0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Hanımlar kusura bakmayın hamile bölümüne yazdım ama bişey soracaktım tam 12 hafta iken düşük yaptım 10+4 iken leke ve aşırı ağrı dan dolayı hastaneye yatirildim ve idrar kan felan alındı idrarda ve kanda enfeksiyon çıktı antibiyotik tedavisi uygulandı ve 3 hastanede yattım daha sonra evde kızım olduğu için kendi isteğim ile çıktım ve evde antibiyotik kullanmaya devam ettim daha sonra bebeğin kalbi durmuş 11+1iken ben de 12+0 iken aşırı kanama dan dolayı hastaneye tekrar yattım bebek eks olmus çoktan düşük ve kürtaj oldum ama ağrılarım geçmedi bogurlerim agriyo belim agriyo başına gelen var mı normal mi acaba ne zaman geçer biraz uzun oldu ama kusura bakmayın

4 Cevaplar

0 oy
(3,256 puan) tarafından
Acaba enfeksyonun mu tam geçmedi, tekrar doktora göründün mü? Çok geçmiş olsun rabbim tekrar yaşatmasın
-Reklam-
0 oy
(2,409 puan) tarafından
Benimde düşük kürtaj oldu bir hafta on gün ağrım oldu
0 oy
(296 puan) tarafından
Kuzum 1 hafta önce maalesef bende 10 haftalık bebeğimi düşürdüm gece başlayan ağrılar ile sabaha karşı 8 gibi iyice ağrılarım çoğaldı bir anada koptu gitti içimden ondan sonra ne ağrım kaldı nede sızım remen yürüyerek doktora gittim parça kaldığı için kürtaj oldum bende ilaç verdiler ama evde bulunduğu için almadım ama o günden sonra hiç ağrım olmadı benim
0 oy
(3,492 puan) tarafından
Ben de düşük yaptım kanamam olduğu zaman ve ilk gün aşırı ağrılarım olmuştu sonrasında 1 2 ay kadar bel ağrısı oldu o kadar. Geçmiş olsun bu arada.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Safiye12 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.
13 Haziran 2024 Aile kategorisinde baltopagiannesi (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nagiiiss (219 puan) tarafından soruldu

396,306 soru

11,854,741 cevap

35,948 kullanıcı

...