0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (1,330 puan) tarafından
Kızlar bı kızım var Allah nasib eder bir oğlum olursa saçını uzatmak hayalim öyle aşırı değilde yani çok kısa olsun istemiyorum sizce saçma mi sizin var mı böyle arada aklınizdan geçen şeyler 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kızım olsun çok istiyordum süslü cici bici bilmiş Allah nasip etti çok şükür 
(1,330 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın canım masaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gezip eğlenmek şuan hepsini gerçekleştiriyorum
0 oy
(7,256 puan) tarafından

İki oglum var ikinciyi inşallah kız olur elbiseler alır tokalar takarım diye dua ediyordum :D

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Eşimin kuzeni. Yani dayısının çocukları doğan ölmüş düşmüş . Hep düşük ve ölüm olmuş 5 tane falan . Kadın demiş ki hem adını dursun koyacağım hemde 7 yıl saçına makas vurmayacagim demiş . Vurmamis yedi yaşına kadar makas upuzun saçları varmış . Sonra 8 yaşında kesmişler kalçasından asagidaymis 
(1,330 puan) tarafından
Yaaa ne değişik
0 oy
(2,587 puan) tarafından

Çocuklarla ilgili değil de dünya turu hayalim var:D şimdi çok küçükler bakalım.  Hayal dedin mi imkansız olacak bence 

(1,330 puan) tarafından
Oda doğru
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Karadeniz turu hemen hamile kaldim dusuk tehlikem vardi gitmedik gecen sene cocuk kucuk diye gitmedik bu sene oglum 15 aylik ama kipir kipir bir cocuk tur otobusunde durmaz diye gene gitmicez benim hayalim seneye kaldi bakalim artık
(1,330 puan) tarafından
Allah sağlık versin olur inşallah canım
0 oy
(280 puan) tarafından
Bebegim ben ve babasi gibi uykuyu sever ders calisirim o uyurken, kpss alandan atanirim diye umuyordum. Allah saglik versin uykuya hasret birakti beni. Benim umutlar hayal olarak kaldi. 
(1,330 puan) tarafından
Oda iyiymiş canım
0 oy
(679 puan) tarafından
Evet bende kz yada oğlan olursa saç kesmeyip bekleyecem uzatacam demiştim kızım oldu ayyy saç yok :) varda döküldü hep uzamıyor 6 aylık ya me zaman olur acaba saçları tokalar takmak istiyorum :) ama kesmem saçını hala da o yöndeyim
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Valla şunu yaparım bunu yaparım dediğim pek bişey olmadı sadece yediği içtiği şeylere 1 yaşına kadar dikkat etcem sonra herşeyi yedircem dedim yaptimds abur cubur olarak yani ama ben kreş ogretmeniyim bi öğrencim vardı uzun saçlı oğlan çocuğu çok tatlıydı omuzlarına kadar uzundu saçı çok yakisiyodu fikrin güzel eşim diyo benimde oğlumun saçlarını uzatalim yanları kısa olsun usttan bağlayalım diyodu bu sene üstten toplaniyo ama istediği kadar uzun değil seneye yaza tam olur yanları kestiririm 
(1,330 puan) tarafından
Aynen canım çok tatlı
0 oy
(2,038 puan) tarafından
Onu betonlu bahçeli bir evim olsun istiyordum sabah betonu yikayayim çocuklarım rahat oynasın istiyordum hiç bahçeli evim olmadı çocuklar büyüdü öğle bu dünyada hayaller hep yarim
(1,330 puan) tarafından
Ayy onu bende hala istiyorum İnşaallah nasip olur ikimize de
(2,038 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Biz çok geziyorduk çocuk olmadan önce çocuğumuz olsun onunla gezeriz dedik öyle oldu. Kız çocuğum olursa tarz giydiricem dedim ve hayallerimi gerçekleştiriyorum. 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Hayal kurmuyorum çünkü hayal işte olmuyor
0 oy
(557 puan) tarafından
Evlenince ilk kızım olsun mini mini giydirip süsleyip istiyordum bekarken şimdi iki yaşında biz kızım var şükür Rabbim verdi şimdi de hamileyim inşallah bir oğlum olur bu kez de Rabbim iki meyvesini de tattırsın dedim bebeğimin erkek olduğunu öğrendim Rabbime çok şükür dualarımı kabul etti bu arada kız kardeşimin de hayali oğlumun saçını uzatıp bağlamak istiyorum alt tarafları kestirip üstü kalıyorya öyle diyordu onun da bir oğlu var 7 aylık 
(1,330 puan) tarafından
masaAllah canım ne güzel Rabbim nasip etmiş inşaallah banada hayirlisiyla nasip eder ama eşim şuan istemiyor ikinciyi
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Çocuğun olmaz dendiği için hayalını bile kurmamiştım

Kızım oldu şükür dedim oğlum olursa adı Efe olsun yolda Mehmet Efe koyacağım inşallah 
0 oy
tarafından

Kızım olsun elbiseler bandanalar süslü süslü giydirsem derdim Öylede oldu 7 aylık kızım var<3

0 oy
tarafından
Olmaz olurmu hayalim var tabikide hamieliyim çocuklarıma aynı odaya yatakları herşeyi aynı yapmak istiyordum almak 

Elbiselerini falan çok seviyorum 

Nasip sağ salim doğsun da kız istiyorum Allah biliyor o meyveyide tatmak ama rabbim ne verirse kabulum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 91 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 369 göst.
0 oy
30 cevap 1,246 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu

378,371 soru