0 oy
2,251 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından

image

Eşim ben istemediğim halde ben olmadan 10 kişi tatile gittiler. Kimsenin eşi gelmiyor, 5 kadın 5 erkek. Bugün arıyorum meşgulüm vs diyip mesajlarıma yanıt vermeyince çok sinirlendim. 

74 Cevaplar

0 oy
(9,095 puan) tarafından
Bilmiyorum bana ters geliyor kadınlı erkekli tatile girilmesi. Tatil deyince insanın aklına deniz kum güneş bikini. Tek telefona cevap vermediği için bunları dediysen biraz ağır geldi ama iş sadece telefon değil galiba bunun gerisi de var. O yüzden haklısın. İnşallah okur mesajlari da az düşünür birşeyleri
-Reklam-
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Yaptığı şeye göre hiç ağır değil. Daha ağırını söylemişliğim var az bile yazmışsın. 
0 oy
(779 puan) tarafından
İlk önce mesajları okudum hassas noktalarından vurmussunuz diye size kızdımm. Sonra açıklamayı okudum az bile demişsiniz. Ya cidden halen ne diye yazıyorsunuz anlamıyorum çıkın gidin açın boşanma davasını şuan orda o kadınlarla ne yaptığını hepimiz de çok iyi biliyoruz. Kadınlardan hangisi koynundadir ki cevap veremiyor. Asla kabullenemem böyle birşeyi. Herşey tamam ama söz konusu aldatilmaysa asla. Allahim ben bile deli oldum yani 5 kadın 5 erkek hepside kendine bir partner bularak gitmiş. Kimse bana iş bahanesi ile gelmesin. Sabah aksam iş yerindesiniz yetmiyor mu birde tatile ay bilmiyorum çok sinir oldum ya. Ve sizdeki sizce fazla mı yaptima şaşırdım. Heryerden engelleyin boşanma davasını açın bakın bakalım köpek gibi nasıl pişman oluyor 
0 oy
(625 puan) tarafından
Yuh. E bu açıkça seni aldatıyorum tatili olmuş. Şaka mı ?
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Az bile yazmisin beş kadın beş erkek ne demek ya tukururdum eşimin ağzına benim eşim iş yerinde kadınlarla oturamaz kıyamet koparirim ki kopartimda kimse bneni ilgilendirmez ben eğer erkeklerle konuşmuyorsum oda yerini bilecek kızlarla konusmiyacak
0 oy
(880 puan) tarafından
Sg de derdim en son kelimemede az bile demısın ve 5 kadın agzına sıcarım eve gelme bundan sonra nettt. Nerde eylenıyorsan orda eylen bundan sonra eve adım atma bnm kocam bnm kıskanclıgı mı bıldıgı ıcın yolda yururkn bıle kafasını eymeye basladı artk kavga ıstemyrsa boyke yapacak gozlerıne sahip cıkacak hangı devirdeyiz Allah yardımcın olsn ben kalp krizi gecırırdm herhalde bunca yazdıklarına cevap yazmadımı zehir et ona msj atarak arayarak burnundan gelsn ınslhh ben bile sinir oldm
0 oy
(1,458 puan) tarafından
Tatil değilde iş için gitmiş olmasınlar ? Senin eşini yalnız bırakmaman gerekiyordu gerçekten tatil için gittiyse bunu hiçbir kadın kabul etmez seninde etmemen gerekiyordu en başta ne olursa olsun 
tarafından
1 gün tatil sonra o tek başka şehire iş
0 oy
(143 puan) tarafından
Siz sürekli tatile mi gidiyosunuz ya başka şehirlere önceki sorularını gördüm tuhafıma gitti
tarafından
O sürekli şehir dışına çalışmaya gidiyor kısa süreliğine 1/2 gün
0 oy
(932 puan) tarafından
Valla yazıp da seni daha da sinirlendirmek istemiyorum bacım. Kendimi koydum yerine ve buraya yazsam düşündüklerimi varya.......... 
0 oy
(64 puan) tarafından
Şahsen ben o kocayı eve almam
0 oy
(4,031 puan) tarafından
Şu an o evde durduğun hata. Çık evden yeni bir hayat kur kendine. Böyle narsist bir adamdan ne baba olur ne de eş. Hayatını mahvetme. Sen de tatile git. Hayatını yaşa 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ben bu msji atmak yerine eve döndüğünde evde olmazdım, bide altta yorumda da yazdım eşim deist demişsiniz o deist söz müslüman iseniz dini nikahınız düşüyor diye biliyorum müslüman müslüman ile dini nikahlanabilir çünkü bı hocaya sorun derim 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aşağısını okuyana kadar ağır yazmışsın geldi ama aşağısını okuyunca sadece bı mesajla yetindigine inanamıyorum yaptığının hepsi bumu ne demek elin kadınıyla tatil Matil iyk sadece tatil mi etcek orda zinada etcek sende ren geyiği gibi ortadami gezicen hiç bana göre değil gitsen vursan adamı ağır tahrikten az cezayla kurtulursun 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Az bile yazmışsın yorumları okudum ogrenc bir durum Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 464 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 644 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 441 göst.