0 oy
282 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (233 puan) tarafından

Kan değerleri normal mi acaba bana kötü geldi doktora gittiğimde birşey denedi ama sonradan aklıma geldi lösemi olavilir mi acaba diye başına gelen ya da değerlerden anlayan var mı karaciğer değerleri de yüksek cıkıyor kilo alımı cok az 6 aylık olduk hala iştahı yok birşeyler yedirmeye çalışıyorum nafile anne sütü de uykudan uykuya aklına geliyor ve kafasında da damarları cok belli korkar oldum 

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
(892 puan) tarafından
Bebeğin hastalanıp herhangi Bi ilaç kullandın mı calpol ya da başka bişi 
(233 puan) tarafından
Hayır antibiyotik hiç kullanmadık sadece 4. Ay aşısında 2 sefer calpol verildi başka yok
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından
Lösemi belirtisi varmı doktor ne dıyor 
(233 puan) tarafından
Doktor inan hiç birşey demedi tekrar kan alıncak vs dedi başka doktora gideğim dalında iyi olan bir doktora
(158 puan) tarafından
Sız neyden şüphelendınız
(233 puan) tarafından
Halsizlik sürekli uyku problemi durduk yere çok ağlıyor vücudu da damarlı baya kafasında morluk var geçmiyor kaç aydır iştahı yok kilo almıyor hızlı nefes alıp veriyor bunlar şüphelendiriyor beni
(158 puan) tarafından
İçini ferah tut guzel bıbdoktora musyne olun sanırım İstanbulda ikamet edıyorsun
(233 puan) tarafından
Evet doktor bakıyorum da haftaya götürcem
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Onu bilmem de kafasındaki damarların belirgin olması çok normal benim bebeğimin de kılcal damarları dahi belli olurdu şuan 20aylik geçti o damarlar hafif var. Zayıf olduğu için de belli olur.
(233 puan) tarafından
Evet normalde deniyor ama böyle kan değerler vs çıkınca insanın içine kurt düşüyor
(158 puan) tarafından
Benımkının de damarları belli kafada normal bence
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bazı degerler yüksek cıkmış ama sen bu tanıya nerden koydun doktor birsey dememişse aklına kötü bir şey getirme hemen 
(233 puan) tarafından
Demedi ama doktor pek ilgilenmedi bu yüzden kesin emin olamadım bu tanıya da acayip huzursuz yorgun düşüyor karaciğer değerleri yüksek hep neden oluyor diyorum işte kastan vs diyor ikş doktorda böyle söyledi başka iyi bir doktora götürcem ama kan değerleri sonuçları da içime kurt düşürdü
(1,056 puan) tarafından
Haklısın ben kızıma senede bir kere kan tahlili yaptırırım gecen yıl yaptırdıgımda b 12 yüksek cıkmıştı ogünü ben cok kötü olmuştum hematoloji bölümüne gönderildik karacigerine bakıldı safraya ultrasonla neden bakıldıgınıda detaylı anlattı doktor zehirlenme ve iyi huylu tümör olabiliyormuş cok nadir olarak ben bunları duyunca rengim gitti sesim titredi artık konuşamadım senı cok iyi anlıyorum gecen haftada kan tahlili verdik az bir şey gene yüksek cıktı b 12 et yedigiden çok süt ictiginden oluyor
(1,056 puan) tarafından
Araştırma hastanesine götür canım daha iyi araştırılıyor ben devlete gitmiştim
0 oy
(984 puan) tarafından
İçini ferah tut bazen kan değerleri yanlış çikiyor benimde bir ara böbrek yükselmişti doktor bu ne dedi baktı bir daha kan istedi düzelmişti serum da verip denedi birşey çıkmadı 
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Biz alerji doktoruna gitmiştik o suphelenmisti sonra hemotoliye yönlendirdi bizi çocuğumdan her ay kan alindi testler takibi yapıldı her ay gittik geldik atesliyken getirin bide kesin sonuçlar verir dediler periferik yayma testi yapıyorlar o kadar kötü değil demekki saklanıyormus bi hücreleri bişey dediler şimdilik birkaç aydir gitmedik iki yaşında gelin artik dediler iki yasimiza üç ayimiz kaldi inşallah kötü bişey çıkmaz gene

İnşallah sizinde korktuğunuz gibi değildir

Eğer istanbuldaysaniz kartal eğitim ve araştırmada takipliyiz biz doktor gayet güzel anlatıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 221 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,352 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...