0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından
Benim bebeğim çok zor uykuya dalar saatlerce sallarim bazen uykusu var gözleri kapatsa uyuyacak ama uyuyamiyor geri açıyor gözlerini bu bay bay i nasil kullanıyorsunuz böyle durumlar icin mi bende almak istiyorum çünkü artık sinirlerim yıprandı ne yapsam olmuyor şimdi çok uykum var tüm gun misafir vardi tam yatağa geçtim uyandı gözleri kapalı ama dönüp duruyor yatağına koyuyorum uyaniyor sallıyorum ayağımda çok yıprandım bu uyku sorununda ben doğduğundan beri böyle uykuya dalamiyor

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben bir ara kullandım canım. Uyumadan  yarım saat önce verdim bebeğin kaç aylık 1 yaşından küçükse 20 damla ver. 
tarafından
Offf seni en iyi ben anlarım
Kızımın üstünde tek bir hakkım geçtiyse oda bu uykularında beni illallah ettirdiği içindir. Tek annelik hakkım odur. Diğerlerini saymıyorum bile.
Ama ben biraz uykularını düzene sokarak rahatladım. Sizde öyle yapabilirsiniz
(513 puan) tarafından
Bende keisnlikle öyle kesinlikle gerçekten ne cektiysem bu uyku zamanlarından çektim öyle çok dua ediyorum ki hemen büyüsün kendi kendine uyusun diye sinirlerim yıprandı doktora gitmeyi bile düşündüm gerçekten vücudum kaldirmiyo artık birine anlatınca abartıyorum sanıyor kimse bilmiyor görmüyor ki anca yaşayan bilir işte:(
(513 puan) tarafından
Nasıl düzene koydunuz
tarafından
Kız bende öyle bir ara pskilojim bozulmuştu bu uykulardan
(48,735 puan) tarafından
papatyalar birbirine yazmis☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(7,783 puan) tarafından
Bay bay gibi damlaların içinde uyuşturucu bir madde var. Çocuk onu içtikçe bağımlısı oluyor. Böylelikle etkisi yavaş yavaş azalıyor. Yani böyle bir bağımlılık ister misiniz? Ben istemedim ve kızım 32 aylık. Hala öyle uyusa da ona bu eziyeti yapamam maalesef
(513 puan) tarafından
Saat 2.05 ve ben hala salliyorum kusura bakmayın ama yaşamayan bilmiyor dua ediyorum Allahım 10 dk uyusunda 10 dk yatayım diye bilemezsiniz agliuorum şuan hem ağlıyorum hem sallıyorum 15 aydır böyle tüm vücudum sinirden titriyor şuan ne haldeyim görseniz
(7,783 puan) tarafından
Yaşamayan bilmez cümlesi kadar saçma bir cümle yok. Benim yaşamadığımı nereden biliyorsunuz? Üstelik kızımla aynısını yaşadığımı söylememe rağmen.
+1 oy
(4,266 puan) tarafından
Benim bebegimin dogdugundan beri uyku sorunu var. Cok zor uyuturum. Saatlerce ugrastigim olmustur. Gunduzleri 30 dk uyur. Geceleri saat basi kalkardi. 

Doktorumuza sordum asla onermedi. Beyine zarar verici madde varmis icinde. 

2-3 yas ve uzerinde ki cocuklara zaruri durumlarda verildigini belirtti.
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ben ikizlerime kullandım. 23 dediler 38 damla verdim. En geç 40 dakikaya bayılıp uyuyorlardı. Uyku dzen ve saatlerini alıştırdıktan sonra bıraktım. 
(513 puan) tarafından
Ömrümden ömür gidiyor ya her uyku zamanı bıktım artık dayanamiyorm gerçekten doğduğu günden beri aynı uyu işte uykun var kaç dk oldu sallıyorum ayaklarım ağrıdı çokta yorgunum bugün:(
(3,740 puan) tarafından
Bilmem mi ya benim ömrüme 20 yıl eklenmişti bir kaç ayda. Salla ki uyusun, bizi uyutur kendileri uyumaz. Ah bacım yakınımda olsn vallahi kendi ellerimle alır veririm sana.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 242 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...