0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar adetime bir hafta var dün gündüz kanlı akıntı geldi geçti dedim adet oluyorum galiba ,,sabah baktım yine biraz gelmiş ama öyle kan gibi damlama değil değişik akıntı gibi sonra bugün akşam üzeri yine öyle gelmiş neyse arkadaşım vardı bende dedim böyle oldum,,,oda dedi bu ay sokulemedim benimde öyle oldu abla da oldu ve bı tanidiktada aynı şekil oldu dedi tövbe dedim neoluyorr,,karnım belim agrio sokulemiyorum resmen rahatsız ediyor,,sizdede varmı benim gibi bu durumu yasayininiz

3 Cevaplar

0 oy
(8,200 puan) tarafından
2 senedir adet olamayan ben... Posttan yavaşça uzaklaşıyorum ☺️
(686 puan) tarafından
Ya neden emziriyomusunuz
(8,200 puan) tarafından
9 ay hamilelikten sonra 5 ay olmadım kızım 6 aylıkken hamile kaldım şuan 33 haftalık hamileyim daha da uzun bir süre olamam herhalde regl :))
(686 puan) tarafından
Haha bencede canim sağlıkla al kucağına ins ,,bu şekilde olmamak tamam sebebi güzelmiş bizide sıcak hava şartları etkiledi sanırım ama karın ağrısı bel ağrısı falan olamamak off stres yaptii
-Reklam-
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Bende bugün oldum benimde normalde hemen kanamaya döner bugün gün boyu su gibi pembe akıntı şeklinde nedense 
(686 puan) tarafından
Yaa bence hava şartlarıdir ,,sıcaklar etkiledi arkadaşımla konuştum da rahatladım dedimhic hayatımda böyle olmadım ben 32 yaşındayım bilemedim ya menepoz gibi tovbee yarabbimm hatta dedimki menopozlular napior resmen rahatsız etti bu durum benii streslendim
(4,164 puan) tarafından
Allah korusun canım daha yaşın genç stres yapma stres de etkiler gelmesini ben günü gününe olurum uzun süredir her ayın 3 ünde oluyorum bugün takvime baktım bugün olabilirsiniz diyordu lavaboya Bi gittim pembe akıntı oldu dediğim şekilde dedim uygulamaya bak nerden biliyor :)))
(686 puan) tarafından
Haha ya işte stres etkiliyor haklısınız,,ama bende takvime baktım bir hafta olduğunu görünce dedim erken oldum galiba ama devamı gelemiyorr ağrı falanda yapior bı patlasam diorum hayırlısı ile şuan hiç bişi yok mesela heralde günümü bekliorum
(4,164 puan) tarafından
O zaman stres yapma gününü bekle bence canım arada olabilir böyle şeyler kadın hormonları ne yapacak belli olmuyor malum
(686 puan) tarafından
Aynen cnm haklısın teşekkürler
0 oy
(738 puan) tarafından
Benimde bu ay tuhaf sanki . İki gün once oldum ama az geliyor ve su gibi geliyor. İşin garip tarafı rahatsız etmiyor beni . 
(686 puan) tarafından
Sanırım bu ay bir tuhafli var peki hiç böyle olmusmuydunuz onceden
(738 puan) tarafından
Hayır ilk defa bu şekilde oluyorum. Komik yada iğrenç gelebilir ama aşırı temiz hissediyorum değişik . Önceki aylarda daha yoğun koyu olurdu . Şimdi canlı kırmızı renginde özür dilerim detaylı yazdım ama
(686 puan) tarafından
Ayy yok cnm neden komik gelsin estağfurullah ,,doğrudur inanırım ,,ya bende bı tuhafimagrim bugün çoğaldı karnım şişti kocaman oldu az az adet oluyor gibiyim hani adetin son günleri az az gelir ya o durumdayım sanki ama çözülmüyor akmiyorrrr napcan ben ya çok rahatsız hissediorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
0 oy
10 cevap 581 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Zeh123. (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 335 göst.
1 Şubat 2020 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 877 göst.
7 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu