde şükür demeye çalışıyorum sabır etmeye çalışıyorum ama herşey yerle bir olmuş durumda.aort damarında genişleme var orta düzeyde uyku apnesi var.suan için bunların üstünde duruluyor .dua edin bana :((

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kuzum.icim yandi okurken agladim rabbim seni sagligina kavusturup miniginle ayrilammak uzere bulustursun insallah dualarim seninle sabır kuzum zor ama sabır  :'(

-Reklam-
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Daha dün aklıma geldin nasıl oldu acaba diye :( Allahimm yardımcın olsun bian evel sağlığına kavuşur bebisinle vakit geçirirsin inşallah dua edicem bol bol ❣️
0 oy
tarafından
Canım rabbim yar ve yardımcın olsun inşaallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine ♥️
0 oy
tarafından
Allah şifa versin Bi an önce tez zamanda yavruna kavuş inşallah çok üzüldüm hem sana hem bebeğine  Çok geçmiş olsun canım .... 
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah :(
0 oy
(913 puan) tarafından
Rabbim dualarını duysun. Seni yavruna bağışlasın inşAllah 
0 oy
tarafından
Canim ALLAH yardimcin olsun RABBIM acil sifalar versin INŞALLAH tez zamanda yavruna kavusursun
0 oy
(271 puan) tarafından
Rabbim sabrını versin öncelikle allahım kimseyi darda koymasın kuzum insallah önce sağlığına sonra bebeğine kavusursun
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Allah yardimcin olsunnnn cnm
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Rabbim hayrlısyla çocuğuna kavuştursun güçlu olmaya çalış bebeğine kavuşcksn onu düsünerek bırakma kendiniki bi an önce kavuşasn bırakma kendini dua et cnm çok geçmiş olsun
0 oy
(1,299 puan) tarafından

Benim de içimi yaktın ınan. Başından beri durumunu biliyorum o kadar büyük ders oldun ki bana artık hayatta en önemlisi saglıkmış gerisi hakikaten bom boş. Ufak tefek sorunları büyüten şımarıklık da sınır tanımayan bız insanoglu aslında ne büyük bir nimete sahipmişiz haberimiz yok. Rabbım seni de biran evvel saglıgına yavruna ailene kavustursun inşallah :(

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Çok şükür doğumunu yaptın bebeğin sağlıklı sen de telefon kullanacak kadar sağlıklısın, inşallah 15 güne kalmadan evine bebişinin yanına gidersin. Üzülme, her şeyin başı moral
0 oy
tarafından
Kuzum yaaa hala hastanede misin buda  senin sınavın Allah biran önce yavruna kavuştursun
0 oy
(7,099 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardimcin olsun seni o minik melege bagislasn ins <3

0 oy
(11,507 puan) tarafından
Allahım tez zamanda şifa versin canım
0 oy
(237 puan) tarafından
Allahım şifalar versin. Çok üzüldüm adınıza, bolca lahavle vela kuvvete çekin, salavat çekin, InsaALLAH cc en kısa zamanda sağlıkla bebeğinizle kavuşursunuz. Amin amin amin 
0 oy
(798 puan) tarafından
Bebeğin icin guclu olmaya calis. Stres seni dahada kotu yapar toparlan bian once umudun birakmasin seni .Allah sifa versin cnm.
0 oy
(41 puan) tarafından
Okurken gozlerim doldu  icim bi  degisik oldu ya RABBIM   seni evladına bagislasin kavuştursun insallah 
0 oy
(961 puan) tarafından

Canım bebeğini getirme imkanları yok mu sana büyük motivasyon olurdu hem bebeğine de :ermm:

Sana da Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah evladına sağlıcakla kavuştursun :angel:

0 oy
(1,008 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun arkadasim cok zorlu sınavdan geciyormussun tüylerim.diken.diken.oldu allah bir an.once  sag salim yavruna kavuşacağın zamani göstersin ins 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 518 göst.
26 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Samirakerim (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 405 göst.
12 Aralık 2019 Aile kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 344 göst.
29 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 278 göst.