0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (930 puan) tarafından
Cok canim.skkn cok nolcak bu kiracilarin hali ya =( senemiz doldu 6bin dedi zar zor esim ikna etti resmen yalvardi 5250yapti sakaryaliyiz yuzde 25yapablrsn aslnda dedi esim bana onla gelme dedi yoksa daha kotu olur hersey dedi seneye 15bin yapcam dedi

24 Cevaplar

0 oy
(32 puan) tarafından
Bu dunya keske yerle.bir olsaydi butun evler  yikilsaydi keske ama 1 insan olmeseydi boyle ev sahibi ve kiraci olan insanlar ayni konumda olsaydi keske bi tane ev sahibi kalmasaydi o kadar vicdansiz ev sahipleri varki allah islah etsin
(5,239 puan) tarafından
Keske oyle olsaydı
-Reklam-
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Yuh ya ben bu yüz göz olma olayını sevmıyorum. Ama 15 bın dıyw tehdıt ederek insanı tahrık edıyorlar. Bızımde 1100 du 4 bın dedi 3500 e zoe ikna ettik 
(930 puan) tarafından
O nedemek biliyomsn seneye cikin demek iste resmen tehtit etri delrcem artk bu eve bir sene once ciktik zaten mafoldk obur ev sahibide bu donemde cikartti evimi satcam dedi yalan atti bi dunya masrafa soktu
(4,189 puan) tarafından
Allah vıcdan merhamer versın bu ev sahiplerine deprem sel hiç bişey ders olmaz bizim milletimizde bu acgözlülük oldukça
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Dur diyen yok yapmaları gayet normal benımde 3 bin fazla yaptı istersen çık diyor hiç bu kadar çaresiz kaldıgımı bilmiyorum hakkım haram olsun sebep olanlara
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Komşumun kirası da 3500 dü. 8000 yaptı.  
(930 puan) tarafından
Gercektenmi
(3,854 puan) tarafından
Evet.  Bizimkinin de eli kulağında. Acımaları yok ki . Ya yap ya çık dediler . Onlar da mecbur vericez 8000i diyorlar
(10,425 puan) tarafından
Ay bu ben 3100 suan 8.000 diyo yoksa cik diyo
(3,854 puan) tarafından
Evet aynen öyle. Umurlarında değil ev sahiplerinin
0 oy
(155 puan) tarafından
Aynı sorun maalesef

Bizde iki buçuk ama şimdi altı istiyor oda. Vicdansizlar ya
(930 puan) tarafından
Cok uzuldum =(
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Depremden 3 gün sonra 1.750 den 2.750 ye çıkardı 3 ay sonra 4000 yaptı geçen haftada 8000 yaptı elimiz mahkum ev yok ve bu fiyatada ev yok
(930 puan) tarafından
Ciddmsn ay inanmiyorum
(4,991 puan) tarafından
Evet çok ciddiyim malatya lı lar depremden sonra zivanadan çıktılar
0 oy
(1,323 puan) tarafından
1500denn3500 yapmisti
0 oy
(873 puan) tarafından
Civardaki ev fiyatları yüksekse emsal davası açıp değerine göre yükseltebilir maalesef 
(212 puan) tarafından
Üzüldüm
0 oy
(187 puan) tarafından
Ah ah bizimki çık diyo 1500 den 5000 bine çıkartı
0 oy
(275 puan) tarafından
Yaparlar anam Yaparlar bizim bu çılgın Türkler akıllanmaz hicbirseyden ders çıkarmaz 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
2 binden 10 bin olan biz seessizcee cekiliyorummm
(930 puan) tarafından
Gercektenmi nasil oduyosunuz. Yayanliis sanlamazsaannz
(3,101 puan) tarafından
Depremde fayanslarim dokuldu duvarlar baya hassrli.ben esyalarimi aldim.depo gibi byere koydum.ev tadialt olacakti.bu ay oldu hala btmedi.dedik ki fiyat ne olacak ona gore beklwyelim emlakciya sorariz 500 alti yapariz.zaten 10 a gdyior heryer.bizde   gittik baska ev tuttuk.onlara ödemiyoruz yani.ama sonuc olarak yine 10 bin .10 gune gececgim eve allahnizn verirse.hala annemin evindeyim.
(3,101 puan) tarafından
Cok cirkin bir pazar var ortada.can pazari diyorum ben.depremden bedenlerimiz sag kurtuldu belki ama insanligimiz öldü.vicdan merhamet hak getire.
0 oy
(9,029 puan) tarafından
Şaşırma bacım millet %25 falan anlamiyor aman o yaptı bende yaparım diyorlar eski kiracılar yenilerle bir tutuyorlar Rabbım yardımcımız olsun cimer ede şikayette bulun
0 oy
(1,228 puan) tarafından
Bacım dua et o kadar yaptığına emsal açsa oturduğunuz semtteki oranı vermek zorunda kalırsınız 
(930 puan) tarafından
Tamamda bennnim anlamadigim yuksek soyluyolar odeyemesen sorun yaşasan daha mi iyi .birkere bile aksatmadik kirayi
(1,228 puan) tarafından
2 kere ödemediğiniz zaman icra yoluyla çıkarma hakkına sahip ödemezseniz çıkarır yerinize daha yüksek fiyatlı kiracı bulur
0 oy
(33 puan) tarafından
Ben de korucukta oturuyorum 5000 lira
0 oy
(162 puan) tarafından
Önümüzdeki ay da bizim belli olcak ta aylar öncesinden araya soğukluğu soktular sabırsızlıkla önümüzdeki ayı bekliyorum 
0 oy
(7,683 puan) tarafından
Rabbim insafa getirsin bu ev sahiplerini benimkide çok arttı ne hale geldik iki üç sene içinde bu ekonomi biran evvel düzelsin inşallah.
0 oy
(748 puan) tarafından
Deprem bölgelerinde durum daha vahim..hiç ders almadılar o yaşanılanlar dan evler 3 4 katına çıktı..yaşadığım yerde kiralar o kadar uygundu ki şimdi ağzını açan en az 10 bin diyor 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun.Siz de  çok haklısıniz ama ev sahibinizin de geçim kaynağı kira ise o da haklı.Evler okadar uçtu ki adam da malından gelir elde etmeye çalışıyor.Seneye 15 bin yaparım tehdidi hoş olmamış ama.Seneye çıkın diyecek bence onun yerini yapmış.Evine iyi bakıyorsanız her zaman orta yolu bulmalı.bu devirde kira takmayan evine temiz bakan kiracı bulmak da çok zor.Kimseyi beğenmeyip Suriyelilere veriyolar sonra evleri mahfoluyor kar edicem derken zarara ugruyorlar
0 oy
(341 puan) tarafından
Bizim komşu o pis evini 600 TL'den 2500 çıkardı birden Allah bütün kiracılarn yardımcısi olsun elbet rabbim sizleri de görüyordur 
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Abimin oturduğu bina bir avukata sahip canım. Düşün yani bunun cahillikle alakasi yok herkes aç gözlü oldugu için fahiş fiyatlarla zam yapılıyor. Avukat sanki bilmiyor mu %25 yada bu aç gözlüler de biliyor. 

Ayrica ben üzülmüyorum artık bu ülkenin başına gelenlere. Hatta daha ne gelebilir diyorum. Adam kiralari duzeltcez dio ekonomiyi duzeltcez enflasyonu dusurcez vs vs vs diye diye agzindan ne ciksa hersey bombok oluyor afedersin.

Rabbim sonumuzu hayr etsin. Kurunun yanında yas her zaman yanar. 

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 653 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1111 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,032 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sevilsellvi (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
0 oy
4 cevap 46 göst.

385,964 soru