0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (1,103 puan) tarafından
Kızlar kızım 16 aylik olacak. Bazen tek çocukla bile kalmayı düşünüyorum  :)) oturma odası ve salonun kapısı genelde kapalı oluyor çünkü koltuklara çıkıyor zıplıyor yastıkları yere atıyor. Mutfakta uğraşırken yanımda dursun diyorm bu seferde sandalyeyelere çıkıyor. Çıkması bisey deglde düşse Allah korusun. Geçende mandal sepetini devirmiş. Üzerine basıp balkondan bakiyor. Diğer balkonda masa sandalye var o sandalyeye de çıkıyor bi cama yaklaştirsa Allah korusun. Bi benim kzim mi böyle acaba. Sizin bebeler nasl :)

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
32 aylık heryere kilit vurduk vallahi kapılar camlar prizler 
-Reklam-
0 oy
(656 puan) tarafından
Benim kızımda öyle 19 aylık evi gör şuan kapıdan banyoya kadar heryer çamaşır bütün dolapları aşağı indirdi balkonda sebzeligi dahitmis heryer bakliyat 
0 oy
(4,548 puan) tarafından

Benim kızımda çok hareketliydi yürümeyi öğrenmeden tırmanmayı öğrenmişti biri yaramaz olunca diyeri uysal olur diyorlar ;)) kendimi öyle teselli ediyorum şuan :D

(1,236 puan) tarafından
Bu ben :(
0 oy
(13,890 puan) tarafından
Ay vallahi birde kizkar uslu olur erkekler zor olur diyorlar. Ben başkasinin erkek çocuklarinin nasil uslu olduğunu görünce imreniyorum. Benim kizim 1 saniye yerinde durmaz. Deli gibi birde ikinciyi doğurdum. Ikinci kizim şimdilik uslu ama oda ilerde ablasi gibi olursa yandik. 
0 oy
(1,573 puan) tarafından

Benım kızda aynıydı ozellıkle 2 ve 3 yas arası evdekı butun sandalyeleri kaldırmıstım depoya :D uzerıne cıkıp ayaga kalkıyor ve sırt yaslama yerını ıteklıyordu artık nereye giderse dusecek carpacak haberı yok 

0 oy
(4,236 puan) tarafından
21 aylik cekmece kulplarina basip tezgaha cikiyo. Balkona hic cikmadik bu yaz. Camlarda kilit var. Odalarin kapilarini aciyo. Mutfakta ki masa sandalyeyi kaldirdim. Salonda da 2 sandalye var. Digerlerini misafir gelince cikariyoruz. Ortada koli,sepet tarzi yukseltici bisey yok. Hemen koyup bi yerlere tirmaniyo. 

Kisacasi 2.yi dusunmuyorum :) 
(1,707 puan) tarafından
Benimde aynı senin gibi ama ben 6 aylık hamileyim:(
0 oy
(3,538 puan) tarafından
O aylarda oyle oluyor dikkatli olun
(1,707 puan) tarafından
Ne zaman a kadar sürer benim kii 21 aylık ve 6 aylık hamileyim çok hareketli ne zaman a kadar sürer
(3,538 puan) tarafından
Yani şöyle soyleyeyim hareketli bebek degismiyor benim oglum 2,5 yasadi hala hareketli merakli fakat buyudukce tehlikeli seyleri biraz daha anlayabiliyorlar ama tabi balkon konusunda her zaman gozunuz uzerinde olmak zorunda ben hala tek birakmam balkonda isim varsa da kapilari kilitlerim camlarda kilit takilidir
(1,707 puan) tarafından
Haklısın teşekkür ederim
0 oy
(12,681 puan) tarafından
Haha Allah kolaylık versin

Benim kız 14 aylık oyalanıyor kendi kendine sıkılana kadar ama

Evde akşama kadar havuz 

her akşam 7/10 parktayız 
0 oy
tarafından
Ben de bilmiyordum hep erkek bebekler yaramaz hareketli afacan olur derlerdi şimdi ne erkek ne kız ikisi de farketmiyor. Bizde salon kapısı yok merdiven için güvenliklerden aldık. Buzdolabına varana kadar bütün beyaz eşyalar bütün dolaplar çocuk kilidi ile kapalı. Balkon kapısına henüz erişemiyor. Ayakkabılık aldık misafirlerin ayakkabılarını koymak için kapı önü yasak diye. Misafir geldiğinde evin içinde misafirlerin ayakkabılarını arıyor. Elinden almak istediğimizde de evde kovalamaca oynuyoruz. Ve daha 13 aylık. İkinci çocuk asla düşünmüyorum. Es kaza olursa başımla beraber ama bilinçli yapmam. Kızımdan sonra. 
0 oy
(666 puan) tarafından
Demekki kızlar da öyle yaramaz oluyor Allah kolaylık versin :))
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İlk kizim ne kadar sakinse ikincisi bir okadar deli :) 
0 oy
(11,309 puan) tarafından

Sandalyem yok büyük rahatlık  :D

Benim kız da 15 aylık kanepe orta sehpa neresi denk gelirse oralara çıkıyor ama genelde dolap içlerini kurcalıyor  boşaltıyor hiç durari yok  :D

0 oy
(1,236 puan) tarafından
Parkta sınırsız arkasına bile bakmadan koşması var bide benimkide aynı kanepe yastıkların 40 defa atıyor akşama kadar 
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Camları kapatinm alllah korusun. Ama çocuk normal geldi bana. Ne yapsın bütün gün evde put gibi duramaz ki
0 oy
(997 puan) tarafından
Bence kızlar erkeklerden daha zor vala ben de de ayni durumlar. Ben böyle birsey gormedim oglumda :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 178 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 244 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 493 göst.