+3 oy
825 göst.
Diğer kategorisinde (275 puan) tarafından

Yarın solunum desteğini kesip kendi nefes alabiliyor mu diye deneyecekler inşallah her şey yolunda gider çok dua çok şifa inşallah. Doktor muhtemelen olmayacak ama umut vaadediyor hareketleri filan dedi eger olursa artık burnundan oksijen verilecek galiba. Olmazsa sizden imza alıp onayınızla bir ilac verecegiz solunum destegini daha hızlı birakabilmesi icin dedi.

Dün ve bugün 704 gramda yavrucuğum. Antibiyotik tedavisi bitti. Sarılığı ara ara bitip ara ara çıkıyor.
Günde 12 kez 7 şer ml anne sütüyle besleyecekler bir süre kilo almasını sağlamaya çalışacaklar. Ilk başladıklarında 1 günde toplam 4 ml veriliyordu her gun biraz biraz artırdılar simdi hamdolsun 84 ml. Artık artirmayacaklar miktarını. Bu miktar onun vücudu icin yeterliymis şu anda. Serumla beslenmesini de kestiler artık sadece anne sütü çok şükür.
Hayata tutunma şansını artırabilmek için kafein veriliyormus ama tek bizim bebeğimize degil bütün prematüre bebeklere veriliyormus.
Poposunda pişik var o nedenle yüz üstü yatırılıyor ve genellikle uyuyor. Bugun tam hareket edecegine dair umudumu kesip çıkacaktım ki 40 fatiha okumaya baslayayim yetisirse okurum yetismezse evde devam ederim dedim. 3 4 fatihadan sonra sol gözünü araladı dünyalar benim oldu. Duanın gücü çok çok büyük. Müsait olanlar Çınar Ege için şifa niyetine 40 fatiha okuyabilirse çok mutlu olurum. Rabbim sizlerin de her ne sıkıntısı varsa tez vakitte gidersin. Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben okurum canım Allah'ım çınar egemize şifalar versin ben evlat la imtihan nedir çok iyi bilirim ah o hastaneler ah o Doktorlar içimde kapanmayan yaralar yalnizligim desteksizligim çabası ama biz burdakiler ve aile eşinin desteği ile ayakta daha güçlü durmaya çalıs sen çok iyi güzel güçlü annesin masallah şimdi okumaya başlıyorum dualarım sizinle 
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sag olasın damdan düşenin halinden damdan düşen daha da iyi anlıyor tabi ama buradaki diğer arkadaşlar da sag olsunlar empati kurup destek oluyorlar. Çok teşekkür ederim eminim sen de vefakar ve fedakar bir annesin Annelik çok çok kutsal tattirana şükürler olsun isteyen kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın ♥︎ :*
tarafından
İnşallah balım Allah razı olsun rabbim tüm evlatlarımızı korusun
(275 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
+1 oy
(7,744 puan) tarafından
Postlrini basindan okudum canim cok zorlu bir surec icinden bu zamana kadar gelmisziniz umarim yarin hersey gonlunuzce olur haberlerini bekliorum kuzumuz insallah gayretle kendi solunum alabilir 
(275 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım imtihanımız gerçekten çok zordu. Amin insallah Allah razı olsun.
+1 oy
(266 puan) tarafından
Canım 23 haftalık doğan bebiş dimi bu ❤️ kilo vernisti 580 düştü son gelişme şuan gayet guzel anladığım kadarıyla şükürler olsun 
(266 puan) tarafından
Canım kırk Fatiha suresi okudum bağışladım Allah şifa versin Çınar Ege'mize onun gibi orda yatan birçok evladımızi ana babasına kavuştursun inşallah ❤️ aminnnn.
(275 puan) tarafından
Evet canım 23+3 doğmuştu. Dogduktan sonraki 19. gün bugün. Ağzına yüreğine sağlık canım Allah razı olsun amin inşallah. Rabbim dualarının karşılığını misliyle versin senin de evlatlarını korusun.
(266 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤️ senin de yüreğine sağlık. Evlat başka bişey.  Rabbim sağlık versin sıhhatini versin vatana millete hayırlı etsin bebişimizi çabucak kucağına almayı nasip etsin aminn. Ara ara post aç geçen post acacaktim senin için haber almak için benden hızlı davrandın aklımdasın unutmadım duacinizim ❤️
(275 puan) tarafından
Aminnnn. Sag olasın. Çınar Ege'nin durumu aynı şekilde seyrettigi için yeni gelisme olmasını bekledim canım. Haber almak için özel mesaj atabilirsin. Cok fazla post oluyor bazen de giremiyorum post açarsan altta kalabilir göremeyebilirim. Çok teşekkür ediyorum çok ♥︎♥︎♥︎
(266 puan) tarafından
Rica ederim canım seni anlıyorum, belki faydam olmaz ama dualarla ve mesajlarla destek olabilirim. Annelik çok zor...
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Okurum canım Rabbim size bağışlasın inşallah kuzunuzu.
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤️ amin
0 oy
tarafından
Maşallah kuzuma Allahin izniyle daha da iyi olacak annesi okurum tabi Rabbım size bağışlasın inşallah canim 
(275 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ♥︎
0 oy
(287 puan) tarafından
Allah'ım Sana Şükürler olsun okurum canım benim senin postlarını takip etmeye çalışıyorum daha güzel günlere inşallah 
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim amin inşallah ❤️
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Rabim sana bağışlasın  şifa versin  bende okurdum ama hastayım 4 aydır doğum yapmışım yeni regli oldum  hastastayken de okunuyorsa okurum bilgilendirin 
(275 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun. Kuranı eline almadan ezberden bildigin surelerden dua niyetiyle okuyabiliyorsun canım ben de lohusayım kanamam bitmedi henüz ezberimden bildiklerimi okuyorum.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ne kafeini olur mu öyle şey bu işte bir hata var emzirirken bile kahve içmeyin veya sütünü sağarken dedi hemşiremiz bizim kola vs yasaktı o dönem 
(1,128 puan) tarafından
Ya sizin durumunuzla ayni mı bu acayip acayip konuşmayın
(67 puan) tarafından
... ..
(7,447 puan) tarafından
Premature annesiyim bende bilip bilmeden konuşmasanız keşke
(7,447 puan) tarafından
Çok küçük olduğu içindir belki ben 32 haftalık doğum yapmıştım
(1,128 puan) tarafından
Bende 32 de doğum yaptım
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Ben de okuyayım canım 
(275 puan) tarafından
Sag ol canım benim Allah razı olsun ♥︎♥︎♥︎
0 oy
(1,913 puan) tarafından
Hiç bırakma okumayı bol bol oku. Benim de eşim yoğun bakımda yattı hastaneye giderken okuyodum bitirmeden telefon etti birinden gerçekten Rabbim hiç bi duayı karşılıksız bırakmıyo. Bende okuyacam sizin için.
(275 puan) tarafından
Aynen canım gerçekten öyle dünya dua üstüne kurulu. Allah razı olsun. ♥︎
(1,913 puan) tarafından
Okudum bu arada Allah kabul ederse ❤️
(275 puan) tarafından
Rabbim misliyle mükafatlandırsın inşallah ağzına sağlık ♥︎♥︎♥︎
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ah onun minnak poposu pisik de mi olmus kiyamam :( Allahım sana guc kuvvet sifa versin minik çınarım<3

(275 puan) tarafından
Yaaa evet teyzesi 4 gündür bezini baglamadan altına seriyorlar poposuna pisik kremi sürüp cogunlukla yüzüstu yatırıyorlar. Amin canım Allah razı olsun teşekkür ederiz ♥︎
0 oy
(3,451 puan) tarafından
 booolll boooolll okuyacağım bende, Allah'ım şifalar versin inşallah 
(275 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun canım misliyle mukafatlan inşallah ♥︎
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Okuyorum, Allah şifa versin 
(275 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun Rabbim misliyle mukafatlandırsın ♥︎
0 oy
(891 puan) tarafından
Fatiha okuyamayabilirim ama namazından sonra ismiyle dua edeceğim İnşaAllah 
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sag olasın ♥︎
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Canm benm kirkim bitti siyah siyah biseyler geliyo smdi bana unutturma bi kac gun sonra hem ayetel kursi okyim hem fatihayi okuym bide burda biri yazmisti ki 11 adim duasi diye bsey varms onu yapinca duan kabul oluyoms istedgn sey onu arastirip yaparmisin kadin iki kere denems ve olmus sennde olur insallah bide mutlaka bana hatrlat bi kac gun snra okuym dualari 
(1,579 puan) tarafından
Tamam canm okuyorum smdi ozaman
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ağzına yuregine sağlık
(1,579 puan) tarafından
Bebek nasl canm
(275 puan) tarafından
Yeni post açtım orada anlattım canım
(1,579 puan) tarafından
Bebek nasil oldu canm mesaj bolumun gizlo yazamadm
0 oy
(3,035 puan) tarafından
Acil şifalar dilerim Çınar Ege için okudum canım inşallah sağlıkla kucağına alirsin hersey çok güzel olur dilerim minik mucizenle sana hayat sağlık ve icinize ferahlik getirsin.
(275 puan) tarafından
Allah razı olsun canımmm amin insallah ağzına yüreğine sağlık Rabbim güzel niyetinin karşılığında misliyle mukafatlandirsin ♥︎
0 oy
(3,730 puan) tarafından

Allah şifa versin umudunuz var olsun inşallah 
(275 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun gectigimiz günlerde bir arkadaş göndermişti videonun haberini umudumuz hep diri elhamdulillah rabbim daim kılsın boynumuzu bükmesin inşallah
(3,730 puan) tarafından
Nakil ile sıkıntı olmadan büyümüş bebek küvezde dr ile konuş inşallah bu bebiş gibi çınarımız da büyüyüp çıkacak
0 oy
(13,063 puan) tarafından
Gün geçtikçe hayata tutanmaya devam ediyor 

Rabbim şifalar versin 
(275 puan) tarafından
Çok şükür canım. Çıkmadık candan ümit kesilmezmis gercekten.
Amin Allah razı olsun.
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kucağına almayı peşinden koşturmayi nasip etsin inşallah ❤️ burada kızlar çınar ege çok aramaz başa cikamiyorum diye post aç dert yan ❤️ onlar birer savaşçı hayata dört elle tutunur Rabbimin izniyle❤️  umarım yarın herşey gönlünüzce olsun ❤️ rabbim şifa versin inşallah ❤️ çok minik ama annesine sım sıkı sarilmiş Rabbime şükürler olsun ❤️
(275 puan) tarafından
Aminnnnnn aminnn inşallah o günleri de görmek nasip olsun. Allah razı olsun canım. Her gittigimde tembihliyorum bizi sakın bırakma biz seni hiç bırakmayacağız anne de baba da senden hic vazgeçmedi sen cok güçlüsün sen de bizden vazgecmedin bundan sonra da vazgecme biz hep yanındayız diyorum. Sonsuz hamdolsun Allaha.
(1,717 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️ rabbim esirgesin ins ❤️
0 oy
(684 puan) tarafından
40 fatihayi topladın mi canım 
(275 puan) tarafından
Herkesten birer fatiha olarak değil canım her bir kişi 40 ar fatiha olarak demistim. 40 fatihayı okumak 8-10 dk sürüyor.

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,078 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
+3 oy
16 cevap 558 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 367 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
+4 oy
23 cevap 728 göst.