0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Allah affetsin 

9 Cevaplar

+1 oy
(9,227 puan) tarafından
Alllahm ben ne okudum boyle yazacak bisey bulamadım Allah yardımcın olsun
(679 puan) tarafından
Okurken gözlerim şaş oldu bunlar ney diye :)
(9,227 puan) tarafından
Hangi birine şaşıracağımı şaşırdm valla bende
(679 puan) tarafından
Aman kendisi kabullenmiş bu aileyi bu kocayı bu yasadıklarını da hiç şikayet etmesin boşa bunca olaya hıc bir kadın kolay kolay kalmaz cunku sağlıklı aile degıl ev eşi olacak şahısda adam kelimesi bile çok yanı kendi yaşamı tercihi kendi düşen ağlamaz kimsede bu şekilde çekmez Vala
(15 puan) tarafından
Kabullenmiş ne demek sen benim yaşadıklarımın yarısını yaşadınmi da kendi düşen ağlamaz diyorsun bu zihniyet yüzünden birçok kadın bunalımda birgün başına geldiğinde de bu lafları duyarsan sende ağlama
(679 puan) tarafından
Birgun bu hayat karsıma gelse oturmam da durmam da boyle bir ailede merak etme sen. Yasadıklarını kimse yasamaz. Zaten senin için diyoruz bu sekil bir hayatı bir eş bir aile nasıl olurda daha beklersin kendi ayaklarının üstünde durabilirsin kimse bir erkeğe muhtac ve minnet değil. Benim zihniyetimde ve düşüncemde olan kadınlar bunalımda olamaz bence o senin zihniyetin de olan bayanlar bu sekil de sen olaya farklı açıdan bakıyorsun. Ayrıca senin hayatın senin tercihin yaşadığın Bizi ilgilendirmez eleştırılmeye kapalıysan eğer bu tarz paylasımı yapmazsın nettttttt
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Yani sogara alkol kullanan bir insanın ne kadar güvenilir olduğu da taritisilir. Kendi bedenine hayatına saygısı olmayan insanın sana mı saygısı olacak. Çok çok üzüldüm. Ama sonuçta evlenmeden öncede bu kadın böyleydi. O aileyi başta görüp evlendin. Sonun hayır olsun 
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Ayyyy okurken benim içim şişti. Çok bile sabretmişsin. Ben ilk arbedede koyardım büyük mesafe
0 oy
(159 puan) tarafından
Kaynanam bana vursa kendimi asslllaaa tutamam iyi dayanmjssin anladığım kadarıyla esin de onların yanında akıl vermek istemem ama en sagliklisi ayrılık olacak
0 oy
tarafından
Daha öncede anlatmıştın. Hatırlıyorum. Kendi fikrim şu; evet kaynanan fevri vs haklısın fakat kesinlikle sende normal degilsin. Kadın kapıda karşilamis ver işte kucagina ne olacak. Yok şimdi vermem içeri geçince veriyim! Ne alaka. Vermiyisan hiç verme. Eminim kadın durduk yere bunları yapmamıştır. Seninde onunda hataları vardır. 

Boşver küstuysenizde hiç barışmaya çabalama. Bence ne sen onunla nede o seninle dahada anlaşamaz
(15 puan) tarafından
Benim tek hatam onlara çok yüz vermem başka bir hatam ise torun sahibi olmaları başkada birşey varsa Allah. Biliyor siz bilip bilmeden ahkam kesiyorsunuz nedir bu karşı tarafıda haklı bulma çabaları ben barışma taraftarımiyim bu böyle nasıl devam eder diye sordum yoksa benden uzak dursunlar
tarafından
Bilip bilmeden neye ahkam kesicem. Zaten makale yazar gibi herşeyi anlatmışsın.
Daha öncede bundan fazlasını anlatmıştın.
Şimdide silmissin.
Karşi tarafı neye savuncam ben iyi misin. İşine gelmeyince böyle olur zaten.
Kadın kapıdan torununu kucağına almak istemiş. Ne yani tek çocuk sende mi var.
O zamanda herkes yazmıştı sana sende ileride kaynana olacaksın sana'da böyle yaparlar demistiler. Ama tabiki sen fevri oldugun için o zmnda milleti azarlamiştin. Aradan ne gectide gelip aynı şeyleri anlatıyorsun. Demekki seninde zoruna gitti. Yapcak bişi yok . Sen böyle fevri olursan ne kocanla ne kaynananla kimseyle anlasamazsin
(15 puan) tarafından
Ben bu hesabı yeni açtım ne zaman yazdım da milleti azarladım iyimisin sen
tarafından
Tabi canım. Bizde yedik
(15 puan) tarafından
Afiyet olsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hepsi sana şiddet uygulamış ve sen daha da.gorusmeye devam mı ettin. Eşin de dahil. Ailene anlatmadin mi bisey yapmadılar mı? Allah aşkına okurken çıldırdım. Kuzum sen niye ezdirdin kendini bu kadar sebep ne? 
0 oy
(978 puan) tarafından
Film senaryosu gibi kiz ayyy
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Başka olay oldu mu bilmiyorum ama girdiği gibi almak isterler özledikleri için sende ters davranıyorsun biraz sanki 

Diğer yaptıkları kesinlikle kabul edilir değil 
tarafından
Evet daha önce daha detaylı anlatmıştı. Kendiside çok fevri birisi sürekli terslemiş kadını.
0 oy
(679 puan) tarafından
Yani kaynanan vuurrurken eşiniz dibinizde kaynınız kapıya kovarken eşin yine seninle bu adam ne halta yarıyor daha o eve gidiyor görüşme ayyyy kıyamet kopsa yer yarılsa gitmem gelmem almam görüşmem bana el kaldıracak cocugum kucağımda bile beni sokaga atacaklar asla asla yanı eşin de pek gurursuz kusura bakmada

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 665 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (10 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 659 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,272 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Zeynep (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.