0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Sokakta bebeğinizin elini falan öpmeye kalkistiklarinda kırmadan nasıl engel oluyorsunuz ne diyorsunuz kibarca 

12 Cevaplar

+2 oy
(5,476 puan) tarafından
Tanımadığım insanı niye kırmayacağım diye uğraşayım. Öpmeyin lütfen diyorum. Hatta direk dokunmayalım lütfen virüs var diyorum 
-Reklam-
+1 oy
(2,737 puan) tarafından
Ben çocuğum gönlü olduğu sürece herkese öptürüyorum.cocugunu böyle sakinanlarin çocukları hep hasta hep bir sorun var. Benim ki turp gibi :) niye uzeyim insanları bi bende mi cocuk var. 
(651 puan) tarafından
Boyle düşünmen cok yanlıs
0 oy
(39 puan) tarafından
Öpmüyoruz diyorum opemezler direkt soylebelirsn
(12 puan) tarafından
Ya birkaç kere oldu kitlendim kaldım istemiyorum ama umarım engel olabilirim dışarı çıkmak istemiyorum sırf bu yüzden
(39 puan) tarafından
Çocuk sizin ve bunu açıkça belirtmeniz normal kimse tutupta hesap sormaz herhalde :)
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Elinden opmeyelim diyorum 
0 oy
tarafından
Elletmiyorum bile ama laff anlamaz insanlar aniden dokunuyor ya otobüste adam kızımın yansgina dokundu daha 1 aylık ti çektim bebeğimi sonra adam her yerini kaşidi hemen yıkadım gelir gelmez hastanede birde kadın dokunmak istedi elini uzattı kalktim yanından çektim bebegi zaten mikroplu ortam elinle nerelere dokundun kim bilir hiç kimse evladından değerli değil çok zor şartlarda dünyaya geldi benim bebeğim bu insanlar dan nefet ediyorum şimdiye kadar hiç bir yeni doğan bebeği ne elledim ne opmusumdur 
(12 puan) tarafından
Bende asla dokunmuyorm tanıdıklarıma bile ama markette sokakta pat diye yapisiyorlar
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Ben direkt söylüyordum ne demek yaa milletin çocuğunu öpmek ben yeğenlerimi bile belli bir yaşa gelmeden öpmem kaldı ki yabancı birinin çocugunu öpücem.
(12 puan) tarafından
Keşke bende böyle olsam
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Ben de eşimin tarafından çok çekiyorum öpmeyin dediğim halde alerjisi var diyorum yüzü hep kırmızı kırmızı noktalar falan çıkıyor diyorum sivilce çıkıyor diyorum yine de öpüyorlar Ben öpmeye kıyamıyorum abisi bile öyle 4 yaşında O yüzden evden çıkarmıyorum dışarıya Gelecek olursak Evet parkta Ben de bir kaç defa öpmek istediler ben de rahatsız dedim alerjisi var bebeğimi aldı eve geldim Bir daha da gitmedim
0 oy
tarafından
Neden kırmadan söyleyeyim ki. İstemediğim birşeyi yapmaları ki bu bir de kızım olcak. Banane isterse kırılsın. Ben direk söylüyorum öpme çocuğu diye. Öpmeye yeltenen birini görünce de direk çocuğu çekiyorum. İnsanlarla teması hiç sevmem ki her yerde hastalık kol geziyor. İsteyen ne kadar kıymetli kızı varmış diye düşünebilir. Düşüncelerine engel olamam. 
0 oy
(359 puan) tarafından
Tanimadiklarim gelipte çocuğu opmezler sizinkiler nasıl öpüyo anlamadım valla
(12 puan) tarafından
Markette kasadaydim mesela bebek de arabadaydi kadın gitti elini öptü ne olduğunu şaşırdım bişey diyemedim artık öptükten sonra
(359 puan) tarafından
Yok canım asla tanımadığım birine opturmem hoş tanıdıklarımada oyleyim
0 oy
(9,469 puan) tarafından
Niye öpsünler yahu. Hayır diyeceksiniz. İsteyen de kırılsın banane. Arkadaşım uyarana kadar komşusu uçuklu dudağıyla öpmüş yeni doğmuş bebeği. Öptürmeyin
(561 puan) tarafından
Haberlerde görmüştüm yeni doğan bir bebeği komşuları öpmüş ağzında hastalık varmış bebek kapmış bir hafta içince bebek öldü o haberden sonra hiç bırakmam gerçi ilk gebeliğim 27 haftalığım ben öptürmem kim ne derse desin
(9,469 puan) tarafından
Görmemişin çocuğu olmuş desinler. Zerre umrumda değil. Üstelik prematüre doğdu bebeğim. Kimseye eyvallah etmem. Ne çektiğimi ben bilirim
(561 puan) tarafından
Aynen öyle valla sanki el kadar bebeği öpüp ne olacak bende bırakmam Allah korusun Bi hastalık kapsa kimin umurunda olur zaten eskisi gibi değil artık bu zamanda heryer mikrop virüs dolu dikkat etmek lazım
0 oy
(2,745 puan) tarafından
Bende rahatsız oluyorum ama bir şey söylesem kalpleri kırılsa Allahın zoruna gider diye korkuyorum 
0 oy
(651 puan) tarafından
Direk cocugu cekıyorum

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 525 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 611 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.