0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Bir arabamız var onu satip biraz birikmiş ve birazda borç edip 700 civarı arabalara bakiyoruz bugun anneme söyledim anneme o kdr para verilmez arabaya dedi çok dedi ama araba değerlenir gidip o parayada ev bulunmuyor alalım hem aaraba değerlenir hem biriktirip ileride inşallah alırız ya bir kaza yaparsanız çok masraf dedi hemen güzel düşün güzel olsun dedim sizce verilmez mi ya 

16 Cevaplar

+2 oy
(5,234 puan) tarafından
Paranız neye yetiyorsa onu alın derim borç yapınca bitmek bilmiyor kendim yaşadım 
(442 puan) tarafından
Ama yapacağımız borcu ödeyecek gücümüz var cnm
(5,234 puan) tarafından
Ozmn siz bilirsiniz cnm hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(869 puan) tarafından
Ben borc edip almam sahsen kendi arabamiz var suan esim bprc yapip yukseltecem diyor ben ona bile kiziyorum su zamanda gecinmek bile mesele kuzum
(442 puan) tarafından
Yapacağımız borcu ödeyecek gücümüz var ama cnm
0 oy
tarafından
Araba nasil o fiyata göre nasıl bilemem ama şuan en hurda 500 .sen alsan 1 2 aya 1 milyon eder bu karar senle eşinin verecegi bir karar kimseyi dinleme
(442 puan) tarafından
Değil mi cnm bakiyor şu an sabit marka yok
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Verilir. Araba piyasasi da durdugu gibi durmuyor. Ne aldiysan kâr.
(442 puan) tarafından
Bende öyle diyorum  cnm
(3,012 puan) tarafından
Gucunuz varsa odemeye alin. Biz arabayi yukseltcektik borcla. Bir sorun oldu yapamadik. Elimizdeki parayla motor aldik. Binmicez al sat yapicaz. Motor piyasasi bile degisiyor. Ben alinan herseyi kâr gozuyle bakoyorum. Ev alamiyorsam boyle ticaret yapmaya veya yukseltmelere sicak bakiyorum
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Bence verilir 

700 e de çok lüks arabalar kalmadı 

Biz de üstüne koyup koyarak yükseltiyoruz 
0 oy
(16,109 puan) tarafından
Gücünüz varsa alin bence değerlenir 
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Biraz borç dediğin ne kadar bir borç o önemli 50 100 ise 700 binlik değil 600 binlik araç al o da 700 e alacağın gibi degerlenecek zaten ha istediğiniz bir model vardır o başka konu istediğin modeli alıp borca girmek mantıklı çünkü 1 2 sene sonra istediğin model arabayı 700 bine alamazsın 
0 oy
tarafından
Verılır tabıkı bızde 1100-1200 bandında bakıyoruz yok altında duzgun araba kalmadı napalım
0 oy
(148 puan) tarafından
aldığın hicbir sey zarar etmiyor bu zamanda,  6 ay once 460bin e 2018 model hasarsiz aracimi sattik eşimle borca girip ev aldık, simdi sattığım araç evi aldığım para olmuş, ev de artmıştır tabi ama sattığımız aracı alamayız artık. Bir şey alırken kimseyi düşünme, danışma. En yakınındaki insanlar bile çekemeyebiliyor
0 oy
(92 puan) tarafından
Verilir canım neden verilmesin sonuçta o da bi yatırım.  Bak biz geçen sene 270 bine aldik bu sene 650 bine sattık ne kadar kâr var arada
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Bu zmnda 700 bin bı arabaya çok değil yani sorunsuz bı arabya binmek istiyorsan o kadar bizim araba şuan 700 bin cnm yani o kadar yuksek bı arabada değil seat Leon 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Bütün arabaların değeri aynı pahalı değil en kötü arabalar bile 300 400 almak istiyorsanız alın keşke bizde alabilsek
0 oy
(2,737 puan) tarafından
700 binlik arabalar bile ona göre artık. Nesi çokmuş. Benim kullandım 2011 model, bugün fiyatı en ölü haliyle 570 bin diyor araba siteleri. Annen piyasayı bilmediginden konuşuyor. Üstelik böyle bişey alınacağı zaman kimseye danismayin işleriniz tökezler
0 oy
tarafından

Ya sen annelere ne bakiyorsun bizde satıp 1 milyon araba bakıyoruz kayinvalidem çok diyor:D sanki araba piyasasını biliyorlar salla duymamazlıktan geliyorum ben

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 218 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Canveannesi (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 289 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde elis (2,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 569 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde anakiz (2,415 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 285 göst.