0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Ay 3 yaşında hergün yumurta yedirmekten bana gına geldi çocuga ne olmuştur:). Tost falan arada yapıyorum ama başka neler yapabilirim yumurta basitime geliyor:)

24 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Krep seviyor benimkilet yani genelde ayni seyler oluyor patates yumurta sigara boregi arada krep menemen 
(264 puan) tarafından
Menemen yemiyor yaaa yufka alsam sigara böreği olur
(13,821 puan) tarafından
Evet arada degisiklik oluyor krep sever bir de benimkiler biri 4 yasuna girecek ekimde diger oglum da 1.5 yasunda
(48,690 puan) tarafından
sigara böreğini patatesli seviyor ela da gun icinde bir iki tane yapiyorum kahvaltida yemiyo☺️
(13,821 puan) tarafından
Afiyet olsun prensese:)
-Reklam-
0 oy
(1,514 puan) tarafından
4 yaşında Menemen yemez peynir yemez zeytin yemez helvayı yemez yani Aklına gelen her şeyi yemiyor sadece yumurta tost
(264 puan) tarafından
Bende hergün yumurta haşlama yağda omlet kıymalı ama sıcaktada pek gitmiyor ya
(1,514 puan) tarafından
Keşke kıyma yese ben de ona kıymalı yapacağım kırmızı et yemiyor tavuk yemiyor Ne yapacağım bilmiyorum bu çocuğun elinde ama küçüğünü vereceğim önüme ne gelirse vereceğim buna vermedim kıymadım erken vermeyi şu an acısını çekiyorum
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Ahh keşke bizde yumurta yiyebilsek alerjimiz var 

Şuan patates kızartması peynir simit salatalık pekmez yiyecek hazırlıyorum
(264 puan) tarafından
Oda zor herhalde canım herşeyde yumurta oluyor genelde
tarafından
Benim kizdada vardı geçti şukur
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Hee şey yapıyorum. Omlet, kuymak, menemen, kızartma, pankek
(264 puan) tarafından
Pankek yapayım olmazsa bugün
0 oy
(48,690 puan) tarafından
yumurtalı ekmek krep patates kizartmasi baska bisey yemiyo dönüşümlü bunlari yapiyorum kahvaltilik yemez peynir den tiksiniyo zeytin recel yemez 
(264 puan) tarafından
Benimkide kahvaltılık yemez zorla zeytin veririm aralara sıkıştırıp :)
(48,690 puan) tarafından
cikarir agzindan peynir önünde bile durmayacak
0 oy
(738 puan) tarafından
Ay bende yumurta yedirdim az önce . Sabahtan beri çok şükür çok şükür deyip duruyorum hiç sevmezler yumurtayı ama bir kaç gündür arada yapıyorum bayıla bayıla yiyorlar tavada tek parça kalmıyor 
(264 puan) tarafından
Sıcak canım insanın yiyesş gelmiyor
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Haftanın her günü yulaf. Başka hiçbirşeyi adam akıllı yemez. Bir onu yiyor. 
(264 puan) tarafından
Sağlıklı besleniyor :)
(1,925 puan) tarafından
Öyle ama ben bile sıkılıyorum. Cünkü o yerken bende yemek zorundayım. Gına geldi artik gına. Yumurta yapsam sarısını yemez. Börek yapsam 2 lokmada biter. İçimden gelmiyor artik hazirlamak.
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Benim oğlum herşeyi yiyo☺️☺️ 2 yaşında
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bugün hasta hambo istedi sipariş ettik bekliyoruz
0 oy
(11,272 puan) tarafından

Yumurtadan başka bisi yemiyor valla bende yumurtayi cesitlendiriyorum haşlama, sade kırıyorum, menemen, patatesli gibi krep yapıyordum epeydir yapmıyorum onu yapım yarın bali  :D

0 oy
(9,007 puan) tarafından
Patates kızartması ve pankek benimkiler herşeyi yemezler çeşit yapamıyorum o yüzden 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sade omlet bazen kaşar rendesi yada beyaz peynir menemen haşlama yumurta patates kızartması yağsız kahvalti çeşitleri bazi gunler gözleme ve yağlı ekmeğim var yaptığım onu yaparım pişi yaparim her zman değil ama hamur işi çok yedirmiyorum
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Patates rendeleyin ince yerinden içine kaşar rendesi azcik toz kirmizi biber çok az tuz birde un koyuyorum ben tabi birde yumurta iyce kaşık la yoğurup küçük küçük mücver yapıyorum çok seviyor havuçlu kabakda yaparım onu yemek olarak tabi 
0 oy
(281 puan) tarafından
Benimde 3,5 yaşında yumurta istiyor hergun zeytin peynir falan yemiyor 
0 oy
(488 puan) tarafından
4 yasinda yumurtali ekmek patates kizartmasi pankek yapıyorum degisiklik olsun dedigimde
0 oy
(461 puan) tarafından
Bu sabah krep yaptım içine domates salatalık peynir koyup sariyorum çok seviyorlar bazen yumurta omlet sebzelide yapıyorum bazen menemen bazen muzlu pankek 
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Valla benim de öyle yumurtayı haşlayıp koyuyorum yoğurtla peyniz domates yiyo kolayına geliyo menemen yaparsam baniyo patates kizartinca yiyo 16 aylık olcak becerikli anası yokki pankekler yapsın çeşit çeşit tarifler pisirsin :D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Krep yaparım omlet yaparım patates kızartması nadir melemen domates biber suyuna banıp yemeyi sever 2 buçuk yailsinda kızım hergun değişik bakarım salatalığı zeytini olmadan kahvaltı etmez böyle bizimkinin yemesi güzel kilosu düşük 
0 oy
(557 puan) tarafından
Melemen omlet patates kızartması pankek kıymalı yumurta köfte kizartirim kaşarlı yumurta patatesli yumurta pişi poğaça simit değişik olsun isterim ama yaparım yaparım yemez sinir olurum 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Bizde ayran çorbası iciyoz 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 240 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,789 göst.