0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Kizlar bizim evimiz var hem benim.hem eltimin hem.benim.esim.hem onun eşi ev yapmak istiyor bir arsada siz olsanız yaparmiydiniz birlikte ama giriş kapıları ayrı olacak bide ben eltimi hiç sevme.anlasmam da siz olsanız ev yaparmiydiniz

11 Cevaplar

0 oy
(2,387 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yapmam. Bi süre sonra herşey batmaya başlayacak çünkü. Hep derim yakın olup kötü olacağımıza uzak olup iyi olalım diye 
-Reklam-
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Hayır yapmazdım anlaşamadığım biri ile yüz göz olmak istemem 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Benim evim yok ama olsaydı aile binasında orayida satıp kiraya çıkardım yine ben aileyle dip dibe yaşamaya karşıyım hoslanmiyormussunda zaten niye o topa giriyorsun
0 oy
(832 puan) tarafından
Abim baldızglle yapacaktı kayincosumu oluyor neyse babam tepki gösterdi  biliyor musun sonra o battı borç batigina  düştü hatta yinede altın almışlar borç kaldı oda ortak işten hayr gelmez arsa al madem hem arsa hem üstüne ev yapacak durumunuz var bizede demişti abimgl ama biz memlekete yaptrdk borcumuz olunca başka şeye girmedik 
0 oy
(145 puan) tarafından
Yapma yapma yapma
0 oy
(5,926 puan) tarafından
Ne gerek var ki durduk yerde dertsiz başıma dert almak olur bu. Eltin melek de olsa kaynın olucak senle aynı binada. Yaşamış biri olarak söylüyorum Hele ki tesettürlü isen evinde rahatça giyinemezsin aman kapı çalar mı diye çalınca da hemen Bi hırka Bi eşarp arayışına giriyorsun haliyle. Gece banyo yaparken bile çekinir insan duyulur mu diye. Bi sorun yaşasan anlaşamasan cıkıp gidemezsin başka eve çünkü kendi evin olucak el olsa kapıyı örter umursamazsın ama kardeş olunca öyle Bi imkan yok nerden bakarsan bak mantıksız bence 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Yapma kesinlikle anlaşamiyomussun hem, anlaşsan bile yapma rahat mı batıyor ayrıca ev yapacağınıza arsa alın o parayla yada başka bi yerden daire alın 
0 oy
(247 puan) tarafından
Hic gerek yok evin varsa tamm eger durumunuz varsa kendinize ait alin arsanizi kendiniz yapin mal sahibi olursunuz ama ortk isden hayir gelmez heleki sevmedigin biriyle asla 
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Anlassamda yapmazdim.ne gerek. Fazla samimiyet iyi olmuyo
0 oy
(13,134 puan) tarafından
Bizim eşimin ailesi ile ortak arsamız var memlekette  yapmayı düşünüyoruz ilerde herkes kendi evinde oturacak sonuçta neden olmasın. Ama siz anlatamıyorsanız o sorun yatırımlık düşünebilirsin gidip oturmak zorunda değilsin sonuçta 
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Kuma gemisi yururde elti gemisi yurumez derler inan yapmazdim ha kiraya verilicekse orasi belki olabilir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 153 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemre demurtekin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 427 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,054 cevap

34,882 kullanıcı