0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
Kızlar bu kremden aranızda kullanan var mı Mine Hanım'ın Arnavut kremi iyi bir kremmiş fiyatı biraz yüksek ama

7 Cevaplar

+1 oy
(4,988 puan) tarafından

Mine hanımı tanımayan ben:'(

(726 puan) tarafından
Googleden araştır ozaman tanırsın mine hanımın Arnavut kremi yaz çıkar
-Reklam-
0 oy
(3,609 puan) tarafından
İlk defa duydum yani arnavut kremi duymustum cillere etkili diye de mine hanim marka mi nedir bilmiyorum 
(726 puan) tarafından
Valla ben alıp deniycem sizede yazarım faydası olursa ben öyle krem kullanan seven biri değilim yüzümde çiller var aşırı değil tabi doğumdan sonra dahada belli oldu gibi akne yüzün rengini açıyormuş fiyatı pahalı bir alana bir bedavası var bitanesi 700lira bitanede hediye veriyormuş
(3,609 puan) tarafından
Leke bende de cok canim ruşur taşı falan dediler kullandim o anlik parlatiyo ama lekelere etkili olmadi dene bize yazarsin
(726 puan) tarafından
Hangisini kullandın cnm sen mine hanımın Arnavut kremi mi yoksa
(3,609 puan) tarafından
Yok cnm rüşur taşı diye geciyor
(726 puan) tarafından
Durumun varsa bence Arnavut kremi daha iyi ben alayım sizede faydasını mutlaka yazarım
0 oy
(13,211 puan) tarafından
Arnavut kremi için iyi diyorlar 
0 oy
(3,188 puan) tarafından
İyi diyorlar ama civa varmış sanırım içinde zararlı ymış
(726 puan) tarafından
Valla ben alıp deniycem sizede yazarım faydası olursa ben öyle krem kullanan seven biri değilim yüzümde çiller var aşırı değil tabi doğumdan sonra dahada belli oldu gibi akne yüzün rengini açıyormuş fiyatı pahalı bir alana bir bedavası var bitanesi 700lira bitanede hediye veriyormuş
0 oy
tarafından
Ben duydum gordumde sen sanirim bursalisin burda çok var valla kimi memnun ama ileri yaşlarda etkisi nasil olur bilmem kullanan bir arkadaş vardı cildi güzel ve birazda beyazlatiyordu
(726 puan) tarafından
Deniycem valla uzun suredir duyuyorum ama bir türlü alamadım şimdi fiyatı da çok pahalı 700lira bitanesi 50ml bitanede hediye:)
tarafından
Arnavut birini bul kesin yapan birini biliyordur onlardan al
0 oy
(4,389 puan) tarafından
ilk defa duydum, dene bi=)
(726 puan) tarafından
Deniycem valla uzun suredir duyuyorum ama bir türlü alamadım şimdi fiyatı da çok pahalı 700lira bitanesi 50ml bitanede hediye veriyor:)
0 oy
(13,998 puan) tarafından
Kremi merak ettim bakayim dedim. Ilk olarak şikayetvardaki şikayetleri okumadan alma. Kötü diyenler çok fazla. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
11 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 494 göst.
0 oy
13 cevap 219 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesmom (339 puan) tarafından soruldu