0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından

Oğlum 23 aylık sıcaklardan dolayı kaka yaptığı anda taze bebekken bile olmadığı kadar pişik oldu özellikle cinsel organının etrafı kıpkırmızı mantar kremleri bile kullanıyorum o derece kötü oldu. Bugün öğleden sonra bezi çıkardım. O hevesli olan çocuk gitti asla yapmıyor tam beş kez çişin altına yaptı bir kez de kakasını yeminle öldüm:( şimdi de uyuyacak Bez takmadım yine ne yapmak gerek ben hiç böyle hayal etmiyordum sinirlerime hakim olmakta zorlanıyorum. Oturduk klozete yapmadı odaya geldik çiş yapmış. Bi akil verin ya oğlum var mj diyorum yok diyip duruyor hep :// 

9 Cevaplar

0 oy
(1,411 puan) tarafından
Skin ol canım daha ilk gün benim oğlumda öyleydi kendini sıkıyordu çişini yapmıyordu lazımlığından kalkıyordu salonun ortasına salıyorsu 2 3 gün sonra alıştı bu süreçte asla kızma bağırma iyice korkmasın malesef sanıldığı kadar kolay bir süreç değil ben evde ki bütün halıları toplamıştı o süreçte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir ayin ardından sesleniyorum 1 hafta dir artık çiş var kaka var diyor sen düşün 
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin canim öncelikle sakin ol sabırlı olman lazım ilk gün normal yine senin iyi benim 20 defadan fazla yaptı inanki ama pes etmedim sende pes etme günden güne daha da güzel olacak sende kuzucukta mutlu olursunuz altına alezi varsa ser öyle uyusun sakin bez bağlama kafasi da karışmasın 
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Ne bekliyodun ki canim bezi cikarinca hemen tuvalete gitsin cisini kakasini yapsin poposunu yikayip kalksin mi istiyodun iki senedir beze yapiyor hic bilmedigi bir seyle karsilasti su an bence sen hazir degilsin oncelikle sakin olmalisin gunlerce haftalarca surebiliyo her cocuk ayni degil cocugun hazir mi degil mi sinyaller aliyor muydun ona da dikkat et alti kuru kalkiyo muydu mesela bunun gibi bircok isaret var benim oglum 7gun boyunca altina yapti sakin olmak asla kizmamak cok onemli egitim ters tepebilir travma kalabilir aksi halde
0 oy
tarafından
Bizimde 2. Gün tuvalet eğitiminde. 

Bugün tam anlamıyla başladık diyebilirim. 

Bezi hiç bir şekilde takmıyorum uyutmadan önce çişini yaptırıyorum öyle uyutuyorum. 

Kakayı lazımlığa hiç yapmadık malesef direk altına yere yapıyor onu sorun etmiyorum alışacak inşallah. 

Bazen altına işiyor ama çoğu zaman bugün hep lazımlığa yaptı. 

20 dakika da bir çişe götürüyorum fena gitmiyor eğitim. 

Gecede 2 kere kaldırıp çişini yaptırdım altına hiç kaçırmadı gece. 
(2,468 puan) tarafından
Kaç yaşında
tarafından
27 aylık canım
(2,468 puan) tarafından
16 aylık erken mi sence
tarafından
Bence erken
0 oy
(50 puan) tarafından
Yorumlara teşekkürler hanımlar valla ben neden yaptım bilmiyorum ama uyuttuktanr sonra Bez bağladım farkettirmeden :/ az önce baktım yapmamış kaldırdım klozete ama yapmadi çişi ağladı yatırdım geri bakalım geçe boyu yine kaldırırım inşallah yapmaz alışırız bu arada ufacık bebegi de çişe kaldırmak bi garibime gitmedi değil : D
0 oy
(2,393 puan) tarafından
8. Günden sesleniyorum 

5.gun kaka ve çiş olayını çözdük ama kendi gidip yapmıyordu artık gelince kendi gidip yapıyor gece bezleme sıfır alta yapma sıfır sabredin anneler
(50 puan) tarafından
Sizinki kaç aylık
(2,393 puan) tarafından
25 aylik
0 oy
(3,893 puan) tarafından
3 ay falan oldu bezi bırakalı bazı günler sürekli altına yapıyor benim oğlumda, pes etme devam et 3.4 gün sürekli altına yapıyorsa eğer hazır değildir ikinizi de yıpratma tak bezi 1 hafta sonra falan tekrar başla 
0 oy
tarafından
ilk gun icin normal ben bir hafta da bu meseleyi kapattim ama hazir olamayan erken uygulandiginda surec cok uzuyor bana gore 23 aylik erken 2.5 yas sonrasi daha rahat oluyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde -_- (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 272 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Buse saglam (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 342 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...