0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ya sezeryan oldum 6 aylık bı kızım var ve normalde 3 gündür adet olmam lazım ama olmadım önceki aylarda düzenli geliyordu acaba artık düzensiz mi gelicek bilgisi olan varmı kizlar yaaaa
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(87 puan) tarafından
Test yap canm benim oğlumda 5 buçuk aylık korunyoduk  hamile oldumu öğrendim 3 . Gelio insallah
(6 puan) tarafından
Sezeryanmi canım  bnmki sezeryan ya bide 2 yıl deniliyor ve BN eğer öyleyse hiç hazır değilim 2 ciye
(87 puan) tarafından
Yok normal canm benimkiler bende hazır deyildim nasıl oldu kaldi hala şaşkınım 1 saat ağladım aksamdan
(6 puan) tarafından
Yaaa sorma inşallah değilimdir yarında olmazsam test yapmaktan korkuyorum resmen yaa  mecbur yapicam bende o kadar korundum ama
(87 puan) tarafından
Ah canm bende korundum ama olmadı burda geri çekilme yöntemi ile hamile kaldım diyenlere sasiodum öyle seymi olur die oliyomid bence test yap bigunde beklede
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Doğumdan sora duzensizlikler oluyo 
0 oy
(191 puan) tarafından
Bende sezeryan doğum yaptım 4 ayliknoglum adetim iki aydır düzeniydi bu ay olmadı bende çok korktum ama şükür oldum bugün olabiliyormuş 1 yıl düzensizlik tabi herkesin bir mi bilemem 
0 oy
tarafından
Test yap aşkım için rahat etsin gebe olmasan bile 1 haftaya kadar gecikme normal

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 851 göst.
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
12 cevap 573 göst.
0 oy
5 cevap 252 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap