0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Saat 10 gibi kahvaltı ediyoruz normalde en son 7 buçuk gibi emmiş oluyor ama o saatte hiç iştahı yok yemek istemiyor ama aynı şeyleri saat 12-1 gibi vereyim o zaman yer ee o zaman öğlen yemeği yediriyorum zaten kahvaltı zamanı için nasıl alıştırsam ya (8aylık)

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ah kelinn ilacı olsa başına sürer selin hocam benimki üç yaşına girecek emme yok hiç bişey yok ben ona biseyler yedirirken ağlıyorum resmen yemiyor:-( oldumn olası öyle iştah şurubu aldım hâlâ öyle bakalım
(25,224 puan) tarafından
İnşallah düzelir ya Allaha şükür bizimki şimdilik herşeyi yiyor ama sabah sabah iştahı olmuyor işte bende alışsın istiyorum bizimle kahvaltıya oturmaya
tarafından
Asaf beyde ek gıda dönemi herşeyi aldı bir yaşında bir başladı reddetmeye ağladığm günleri biliyorum kalkar kalkmaz anne acıktım kahvaltı hazırla diyor ama yemiyo sıpa ahhssh
tarafından
Maşallah ya inşallah öyle de kalır paşan
(25,224 puan) tarafından
İnşallah yer yaa :/
-Reklam-
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Bak canım yememesi sürekli değilmiş o yüzden bence zorlama demekki acıkmıyor ve yemek istemiyor, zaten daha 8 aylık çok küçük emiyormuş da, yüne ara ara kahvaltıyı teklif et bir süre sonra yemeye başlar bence :) 
(25,224 puan) tarafından
Evt cnm geç saatte yiyor kahvaltı mesela ama sabah bizle yemiyor şimdiden alışsa bizle oturup yemeye iyi olur demiştim
(1,524 puan) tarafından
Yok canım öyle düşünme çok küçük daha yeme alışkanlığı sürekli değişiyor inan, teklif et ama ısrar etme, yesin diye emmesine müdahale etme çünkü daha 8 aylık anne sütü onun için halâ çok önemli:)
(25,224 puan) tarafından
Anladm cnm öyle yapayım o zaman napalım inşallah ilerde yer
(1,524 puan) tarafından
Yer yer merak etme yemeyen bebek olsaydı şimdiden belli ederdi dönem dönem iştahsızlık yeme reddi olabilir hepsi geçici ama :)
(25,224 puan) tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(10,298 puan) tarafından
Canım sabah emzirmesen? Uyanınca 1 saat oyala kahvaltı yapın yatırmadan emzir
(25,224 puan) tarafından
Cnm en son 7 bucukta emip uyuyor 9 da uyanıyor zaten 10 gibi kahvaltı hazır oluyo 2 bucuk 3 saat var arada aslında acıkması lazım
0 oy
(16,489 puan) tarafından

İştahsızsa yemek vermiyoruz :) ver ekmek eline yesın kendıne :) 

(25,224 puan) tarafından
Sende mi bürütüs :D
(16,489 puan) tarafından
Ben bu konuda kendıme dert etmiyorum valla
Yiyorsa yer yemiyorsa zorlamıom
Çünkü aç bılıom ben verdikçe dahada yemiyor
Ama ekmek verince yiyor
O yüzden bıraktım peşinde koşmayı aşko
(25,224 puan) tarafından
Ben ediyom valla kız ekmeğin ne faydası var cocuga veremem :D
(16,489 puan) tarafından
Biz ekmekle. Büyüdük valla :)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha olsun bizde ekmekle büyüdükte imkan varken çocugum öyle büyümesin bari herşeyi yesin la :D
0 oy
(285 puan) tarafından
Emme ile kahvaltı arasındaki süreyi biraz uzatman gerek o zaman. Benim oğlum da kahvaltısını erken yaptırimca ağzına surmezdi emdiği dönem. Daha erken emzirmeyi dene ya da kahvaltıyi daha geç yaptır şöyle 11 gibi falan 
(25,224 puan) tarafından
En son 7 buçukta emiyo 10 a kadar acıkmaz mı ki. 11 de uyumuş oluyo 12 ye kadar 12 de uyanınca da çorba falan veriyorum öğle yemeği 12 kahvaltı için çok geç olur alışırsa :/
(285 puan) tarafından
Evet kahvaltıya 12 çok geç. Sabah emzirme olmaması lazım o zaman. Benim oğlum da çok sık emerdi yemesini etkiliyordu tabi. Yedi buçukta önce emmesi lazım o zaman:/

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 633 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 238 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 400 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (255 puan) tarafından soruldu