0 oy
293 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,107 puan) tarafından

image

Zhanna samsanova Rus olduğu söyleniyor tek tip beslenme çiğ sebzelerle beslenmeyi yaşam biçimi haline getirmiş kaptığı kolera sayesinde de vücudu dayanamayıp vefat ediyor.Çok şaşırdım görünce vegan beslenmeye de benzetemedim yediklerini kendine işkence etmiş resmen.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Varlık içinde yokluk gibi yaşamış ne diyeyim 
(1,107 puan) tarafından
Öyle canım ya
tarafından
Çoğu ünlü artık öyle fark ettiysen deri kemik geziyorlar sanki çok guxel birsey gibi geçen bi ünlü gördüm ayaklarindaki kemikler resmen ortaya çıkmış hoş bi görüntü sanıyorlar acaba
(1,107 puan) tarafından
Evet mesela seren Serengil bir de süreyyya Yalçın diye zengin bir kadın var kimse de uyarmıyor o kadını
tarafından
Yaptıkları şeyin guzel olduğunu söylüyorlar bakın ben zayıfım imaji veriyorlar ama gerçekten korkunç duruyorlar  ha bu bahsettiğim ünlü hande Ercel git gide zayıflıyor çok güzeldi şimdi hiç güzel değil Rabbım akıl versin
-Reklam-
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Veganlarinda çeşidi var.bende bir ara yaklaşık 8 sene filan o şekilde beslendim ama ben sadece et yemiyordum.
(2,754 puan) tarafından
Evet sen vegan değil vejeteryansin.
(10,874 puan) tarafından
Selim'in annesi , gebe kalinca mecbur yedim doktorun tavsiyesi ile.su anda da tamamen yemiyorum değil ama muhtemelen ayda bir filan yiyorumdur zorla.balik tavuk kuzu dana vs hiç birini sevmiyorum.hele Allah affetsin kuzudan nefret ediyorum bırak yemeği kokusuna dayanamıyorum.bir misafirliğe gidince problem çekiyorum.gebelikten önce kesinlikle yemiyordum ama ailemde alışmıştı sağolsunlar vallahi bence daha saglikliydim
(1,107 puan) tarafından
Ben pek severim kuzu etini kuyruk yağına bayılırım
(8,996 puan) tarafından
Ya senin olayın farklı mesela ben de asla Taze fasulye yiyemem. Midem kabul etmiyo. Herkes aaa yenmez mi sevilmez mi diyo ama yiyemiyorum işte. Koyun kuzu eti kokar bende çok yiyemem ama diğer dana eti tavuk balık falan severim yerim. Sakatat yiyemem bunlar damak zevki işte
(10,874 puan) tarafından
Aynen bende diyorum damak zevki benimki ama hiç bir çeşit eti sevmiyorum midem almıyor.etli hiç bir yemeği yemiyorum.
0 oy
(13,889 puan) tarafından
O kadın veganda değilmiş canm sadece meyve yiyormuş 
(1,107 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm çok ama çok zayıflamış son zamanlarda
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Çoğu zarar azı karar diye bir laf vardır. Kendi kendine yazık etmiş görüntüsü hiç sağlıklı deguldi zaten hastalıklı bir zayıflık gibiymiş. 
(1,107 puan) tarafından
Öyle gerçekten bir deri bir kemik kalmış anoreksi olmuş
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yani o kadar nimet varken insan kendine bu işkenceyi neden yapar bilemiyorum ilk hamileligimde etten tiksinmistim eğer doğumdan sonra devam etseydi psikologa filan giderim diyordum insan bı kabap köfte balık tavuk tereyağlı bir yumurta yemezmi yahu 
(1,107 puan) tarafından
Sağlık için yaptıklarını ****** hakları için yaptıklarını savunuyorlar genelde ölü hayvanları yiyemem yazmış yoruma bazılarıda çok garip düşünceleri var
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Su içmeyi bırakmış sadece meyve suyu içiyormuş. Ee doğal olarak ölümü çağırmış
(1,107 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Çok farklı kafalar

. Kızıma kadar vejetaryendim hamilelik döneminde başladım o da yağsız izgara yada kendim yapacağım anca o şekilde. 

Onun uyguladığı çok değişik beslenme çeşidi 
0 oy
(3,386 puan) tarafından
Bu haberi gorünce aklima hekimoglu dizisi geldi vegan bir aile vardi ufacik bebekten anne sutunu kesip badem sutu veriyorlardi yada cig meyve sebze yediriyorlardi cocuk geliscegine gelisimi gerilemisti
(1,107 puan) tarafından
Böyle örneklerde var ne yazıkki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 174 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
23 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SymtFD (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
25 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 360 göst.
2 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,046 soru

11,345,559 cevap

34,810 kullanıcı

...