0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,707 puan) tarafından
Kizlar 12+3 haftada özel doktor yüzde 90 kız ama sonra değişebilir dedi artık gitmedim ve şuan 20+0 haftaligim daha gitmedim acaba değişme ihtimali var mı  bir sorun yoksa gitmeyi de düşünmüyorum ben kendimi kıza ayarlaim aranızda böyle deyip değişen vermi yada tanıdığınız herkes git tekrar diyor ama ben gitmek istemiyorum hastane beni boğuyor benim için hiç farketmez ama herkes git tekrar deyince bir yazayım dedim 

8 Cevaplar

0 oy
(592 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bana 11 12 haftalıkken kız gibi çıkıntı göremedim dedi 16 haftalıkken kesin erkek dedi hatta pipisi bayağı belliydi yani
(1,707 puan) tarafından
Bênde de çıkıntı görmüyorum dedi
(592 puan) tarafından
O haftalarda yanılma olabiliyor canım
(1,707 puan) tarafından
Bakalım daha gitmedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
8 haftadır neden doktora gıtmedın kı? Aylık kontrole gıtmen lazım
(1,707 puan) tarafından
Gidemiyorum canimdaha 20 aylık kızım var
tarafından
Canım olabılır ama kontrollerını aksatma bır sorun olsa farketmeyebılırsın Allah korusun
(1,707 puan) tarafından
Haklısın ama benim hiç gitmeye hevesim kalmadı bazı sebeplerden dolayı
tarafından
Canım tamam da senın hevesın kalmadı dıye cocugun gunahı nedır? 2. De kız dıye laf mı ettıler noldu
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Değişme değil de yanılma ihtimali olabilir. Detaylı ultrasona kadar kız denilip detaylıda erkek olduğunu öğrenen arkadaşım var. Bebeğin pozisyonu kordonu yanıltabilir 
(1,707 puan) tarafından
Haklısın ama ben artık gitmedim
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Bhnkkkkklloiutreazcbmm
0 oy
(832 puan) tarafından
Cinsiyet için değil ama bebeğin kontrolü için bir şekilde git  haftalar geçmiş yirmide detaylı ultrason var zaten yapılması gereken birşey 
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Bacım saçmalama dogurana kadar gitmicem mi takipte olman lazin testler yaptırman lazım tamam cinsiyeti öğrenme yine de git özlemedin mi bebrgini gidip görmek istemiyo musun 
0 oy
tarafından
Yani buraya sormak yersiz gitmek zorundasın tabii karnında can taşıyorsun ben bebeğimi görmeye çok sabırsızlanıyodum bazen 2 haftada 3 haftada gittim oluyodu o kadar özlüyodum şimdi doğdu 7 aylık oldu kızım 
0 oy
tarafından
Bana da o zamanlar aynısını demişti. Büyük ihtimal kız ama çıkıntı var değişebilir dedi. 17. Haftamda gitmiştim en son o zaman net olarak kız demişti. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 377 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Sustuk sustuk (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 292 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (1,032 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 99 göst.
2 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mervenk (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 659 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu

380,327 soru

11,387,657 cevap

34,890 kullanıcı

...