0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızı evlendi gitti... Kadın hasta adam ayaklarının üstünde genç eltime demiş evin içine gel hem bize yemek yaparsın hemde kocan kendisine birikim yapar... Kadında bugün bana diyor ki ben oraya gelsem kaynanamın başını falan yıkayamam kaynanası da halası oluyor kendi içimde sen yıkamazsan ben yıkarım dedim ama ben bilmiyorum dedim.... Evin içine gelen her sorumluluğu almıyorum ki zaten kadın evlenmiş üç ay evin içinde kalmış geri çıkmış anlaşamamışlar

7 Cevaplar

0 oy
(13,099 puan) tarafından

Aşırı karışık :ermm:

-Reklam-
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Alırda yıkarım diyorsan boşver yıka sevabida sana kalsin
(209 puan) tarafından
Öyle düşüncem var... Ama kadın diyor ki ben bir yere çıkamam gwzemem diyor evin içine gelse benim o kadına yemek yapma hakkım artık yok oluyor evin içine gelen her sorumluluğu almak zorunda değilmi
(6,339 puan) tarafından
Bacım o zaman sen bak birikimi sen yap ne cagriyon o eltini
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ev üstüne ev olmaz derler ben olsam katiyen bir arada oturmam evin içinde sürekli kıyafetlerin üstünde olcak yayılıp bı oturamican kocanla istediğin gibi vakit geciremicen hem her şeye karisicaklar filan daha neler neler ben sekiz ay dayanabildim en son adamı bosuyodum da ayrıldık şimdi iyiyiz aman aman uzak dur
(209 puan) tarafından
Bende öyle söyledim ona kocasına kalmış artık... Ama onun istediği işte ben evin içine geleyim kimse gezmeme tozmama karışmasın onu istiyor
(209 puan) tarafından
Kadına yine sen bak diyor
(1,250 puan) tarafından
Bizraz zor burası Türkiye o kaynana illa ki karışır illaki insanı canından bezdirir birlikte oturmanın kuralı budur
0 oy
tarafından
Ne anlattın sen ben anlamadım 
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Hiç birşey anlamadım yaa
0 oy
tarafından
Belkide saç içini almiyordur ondan demiştir 
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Yazdığından hiç bisey anlayamadim