0 oy
843 göst.
Aile kategorisinde (684 puan) tarafından
Ne sıklıkla duş alıyorsunuz belki saçma bı soru ama karşı komşum var her gelmeye tuhaf bir kokusu var o koku geliyor ben ise en fazla 2-3 günde bir duş alıyorum kendimi kokuyor gibi hissediyorum sorun bende mi bilmiyorum çok aşırı bı koku hassasiyetim var 

55 Cevaplar

+3 oy
(2,387 puan) tarafından
Yazın her gün kışın 3 günde bir falan 
(2,387 puan) tarafından
Yani çocuklar da rahatlıyo duş alınca. Zaten hiç oturdukları yok bizden daha çok terliyorlar
(684 puan) tarafından
Hele ki oğlum görmen lazım emiyor emerken iki misli terliyor
(2,387 puan) tarafından
Aynı benimki de öyle uykudan bi uyanıyo sırtı sırılsıklam
(684 puan) tarafından
Kızımda devamlı evde şort atlet geziyor vallaha oturufugu yerde terliyorlae
(2,387 puan) tarafından
Sık sık küvete su doldurup giriyorlar oynamaya rahatsız oluyo çocuklarda
-Reklam-
0 oy
(998 puan) tarafından
Günlük                          
(684 puan) tarafından
Bence olmask gereken de o diye düşünüyorum
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Bu sıcaklarda 2 3 bile çok uzun benim günde iki kere aldığım oluyo özellikle bu aralar kokuya da hiç gelemem 
(684 puan) tarafından
Bende bu seneden beri iki çocuk ve diğer işlerden fırsatım olsa iki üç kez yaparım çocukları genelde bı öğlen birde akşam üstü yıkarım evde oldukça ama başka insanları görüyorum çocuklarını görüyorum midem kalkıyor vallaha
(9,560 puan) tarafından
İki çocuğum var 4 aylık olan nefes aldırmıyor ağlasa da 2 dakika su tutuyorum vücuduma dayanamam yoksa günde 5-6 kez yapıyorum öyle :)
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Durum neyi gerektiriyorsa öyle 
(684 puan) tarafından
Ama yaz olsun kış olsun gene de haftada iki kez olur ya
(4,986 puan) tarafından
Bu sıcaklarda sabah akşam da alınır yani duruma göre
(684 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Her gün yikaniyorum lakin genede kokuyorum gibime geliyo
(684 puan) tarafından
Ya yeminle bende öyleyim duştan cikiyorum mesela tüy temizligim 7-10 günde bir yaparım tüy yok ama bana koku geliyor
(728 puan) tarafından
Kimisi öyle ama hormonel bence yani belki komşunuz da günlük alıyordur ama herkesin kendine has kokusu var
(4,431 puan) tarafından
O biraz insanın kendinden canım birde bazı insanlarin rahatsızlıkları oluyor misal lisede benim bı arkadaşım vardı temiz bir kızdı eminim.ama enfeksiyon sorunu vardı kokuyor diye kimse yaklasmazdi
(684 puan) tarafından
Ya belkide öyle bişey var ama bilemiyorum çocuklarında mesela öyle bir sorun yok ama kendinde kıyafetlerinde hep o kokuyu alıyorum
(4,431 puan) tarafından
Bı sorunu vardır belki canım yikanmadigini dusunmuyorum insan sıcaktan girer gene gire
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Günlük hatta sabah akşam alsam öğlen neden almadım derim :))
(684 puan) tarafından
Ohh maşallah
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Her gün mutlaka.  Hatta yazın 2 3 kere bile alabiliyorum günde. 
(3,823 puan) tarafından
Bende 10 dk da alıp çıkıyorum.  Çocuk olunca öyle malesef . Senin bir de bağ bahçe işleri varmış normal.
(684 puan) tarafından
Ben bahçeden gelir gelmez bı yemek yiyip hemen giriyorum ki bazen çoluk çocuk sokup onları da tekrar yıkıyorum çocuklarda maşallahı var onlara sadece su de başka bişey istemezler
(3,823 puan) tarafından
Evet çok sıcak duş almadan olmuyor.  Çocuklar çok seviyorlar banyoyu suyu saatlerce bıraksak oynarlar
(684 puan) tarafından
Ki saatlerce bırakıyorum kızımı küvet var banyoda doldurup bırakıyorum ta ki bikana kadar oynuyor
(3,823 puan) tarafından
Ne güzel ☺
0 oy
tarafından
Günde iki kez duş alan ben ucgunde kokarim
(684 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim niye bilmiyorum
0 oy
(12,966 puan) tarafından

Kız yaz ayın da 2 3 gün çok fazla 

Ya birde bazı insanların evi aşırı kokuyor ev kokusu üstlerine siniyor bizim bina da bir daire var asansöre dahi evin kokusu siniyor omumda öyledir belki
(684 puan) tarafından
Bu seneden beri yemin ederim sana günde iki kez almak isteyip almadifin zamanlar oldu insanlar haftalarca yikanmiyor
(12,966 puan) tarafından
Hiç denk gelmedim öylesine haftalarca yıkanmayan midem kalktı :₺₺
(684 puan) tarafından
Kız burda bile okudum gorumcesi duş almauan varmış yıllardır kadın kokudan pislikten eve giremiyormus
(39 puan) tarafından
Ne meraklısın başkasının dedikodusunu yapmaya,sanane bundan
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Gunluk gunluk , hatta tam cikacakken kuruyorken ,birdaha mi girsem suya diye dusunuyom :D o kadar.sicakki kafam da fiskiyeyle gezesim var 
(684 puan) tarafından
Duştan şimdi çıktım inanki terden napcam bilmiyorum
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Kışın iki günde bir yazın her gün 
(684 puan) tarafından
Bence olması gereken de bu
0 oy
(7,940 puan) tarafından
2.3 gün fazla hergun alınmalı hade bir günde bir olsun.. bende koltuk altı kokusuna dayanamam o yüzden nerdeyse hergün duş alırım birde bazen duş alıp yatağıma girerim o kdr güzel ki:) kışında 3 günde bir duş alırım 
(684 puan) tarafından
Yazın her gün alıyorum kışın bende iki günde üç günde bir oluyor bazen ama o olmayan koltuk altının bile kokusu geliyor ya bana deliriyorum
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Valla şuanda her gün saçımı her gün yıkamasamda boydan duşumu her gün alıyorum çünkü eve su içinde geliyorum işten.
(684 puan) tarafından
Bizde bağ bahçe işlerinden dolayı her gün bır kere mecbur ama evde kalınca da öğlen çocukları yaptırdıktan sonra uyuyunca vaktim varsa bende yapıyorum çünkü çok aşırı terliyorum
0 oy
(3,181 puan) tarafından
2 günde bir bazen her gün değişiyor 
(684 puan) tarafından
Aynen oda vardı bende gördüm gorumcesi duş almiyomus ya insan terleyince yapış yapış oluyor nasıl dayanıyor
(3,181 puan) tarafından
Duşu gecti orman kralı olmuştur
(684 puan) tarafından
Vallaha bilemiyorum artık zaten şöyle diyim bı konu üzerine demiş ki bacaklarımı falan da almıyorum kimse görmüyor birde onunla mi uğraşcam kapalı olduğu için
(3,181 puan) tarafından
Iyyy iğrenc kimdi o kızzz
(684 puan) tarafından
Amaan boşver vallaha o lafı duydum gördüm gerçekten neyse bişey demicem kendi fikri sonuçta
0 oy
(322 puan) tarafından
Her akşam yatmadan çocuklarda dahil alırız.  Kışın 3 4 günde bi alırız ama yazın günlük suya girmeyince rahatlayamiyo insan 
(684 puan) tarafından
Bizde öyleyiz vallaha
0 oy
(3,074 puan) tarafından
Yaz günü her gün dışarıya çıkıp terlediysem 2nci kez bile girerim duşa 
(684 puan) tarafından
Aynısını yapmisligim var
0 oy
tarafından
Yaz aylarında bazen sabah öğle akşam her gün alıyorum. Öğlen ve akşam alıyorum genelde. Kış günlerinde de 2 günde bir duş alırım. 
(684 puan) tarafından
Bende dediğin gibiyim ve duş jeli değilde vücut spreyi falan sıkıyorum sonrasında o nalette 1 saat sonra gidiyor yada ben kokuya alisiyorum
tarafından
Sen kokuya alışıyorsundur. Güzel kokmayı severim. Duş jeli kullanıyorum. Parfüm aldım geçenlerde bitane onun kokusuna bitti duş alamadığımda evde olmadığımda onu kullanıyorum.
(684 puan) tarafından
Duş jeli ne kadar süre kalıyor beden de
tarafından
Hiç dikkat etmedim onu. Banyodan sonra krem filan sürüyorum ediyorum onların kokusu bastırıyor zaten onu.
(684 puan) tarafından
Ben bu zmaana kadar hiç kullanmadım ama görümcemler hep kullanir hiç kokusunu almıyorum ama djdjdh
0 oy
tarafından
Hergün almazsak pişiyoruz.
(684 puan) tarafından
İnsan yapış yapış oluyor ua
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Yaz kış hergün kendim ve çocuklarımı duş aldırırım bebeklikten beri öyle alıştırdım 
(684 puan) tarafından
Yalan olmasın kışın çocukları her gün yikamiyorum ama yazın yıkarım
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Yaz kış 2 günde bir. Daha fazla durunca resmen başım ağırlaşıyor, ağrılar giriyor 
(684 puan) tarafından
İnsan yapış yapış oluyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 207 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 505 göst.
1 Şubat 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
2 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...