0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rüyamda biri beni kovalıyordu bende hızlı hızlı koşuyordum bir odaya girip kapıyı üstüme sıkku sıkkı kapatıyordum sonra gelip kapıyı hızlı ve sert gümbr gümbür vuruyordu. Bana diyordu yine gelcem ve gitti öyle uyandm. Çok kötüydü. Beni korkutacak yorumlar yazmayın

20 Cevaplar

0 oy
(1,558 puan) tarafından
Hayır olsun canm
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(9,575 puan) tarafından

Sen bizi korkutmuşsun kiz biz ne yazalım daha korkutacak :) şaka bi yana daha kötülerini gördüm emin ol hayır olsun 

tarafından
Kız hamile olan anneler etkileniyor bazen rüyalara bile ondan dedim.
(48,657 puan) tarafından
bende yazacaktım baktim korkutacak yazmasin demis sustum şakaya vurdum☺️
(9,575 puan) tarafından
Hahahah demi :))
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bı dua oku canım Ayetel Kürsi oku bol bol etkisinden kurtulursun inşallah 
0 oy
tarafından
Suyu aç suya anlat Allah hayır etsin inşallah 
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Ben kötü rüya gördüm mü sabah evden birşey çıkarırım sadaka niyetine kaza belanın önüne geçsin diye . 
0 oy
(734 puan) tarafından
Oku sadece 3 harfler mi rüyana giren 
0 oy
(3,622 puan) tarafından
Sonu hayr olsun canım bazen bende böyle şeyler görüyorum birilerinden kaçıyorum anlamı ne bilmiyorum 
0 oy
(54 puan) tarafından
Canım kötü rüyalarını kimseye anlatma sabah uyanınca sol omzuna 3 kere tükür her tükürüşte evzubismillahirrahmenerrahim de ama hafif bir şekilde tükür hayr olsun insallah kotü de düşünme
(1,428 puan) tarafından
++++++++++++
0 oy
tarafından
Bende dün bi rüya gördüm halen etkisindeyim Rabbım hayra yorsun :(
0 oy
tarafından
Kendi kendine korkutma canım besmele çek ve düşünmemeye çalış gün içerisinde okudukların izlediklerin gece görüyorsun bilinç altına yatırıyor önceden çok araştırırdım işte korkma ama böyle dinle alakalı şeyler varlıklar sürekli kötü rüyalar ğörürdüm sonradan biraktım görsemde besleme çeker bir daha düşünmem aklıma ğetirmem sende öyle yap
0 oy
(48,657 puan) tarafından
toton açık kalmış ☺️
0 oy
(804 puan) tarafından
Benim gördüğüm rüyaların yanında bu çerez gibi. Aman rüya gördüm işte diyip tekrar yatıyorum. Bazen rüyamda bile , rüya görüyorum bu gerçek değil dediğim bile oluyor. 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bende bi ara bahçe kapısının önünde çöpü unutmuşum gece resmen benim bahçe kapısı sallandı baya bi ses geldi eşim felan duymamış tek ben duydum
0 oy
(119,270 puan) tarafından
korkmaya geldimde korkmadim sende korkma bacim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
https://instagram.com/_tabiri_ruya?igshid=MTc1cTZhbWg3bXRuNQ==

Bu hesaba yazin bir iki güne cevap geçir hem dini olarak yorumluyo ucretsiz hemde doğru cikiyo dedikleri ben hep yazarim musait oluncada hemen geri yziyo
0 oy
tarafından
bende aynı ruyayi gordum 2gun once pazarda adamla kavga ettim oda beni eve kadar kovaladı kapıma kadar geldi
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum bu aralar alıştım 
0 oy
(27 puan) tarafından
Kötü rüya gördüğünüzde kimseye anlatmayın, yorumuna güvendiğiniz kişilere anlatin
0 oy
(347 puan) tarafından
Bende rüyamda evimin yikildigini köpeklerle olan yolda gectigimi gördüm anlamı ev sahibin öleceğini söylüyor çok korktum şükür birşey yok şuan bilmiyorum artık 

Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde masalım0435 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde pembesever (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 675 göst.

379,440 soru

11,357,939 cevap

34,833 kullanıcı

...