0 oy
394 göst.
Aile kategorisinde (601 puan) tarafından
Geçen  ay siprali çıkarttırdım bebek düşünüyoruz ama çok kararsızım halen temeli atamadık eşim şimdilik korunuyor bir kaç gün sonra adet olacam tekrar siprali takabilirim ya bilmiyorum ne yapayım iki oğlum var bir tane daha olsun kalabalık aile seviyorum çocuklarım ilerde çok kardeşli olsun ama hiç cesaretim yok eğer bir kaç güne siprali Taktirsam birdaha cikaramam yani düşünmek için bir kaç günüm var sizinde fikrinizi alayım dedim iki oğlumda çok yaramazdi ama şuan iyiler şuan bile üçüncü çocuğa cesaret edemiyorum bir kaç yıl sonra yaş 30 lara gelince o zaman hicc getiremem o yüzden şuan yaptım yaptım yapamasam artık hiç yapamam siz ne düşünüyorsunuz 

24 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Aşağıda yazmişsin gördüm daha çocuklarının yaşı küçük bence acele ediyorsun senin yaşında daha 30 bile olmamış biraz daha bekliyebilirsjn bence tabi ki ben kendi adıma konuşuyorum hayatına karışmak haddim değil de fikrimi söyledim canım 
(601 puan) tarafından
Tabi fikrinizi sordum sende cevaplamissin çok sağol. Ya bende çocukların aralarinda çok fazla yaş olmasını istemediğim için şuan bebek olmasını istiyorum tabi zor olacağını biliyorumda kararsızım işte
(242 puan) tarafından
Valla canım benim büyük oğlum 3 buçuk yaşında ikinci 3 aylık oldu yeni doğum yaptım ama ben istemeden oldu ikinci hâlâ bile diyorum keşke biraz daha geç olsaydı yaşım da 25 çok zorlanıyorum bide erkek çocuklar ayrı zordur bilirsin sende diyarbakirliyim bizim buralarda çok doğurur kadınlar bide arka arkaya ben üçüncüyü de isterim tabi ama en az bi 5 yıl sonra tabi sizin kararınız istiyosan maddi durumunuz varsa manevi olarakta yetebiliyosaniz spirali çıkarmışsin madem bence yeniden taktırma
-Reklam-
0 oy
(246 puan) tarafından
Yani yaşınız genç daha yaparsınız emin olunca karar verin bence.benim yaş 37 ikinciyi düşünüyorum.bu yaş ta daha zor :)) 
(601 puan) tarafından
Bence hemen yap çocuğunun yaşlı annesi mi olsun :)))
(246 puan) tarafından
Hemen yapacam inşallah olursa çalışıyoruz ahaahaah :)))
(601 puan) tarafından
İyi çalışmalar :D
0 oy
(13,401 puan) tarafından
Çocukların kaç yaşında sen hepsine yetebiliyor musun evliliğiniz mutlu ve huzurlu eşin anlayışlı bir insan mı hepsi önemli detaylar yetmekten kastım maddi manevi. Maddiyatınız iyi olabilir ama sabırlı insan değilsindir o zaman olmaz hepsine yeterince ilgi sevgi verebilecek misin birinin okulu birinin dersi birinin uykusu olacak eşin bunlara yardım edecek mi mesela sen düşün taşın ona göre karar ver anladığım kadarıyla yasin genç bence ilk iki çocuk biraz büyüyünce üçüncü olsun ha kız olsun beklentisi ile doğuruyorsan evde dört erkekle yaşama ihtimalini de hesaba kat 
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Iki oglum var Rabbim onlara saglik versin hayirlisiyla buyusunlet istyrum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 260 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu