0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Kızlar 3 arkadaşız gurbette sürekli ikisi iletişim halinde öncesinde ikisi ayrı ayrı arkadaşımdı ben tanıştırdım neyse ikisi piknik ayarlıyorlar beni arıyorlar böyle yapacağız gel diye bende kendimi ikinci plana atılmış hissediyorum siz olsanız gider misiniz 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,293 puan) tarafından
Seni çağırmamazlık yapmamışlar sonuçta, bence gidin ikisi de arkadaşınızmış
(660 puan) tarafından
Canım aynı olay iki kere oldu  hani sanki beni zoraki çağırıyorlar gibi hissettim çünkü gurbetteyiz birbirimizden başka kimsemiz yok
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ay cok ınce dusunceler bunlar boyle yaparsan kaybedersın arkadaslarını
(660 puan) tarafından
Zaten ileri derecede kaygı bozukluğum var başka sorunlarımda var hep insanlardan artık incelik bekliyorum ama ben aramasam yazmazsam beni uzun süre aramıyorlar bugün mesela ikisini dışarıda gördüm karşılaştık diyorlar ama sanki birlikte plan yapmışlar gibi
tarafından
Yapsınlar ne olacakki
 Öyle yaparsan çevrende arkadasda kalmaz.
Benim bir arkadaşım var. Benle tanışmadan önce bir arkadasi varmis. Şimdi benle görüşüyor diye ona trip yapıyor.
Ne olacak onlada görüşür benlede.
 Bende 3muz görüşmeyi sevmiyorum çocuğu çok huysuz yaramaz kızıma zarar veriyor vuruyor. Bende görüşmek istemiyorum önceki arkadaşıyla.
Hatta arkadaşıma kaç kere dedim. Sen istediğin kadar onla gorusebilirsin benden ayrı. Ben alinmam gücenmem dedim ama diğer arkadaş malesef benle görüşmesine gucenmis
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ne alaka Allah aşkına yaaa
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Hiç böyle detay düşünmem biliyor musun ? Sende dusunme poncik kalbin çok yorulur :)
(660 puan) tarafından
Canım benim benim kalbi bir görsen yorulmaktan helak oldu çok ciddi sorunlarım var belki bunları sorun edip onları unutmak istiyorum
0 oy
tarafından
Pilanlayip sen tesadufen ogrendiginde sende gel deseler haklisin gitme ama boyle bisi yapalim demisler sana da haber vermisler gidelim beraber diye
(660 puan) tarafından
Canım kaç kere oldu böyle ikisi hep iletişim halinde ben ararsam ancak konuşuyorum yada kapıda görürsem
tarafından
Seni aramayani sende arama sorma
(660 puan) tarafından
Artık öyle yapacağım
0 oy
(624 puan) tarafından
Ama hıc cagırmamazlık yapmamışlar sonucta 
0 oy
(246 puan) tarafından
Arkadaşım muhabbet sırasında belki birden akıllarına gelmiştir karar vermişlerdir gidelim falan diye incik cincik takılmayın bukadar 
(660 puan) tarafından
Bu kaçıncı ama kaç kerede yalan yakaladım
(246 puan) tarafından
Detaylı anlatmayinca bilemedim.sen daha iyi bilirsin ozaman canim.
(660 puan) tarafından
Çocuksu işler ccanım aslında ben vefasızlıga gelemiyorum ikisininde zor zamanlarında ben vardım

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 256 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.
28 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 233 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 361 göst.