0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından

Bebek bakımı bölümünde sordum burda da sorayım.

image

image

6 aylık olmamıza 20 gün var. Ek gıdaya baslicaz İnşaAllah.  Mama sandalyelerine bakıyorum. Aslında antilop tarzı sandalyeler küçük ama katlanmamasi ve hafif olması benim için sikinti çünkü evim küçük ve bebeğim de çok hareketli. Bu tarz mama sandalyeleri de çok yer kaplıyor ama en azından katlanıp Bi yere kaldırılıyor ve ağır olması da iyi bir şey. Fiyatlari pahalı olduğundan letgodan ikinci el alicam temiz bir şey. Sizin kullanıp memnun kaldığınız mama sandalyesi hangisi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim 

15 Cevaplar

0 oy
(1,253 puan) tarafından
Chicco tabiki. 4 senedir kullaniyorum ustune otursam beni bile taşır o derece sağlam ve kullanışlı
(24 puan) tarafından
Aynen gerçekten sağlam. Tek kafama takılan arkadaki tekerlekleri küçük rahat hareket ettirebilir miyim ki
(1,253 puan) tarafından
Benimki bunun aynisi evet biraz hareket ettirirken problem oluyor 4 tekerlekli frenli olanlar var onlardan alin ayni markanin
(24 puan) tarafından
Evet onlar da var ama pek güvenli gelmiyor bana öylesi de :) Güvenli olsun da zor hareket etsin napalim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tecrübem yok ama joie marka ürünlerini beğeniyorum arabam da o marka. Ama su chicco da göze hitap ediyor :)
(24 puan) tarafından
İkisi de sağlamlık açısından iyi markalar. Bi odadan Bi odaya hangisi daha rahat tasiniyorsa ondan alicam galiba:)
0 oy
(194 puan) tarafından
Baby plus mama mia kullanıyorum memnunum
(24 puan) tarafından
O da güzel:)
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Yukarida ki Joie oglumki, mimzy serisiydi sanirim.   Simdi 2. Ogluma kullanicam nasipse cok memnundum, yatar olmasi cok isime yaramisti. Zira benim oglan odadan cikinca basiyordu yaygarayi daha oturamazken bile ona yatik pozisyonda koyardim.
(24 puan) tarafından
Evet mimzy serisi. Peki sadece önde teker olduğu için taşıması zor oluyor muydu Bi odadan Bi odaya ?
(1,363 puan) tarafından
O guvenlik acisindan cok iyi cocuk hareket etse bile kaymiyor gitmiyor. Tasirkende ayaklarini kapatip öne dogru eğip oyle tasiyordum ama  cok getir gotur yapmadim ben. Mesela şu örümcek mi yurutecmi ne deniyordu ya onunda hangi markaydi hatirlamiyorum ama oyle tekerlegi fırfır dönenlerden almamistim. Sadece ön tekerlek dönuyor arkan2  sabit, araba gibi dusunebiliriz. Guvenlik açisindan iyi yani oyle soylebilirim.
(24 puan) tarafından
Zaten iki tekerlek düşünüyorum ben de güvenlik için ama ben kızımı çok gezdiriyorum evde durmadigi için. Kolay taşınması da önemli benim için o sebeple sordum :) Bakalım artık nasip
(1,363 puan) tarafından
Zaten ek gida seruveni zorlu surec. Yani bizim icin oyleydi. Yemezdi durmazdi, istahsizdi yeterki yesin deyip herseyi goze almistim. Halilari kaldirdim o dönem en azindan dökülen saçilan hemen silip geciyordum. Her sabah ilk işim viledaya su hazirlamakti :) hali olmadimi daha rahat gidiyo. O evim mutfak falan parke ve merkezi sistemdi cokta sicakti bir sorun olmadi tabi.
(24 puan) tarafından
Ohh ne güzel:) Benim mutfak kisin buz gibi dogalgaz var iki odada o kadar. Mecbur odada yediricem.  Ben de hali üstünde değil parke ustundeyken yedirmeyi düşünüyorum  :)
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Katlaninca da çok yer kaplıyorlar ya yegenimde var joie marka gayet güzel
(24 puan) tarafından
Katlayinca koyacak yerim var en  azından hesapladim her şeyi :D Bakalım artık hangisi nasip olursa :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Chicco kullandık, devrilme ihtimali yok desem yeridir rahat kullanıştlı yer kaplıyor sadece
(24 puan) tarafından
Evet yer kaplaması dışında sıkıntısı yok ama işte onu da idare edicez artık:) Sizinde arkada küçük tekerlekleri mi vardı Bi odadan Bi odaya taşımak zor oluyor muydu?
(5,132 puan) tarafından
Evet camım iki tane tekeri vardı,  biraz ağır ama tekerler sayesinde kolay oluyordu yazın kumaşı biraz terletiyordu onu da söyleyim  kumaşı silinebilir bu yönden iyi
(24 puan) tarafından
Anladım. Terletmemesi için müslin Bi örtü kullanılabilir ben ana kucağında öyle yapıyordum kumaşı terlettigi için.  Bakalım artık nasip . Çok teşekkürler:)
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha ikeadan aldim bas basit ve memnunum :D turkiyedede esim bimdne pilsan almisti. Vallaha otursun hapis olsun yeter :D
(24 puan) tarafından
Evet ama hep açık oluyor katlanmiyor ya koyacak yerim yok. En önemlisi kızımın onda duracağını sanmıyorum çok hareketli
tarafından
Anladım canım  tabi ama en dogrusu bebeğinin tahat etmesi
(24 puan) tarafından
Aynen öyle  :)
(597 puan) tarafından
Vallaha ikeadakinde durur cnm benimkide vok yaramaz poposunun ustunde oturmak istemio resmen(10aylik)  ama o sandalye sap saglam ve hapis edio bence digerlerinde cikmasi daha kolay gibi. Ama ev katlanmio. Benim evim 1+1 oturma odam reamen oynama odasi oldu desem yeridir yatak odaminda bir duvarini ogluma dosedim
(24 puan) tarafından
İşte sabit durması kötü ben isim bitince katlayıp görünmeyen Bi yere koymak ıstiyorum Bi deniycem ya baktım zor oluyor satıp kucuklerden alırım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
1.ciyi begendim canim 
(24 puan) tarafından
Teşekkürler :)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
1. Fotoğraftakini kullanıyorum çok memnunum 
(24 puan) tarafından
İki tekerlek olduğu için taşıması zor oluyor mu bir odadan bir odaya ?
(4,698 puan) tarafından
Tekerlekli olduğu için sürüklüyorsun geliyor
(4,698 puan) tarafından
Benim yemek masamın yanında sabit duruyor
(24 puan) tarafından
Anladım. Çok teşekkürler :)
0 oy
tarafından
Alttaki var bende çok iyi çok kullanışlı yere kadar iniyor yerde yemek yerken kızlarıma da yediriyorum memnunum vallahi 
(24 puan) tarafından
Üstteki yere kadar inmiyor sanırım biz de bazen yerde yiyoruz Bi avantaj aslında:)
tarafından
Üsttekini bilmiyorum canım
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benimki usttekinden 9 aylık 4.5 ta falan koymaya başladım ben zaten eğim veriyodum biraz ben mutfak toplarken duruyodu bence gayet güzel 
(24 puan) tarafından
Ben de sadece mama için değil oyalanması için de ıstiyorum:)
0 oy
tarafından

image

benimki bu e bebekten aldım canım 1 yıldır hergün kullanıyorum çok güzel ama pahalanmış
(24 puan) tarafından
Evet ya çok pahalilar. O sebeple ikinci el temiz Bi şey bakıyorum
tarafından
En mantıklısı canım
(24 puan) tarafından
Kesinlikle öyle:)
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Yeşili daha kaliteli duruyor 
(24 puan) tarafından
Evet ama ikisi de iyi markalar bakalım artık nasip  :)
0 oy
tarafından
Bende bunun benzeri var bnde saticam 
tarafından
Kaç tl letgoda fiyatlar ikinci el
(24 puan) tarafından
Anladım en mantıklısı ihtiyaç fazlasiysa. Her fiyata var ama benim baktiklarim 200 250 civarı . Herhangi Bi sıkıntısı yok temiz ise 300 400 civarı da satılıyor
tarafından
Anladm cnm istersen bende satyrm bendende alblirsin mavi renkte bnmki ama
(24 puan) tarafından
Benimki kız pembe de istemiyorum hem kıza hem erkeğe gidecek renkler bakıyorum sağolun yine de :)
tarafından
Tmm cnm
0 oy
tarafından
Alttakinin boyu ayarlanabiliyor o daha iyi 
(24 puan) tarafından
Üstteki de ayarlaniyor ama alttaki yere kadar ayarlaniyormus galiba

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 378 göst.
29 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Blueocean (667 puan) tarafından soruldu
0 oy