0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (2,155 puan) tarafından
Bugün parkta bir adam üstü kapalı oturma alanı oluyor ya oraya gel sende otur dedi bende siz kalkacaksaniz geçerim dedim 

.bizler hassasiyeti olan bayanlar tokalasmamaya fazla konuşmamaya dikkat ederken acaba eşler bu hassasiyeti gösteriyor mu şahsen ben inanmıyorum erkeklerin yabancı bayanlar ile konuşurken İslami kurallara riayet ettiğine yada cekimdigine

16 Cevaplar

+1 oy
(997 puan) tarafından
Valla bende buyur ederim her zaman yaşlı genç fark etmeksizin ama otobüs duraklarında , otobüs tren gibi toplu taşıma yerlerinde. yorulmuş olabilir sıcaktan bunalmış olabilir işten çıkmış olabilir düşüncesi ile . Bunda art niyet yok ama tabiki İslami anlamda dikkat ediyorsanız saygı da duyulur size 
(8,937 puan) tarafından
Şaka yapıyorsun değil mi insallah
(4,439 puan) tarafından
Şuan ben de şaka olması için dua ettim. Taze bebek anne kokusuna ihtiyacı var. Güvenli bağlanma için çok çok önemli
(8,937 puan) tarafından
Yok ya bence şaka yapiyor bizim kurbanlık koyun öyle bisey yapmaz yapsada en fazla 1 gece için yapmıştır:)))
(997 puan) tarafından
Yok valla şaka yapmıyorum son 5 günü kaldı doysun torununa :D karnını doyuruyorum altını kaynanam alıyor gece emmeden emmeye kalkiyorum:D
(8,937 puan) tarafından
Cnm dikkat et kaynananin kokusuna alisirsa seni reddeder sen kötü niyetli değilsin elbette fakat acı gercekleride göz önünde bukundur
-Reklam-
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Herkes eşini tanır mesela ben eşime o konuda çok güvenirim ama babamla kayinpedere nononoioooo
(7,993 puan) tarafından
O ne demek esma :ddd
(6,381 puan) tarafından
Babamla kayinpederim çağrırda otururda konuşurda ama kocam kafasını kaldırmaz yani sajj
(7,993 puan) tarafından
Hahaha Allah seni :Ddd okadar çapkınlar yani
(6,381 puan) tarafından
Çapkın değillerde çok konuşkanlar tabi öyle pat milletin masasına oturmazlar kadın knusuyorsa onlarda knusuyor
0 oy
tarafından
Valla benim kocam eder bacım başkasını bilemicem
(2,155 puan) tarafından
Mesala diyelim markette bir sorun çıktı kasada bayan var uzatirda uzatır benim eşim ben konuyu kısa keserim bu gibi
tarafından
Eşim hiç konusmaz bile bayan varda tamam der geçer yada erkek biri varsa onu çağırmasını ister
tarafından
Atletle camdan bkmz şortla kapı onune çıkmaz yani
(2,155 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(3,484 puan) tarafından
Şahsen benim eşim çok dikkat eder hep bir lafı vardır çalma kapimi çalarlar kapını eve girerken komşular olsun bahcede asla kafasını kaldırmaz alt komşum annesi yaşında asla o laf atmadan eşim atmaz bana yapılmasını istemedigi şeyi başkasına yapmaz
(6,381 puan) tarafından
Bu işi çözdük biz sjsj
(3,484 puan) tarafından
Cozmek zorundaydık seviyorduk çünkü cooooook
(6,381 puan) tarafından
Deli gibi seviyorum☹️
(3,484 puan) tarafından
Valla oyle
(6,381 puan) tarafından
Kendisi bile soruyor bazen gerçekten beni nasıl bu kadar sevebiliyorsun diye
0 oy
tarafından
Asla güvenmiyorum inanmıyorum bu konuda a
(2,155 puan) tarafından
Bende hiç inanmıyorum diyorum da kendisine mesala iş konusunda bir bayan aradı diyelim normal iş dışı sohbette ediyor bende çalıştım ama sadece iş hakkında mecbur kalınca konusurdum
tarafından
Evli adamın iş dışı sohbet etmesi nedir.ya
0 oy
(8,396 puan) tarafından
Eşimin de babamın da bir bayan ayaktayken kendisinin oturacağına ihtimal vermem gel de demezler ama kalkarlar ki karşıdaki anlasın 
(2,155 puan) tarafından
Yani zaten oturmadim bence o naziklik de değil yani madem naziklik yapacak başka bir erkek de oturmuş başka bir şadırvana onun yanına gecebilirdi
0 oy
(316 puan) tarafından
Eşim nasıl biri olduğumu bilir ve güvenirim eşime ne eşim ne de ben hemcinslerimiz ile kolay kolay samimiyet kurmayız
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız adam niye öyle bişey dedi sana ben yanlış anlardım valla
(1,189 puan) tarafından
Aynn öyle bide evliyse eşi bilse çok üzülür adamın eşi
tarafından
Sadece üzülür mü:)ben parçalarım oyarım...
(2,155 puan) tarafından
Ya çok güneş vardı elimde bebek arabası gölge bir yere bakıyordum oda sizde oturun dedi bende siz kalkacak iseniz otururum dedim başka erkeklerde vardı kalkıp oraya oturur diye bekledim kalkmadı bende bebekle çimlere oturdum
(1,189 puan) tarafından
Tmm işte adamın niyeti farklı bacım ztn baştan onu anlayıp kalkması lazımdı
tarafından
Aynen öyle baktı oturmadin sen kalkmadi oda!
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Kaynanam anlatirdi kaynim eltimi kacirana kadar eşim hiç görmemiş onu eve biri mi gelecek gemen mutfagin camından kacarmia eltimi kaynim arada eve getirirmis eşim çıkarmış aynı şekilde apartmanda teyzeler bahçede otururken eşim işten geldiğinde onlarla konuşurken genç biri gelsin hemen eve çıkardı bi toplum içinde başı yerde olur gozlemlediklerim bunlar canım 
0 oy
(3,920 puan) tarafından
Benim eşim ediyoe gerisi ilgilendirmez :) 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız adam kötü düşünmüş bence mesela bana da dedi adam abla geç buraya otur kendi kalktı güneşe geçti ben de sonra oturdum 
(2,155 puan) tarafından
Yani madem teklif ediyor bence de olması gereken senin dediğin gibi olmalıydı ipek .hem baska bir gölgede tek erkek oturuyordu yanına gecebilirdi
(7,376 puan) tarafından
Evet canım boş ver iyiki oturmamissin olması gerekenide söylemişsin zaten
(2,155 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benim eşim olsa sessizce uzaklaşır ordan bayanlar otursun diye hani geçin oturun böle demez 
0 oy
tarafından

Ve.firina girip 1 ekmek.alabilirmiyim diye soru soruyorsunuzdur eminim:)

0 oy
(5,912 puan) tarafından
Her erkeği ve her kadını aynı keseye koymamakta fayda var 
0 oy
(499 puan) tarafından
Eşimle market alışverişine gitmiştik neyse kasaya geldik birşey oldu azimle kasiyer birbirine bakarak gulustu o anda kıyameti kopardım aynı şeyi ben yapsam eşim hiç beni oldururdu
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum dikat etiğine erkeklerin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 519 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 292 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 175 göst.