0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar şimdi bizim evimiz var hep benim hem eltimiz eşim ile onun eşi diyorki gel birtane arsada birlikte ev yapalım   oturduğumuz suanki evi kiraya verin diyor herkes o yapılan evde de oturursunuz ama eltimle hiç snlasmiyorum ama kapılar ayrı olacak siz olsanız ev yaparmiydinuz 

9 Cevaplar

0 oy
(891 puan) tarafından
Benim eltimle elhamdülillah Bi problemim yok ama yapmazdım yine de mesafe her zaman iyidir ne uzak ne yakın.. 
(19 puan) tarafından
Ama kapılar ayrı oalcak  benim oturduğum bina da biraz eski lavabo kokusu çok var bide hamam böceği çok var cidden
(891 puan) tarafından
Evinden memnun değilsen o ayrı.. Hamam böceği varsa kesinlikle taşın
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Evet kapım ayrı olacak canim gidip gelmem bu devirde öyle imkanın varsa yapın bence 
(19 puan) tarafından
İmkanımız var cnm.ama.anlasma konusunda supeliyim
(17 puan) tarafından
Gitme gelme mesafeli ol canım hem diğer evinin kirasını al daha iyi olur bence sonuçta evine karisamaz
(19 puan) tarafından
İşte kira konusunuda düşünüyorum.bizim.icin iyi olur diye ama  kafam.cok.karisik ya
(17 puan) tarafından
Bosver canim mallan mulklen  takma gerisini
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay evi bilmem de ortak karavan güzel olur araba arkasına takılanlardan ☺️☺️☺️ ama ev kalıcı yaşam alanı ne kadar mesafe o kadar iyi 
(19 puan) tarafından
Vala mesafe iyi de bidaha bu fırsat da elimize geçmez
(2,651 puan) tarafından
Yani orasıda öyle artıları eksileri değerlendirip ona göre karar ver canım
0 oy
tarafından
Ne alaka yani ben olsam kabul etmem çok saçma aşırı derece saçma yani yapsınlar yine evi yazın oturmaya veya mangala gezmeye giderim onun halinde yok daha neler kabul etme kurulu düzenini bozma hiç 
(19 puan) tarafından
Peki evi yapsam orayı kiraya versem.evimden.cikmasam nasıl olur
tarafından
Oraya yapılırsa eşin gidelim diyebilir kardeşi orda oturursa o da oturmak ister yapacaksanız tek başınıza yapin bitek kendiniz gidin
(19 puan) tarafından
O zaman evimden cikmiyim evde yapmiyalim araba alalım ama herkes çok pişman olacaksınız diyor
0 oy
(6,214 puan) tarafından
Aklımı peynir ekmekle yemediysem yapmazdım gerek var mı ki böyle bişeye 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Şuan benim var altlı üstlü girişleri ayrı ama ben evimde değilim zor oluyor insan anlaşamıyor 
(19 puan) tarafından
Peki nasıl bir zorlilkalri var cnm.ne konuda insan anlaşamıyor
(7,376 puan) tarafından
Valla canım yok onun çocuğu vurdu bilmem senin çocuk bunu yaptı bilmem şunun evinde su oluyor falan hep kendini seninle kıyaslamalar falan oluyor eşinle aran bozuluyor sonra
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Kapilar ayni olsaydi bi de :)) sanki biri guney biri kuzey kutbunda. Her turlu bisey alsaniz goreceksiniz bı yere gitseniz goreceksiniz gelen giden misafirinizi bileceksiniz. Bi akraba gelse ay oburune de ugrayayim.seslerinizi duyacaksiniz. Belki coluk cocuk anlasamiycak. Bende su bitti ver sende bu vardi kullanayim mi bilmem ne.git yabancıyla ev yap daha iyi

0 oy
tarafından
Ben yapmazdim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 231 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemre demurtekin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 427 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 297 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...