0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (1,023 puan) tarafından
Kizlar merhaba kizima oda olarak cok kucuk bi oda vermistim sadece besigi oluyodu odada oyuncaklar salondaydi. Sonradan oyun cadiri falan aldik derken salon iyice oyuncak icinde kaldi. Bende kizimin odasini buyutmek istedim hemde oyuncaklariyla odasinda oynasin artik istedigim icin oda degisikligi yaptim ama simdi oyuncaklari dikkatini dagitiyo uyurken surekli bi istegi oluyo iyi mi yaptim kotu mu bilemedim sizin oda duzenleriniz nasil onerisi olana acigim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyun odası olarak yapmıştım beşiği bizim odadaydı ama şimdi olurda eve geçersem oda takımı alıp herşeyini tek odada toplicam
(1,023 puan) tarafından
Bende oyle yaptim artik koca oda bos koli odasi olarak kullaniliyodu daha aydinlik daha serin kizima verdim o yuzden artik insallah alisir uyku zamani uyunmasi gerektigine
-Reklam-
0 oy
(189 puan) tarafından
Bence oyun odası ayrı yatak odası ayrı olmalı çocuklar için 
(1,023 puan) tarafından
İlk basta o dusuncedeydim bende ama iste heves ettim boyle
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Oyuncakları kutulu oyuncak dolaplarinda tutuyorum açıkta oyuncak bırakmam dağınık görüntü sevmiyorum bir de fazla oyuncakları kaldırıyorum oynayacağı kadarı var onlar da dedigim gibi açıkta değil 
(1,023 puan) tarafından
Benimde acikta degil ama sonucta nerde oldugunu goruyo ve biliyo 19 aylik olcak nerdeyse zihni algilari cok acik saklayamaz oldum artik baska odaya koysam bile buluyo
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Canım oyuncak bebekleri varsa silüet içeren eşyalar varsa bunlar emin ol kötü varliklari içinde barındırıyorlar. Artık bir çok insan bu konu da hem fikir. Oğlumun odasına kendim bir hevesle peluş dinozor aldım. Oğlum o varken o da da hiç yatmadi. Gece çığlık çığlığa uykularından uyandı. Altını ıslattı. O oyuncağı evden attım. Oğlumun bütün gece sorunları bitti. Ciddi söylüyorum silüet içeren her şeyi çocuklardan uzak tutmak bizim yararimiza
(1,023 puan) tarafından
Felak nasi bes vakit namazimi evden, sevdiklerimden eksik etmem allah korur o yuzden canim
(1,023 puan) tarafından
Seninki korkmustur muhtemelen iki yas civari o korku oluyo bebeklerde
(2,761 puan) tarafından
Emin ol namaz kılınan evde duvarda fotograf da olmasın deniyor. Namaz kılarken üzerinizde silüet içeren kıyafetlerde uygun bulunmuyor. Yani rabbim zaten bizi korumaya çalışıyor. Biz hem bunları yapıp hem siluetlerden uzak duracagiz Allah'ın izniyle.
0 oy
tarafından

Zamanla alışir.

Güneş'in oyuncakları oturma odasindaydi. Günlük orda oynuyor diye. Ama çok dagiliyordu
Bende bu sene oyuncak dolabı aldım odasına. Oyuncaklarını ona koydum.
İlk başta oda sürekli istiyordu ama şimdi dikkatini çekmiyor. 
Birde öğle uykusunu bıraktı. Gecede zaten karanlık oluyor pek görmuyor
(1,023 puan) tarafından
Kac yasinda canim kizin su an
tarafından
2 yaşinda
0 oy
(3,956 puan) tarafından
Şimdi yenı oldugy için dıkkatıını cok çekiyodue zamanla alışır. En iyisi odasında durması. 
(1,023 puan) tarafından
Bencede canim yeri gelcek boyama yapcak hamur oynuycak gunduz oyuncaga doyarsa eger gece veya uyurken istemez insallah. Eskiden yuzune bakmazdi yasi buyudukce oyuncaklariyla hasir nesir olmaya basladi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım kızımın odası var her şeyi odasında oyuncakları falan kendi de gidip odasına yatıyor 
(1,023 puan) tarafından
Masallah kuzuya
(7,376 puan) tarafından
Canım oyuncaklara alışık olmadığı için öyledir zamanla alışır

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 509 göst.
0 oy
2 cevap 455 göst.
3 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Cancagazzzzzzzzz (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,022 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (488 puan) tarafından soruldu

382,200 soru

11,443,723 cevap

35,014 kullanıcı

...