0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar biliyorum bazilariniza saçma gelebilir çocukluk fobimdi evimiz eski ve çok çıkardı korkardım sonra bu yaşıma kadar görmemiştim ama Antalya ya taşındım burada fazla ve bu aralar yavrularını evimde görmeye başladım görünce korkudan titriyorum uyuyamıyorum bana bu korku artık zarar veriyor ne yapmalıyım 

7 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Fobinizin sosyal hayatınızı etkilediğini düşünüyorsanız terapi alacaksınız.Sacma gelmedi bana bende 14 yaşımda ilk kez annemin köyüne gittiğimde çekirge görmüştüm ve üstüme atlamisti hala çok korkarım 
(29 puan) tarafından
Evet canım etkiliyor bnde öyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,683 puan) tarafından

Böcek ilacı al kendine cnmm o kadar korkma sonuçta böcek bu senı yemez Evet bende tiksiniyorum o hayvandan ama açıkçası karşıma çıkarsa öldürmekten çekinmem:D

(29 puan) tarafından
Kaç tane aldım elimde olsa keşke
0 oy
(287 puan) tarafından
Bende öyleyim kuzum korkuyorum ve hiç bir şey yapamıyorum eşime bağırıyorum hemen gelip öldürüyor 

Eşim yokken git kaç kurtar kendini diyorum çünkü öldüremiyorum
(29 puan) tarafından
Benddki korkuyuda geçti canım artık bana zarar veriyor
0 oy
(6,255 puan) tarafından
Bir tane ilaç var hepsini kurutuyor kullan bana dua edersin trendyoldan alabilirsin yok ben hemen istiyorum dersen sabah ezcaneye git hamam bocegi jeli işte şırınga gjbu al onu kapı esiklerine banyo tuvalet herkoseye ufak ufak sık sonra dur o domino gibi hepsini öldürüyor 
(29 puan) tarafından
İnternetten aldım canım inşallah işe yarar teşekkür ederim
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Titreme derecesine geldiyse bı terapi filan al bende korkarım ama hemende öldürürüm ama vücuduma deyse filan oraya ölürüm heralde ölünce mezarda napcaz ya
(29 puan) tarafından
Sorma canım evet bende artık takıntı haline geldi o gün gormesemde aklıma gelince kötü oluyorum
0 oy
(6,681 puan) tarafından
İşte bu ben..bende aynı sizin gibiyim bizim evde hiç olmadı çok şukur ama kaynanamgilde var.eşimin yıllık izinlerinde kalmaya gidiyoruz yilda bi kere sirf bunun yuzunden gidesim gelmiyo.gece uyuyamiyorum yerimden kalkmaya bile korkuyorum tiksiniyorum ama kimse anlamiyo beni
(29 puan) tarafından
Aynen canım yaa
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Antalyanin neresi ora bende antalyadayim hiç yok evimde evle alakalı olabilir ilaçlattir 
(29 puan) tarafından
Muratpaşa canım senin neresi ilaclattirsanda burada çok var diyorlar sineklik fln da var ama geliyor yaa
(2,393 puan) tarafından
Hıı ben manavgattayim uçan böcek mi acaba senin dediğin
(29 puan) tarafından
Hamam böceği canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 542 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy