0 oy
642 göst.
Aile kategorisinde (1,294 puan) tarafından
Kızlar biz kaynanami 2 gün önce hastaneye götürdk. Küçük bi ilçede yaşıyorz merkeze gittik. Neyse işte kaynanam yelpaze alacaktı kendine beraber baktk beğenmek için. Bitane verdm. Onu aldı. Bi daha alcam dedi. Bende çok iyi durmuyo sanki dedm. O kendine beğenirkn toka bakmaya gittm. İkinciyi de kime aliyosn diye sormadm zaten aklımda geldi gorumceme aldığı. Bana da sormadi alaym mi sana diye o yüzden bende pek ilgilenmedim açıkçası. Neyse işte bugün onu gorumceme verdi sana aldm diye. Bende gülerek anne insan orda bana da sormaz mı sanada alaym diye dedm. Oda sen iyi değilmiş dedin bi baktm yanımdan gitmistn Bende sormadm dedi. Halbuki ben İkinciyi aldıktan sonra iyi değilmiş dedm ondan öncede sorabilirdi ve ben uzaklastiysam yanina geldigimde sorabilirdi. Ben istemem dedm ama insan ufak busey olsada bekliyor sanada alaym mi diye dedm. Oda aynı şeyleri deyip durdu. Bi yelpaze iicn degl kızlar beni yanlış anlamayın ama.orda kızını düşünüp beni düşünmemesi. Çok alışverişe gittik kayannamla kayın babamdan bir sürü para alır giderken de gelinim surdanda sana bisey alaym demez. Yine böyle gittiğimizde kızına pantolon bakiyodu alacaktı ama bulamadı. 15 senelik evli gorumcem bi kız bide eşim başka yok. İlk degl sonda olmayacak . Ben gerçekten bu ayrımı anlamıyorum ya . İçinden gelmiyor ya da beni sevmiyor diye düşünüyorum.  Çünkü eşimin eski nisanlisina aldıklarını hep anlattı. Ben nisanda öyle bi bohça gormedm üzerime kıyafet ayağıma bi terlik çorap elime harçlık bile gormedm ama o kiza  a dan z ye hersye almislardi. İnanın öyle soğuyorum ki. Desemde faydası olmuyor çünkü bisey görmüyorum. Sizde demem yanlış mı olmuş. Uzun oldu kusura bakmayın kizlar

22 Cevaplar

0 oy
(11,051 puan) tarafından
Bak canım şunu kabul edersen çok daha mutl olursun.onlqr senin ailen değil ,sen de onların kızı değilsin.gelinimi çok seviyorum diyen bir kayinvalide bile en ufak oğlunu kirisinda ya da bir boşanma ayrılma durumunda anında arkasını döner gelinine.tabi ki durum yelpaze değil ama bunu kabul etmeliyiz ki kayinvalidelerin yüzde 90 i bu şekilde.oglunu kaybetme korkusu ile gelinin yüzüne gülüyorlar.o yüzden hiç birşey bekleme .beklentiye bile girme bence.
-Reklam-
0 oy
(165 puan) tarafından
Yaşayan anlar ne demek istediğini o kadar iyi anladım ki.. Benimde kaynanam büyük gelinine evine a dan Z ye herşeyi alır, iç çamaşırına varana kadar alır. Pazara giderken bişeye ihtiyacın var mı bile demez. Bı bana karşı ayrımcılığı var maalesef. Yeni yeni aşıyoruz onu da

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 332 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 312 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 426 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 418 göst.