0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Telefonum bozulmuştu sabah şarj olmadı almam telefon dedi kendinin de 1 aydır yok dükkanın kini kullanıyor dedim oğlan kreş e başladı kaç gün dur eşortman takımı alalım diyorum çorapları ince diyorum üşür okulda diyor um yok daha birşey en son patladım öyle dediğim içinde kırılmış kırıldım diyo ne dedim nisanliyken aldın telefon ne evlendigimizde kullandigimida babam aldı evlendikten sonra

6 Cevaplar

0 oy
(57 puan) tarafından
Maddi olarak zor durumdamı yoksa cimrimi eşin eger cimriyse az yapmışsın cnm ama yok maddi olarak durumu yoksa idare et gecer zamanala
(146 puan) tarafından
Kız iyi şükür maddi durumu
(57 puan) tarafından
Valla cnm iyise söke söke al alışırsa bu pintilige valla hayat gecmez ister kırılsın ister küssün asıl kırılan kişi sensin evıne cocuguna harcamıyosa adamım diye gezınmesın ne için calısıyolar madem cocuguna esıne harcamıyosa deli oluyorum şu tiplere varya sonucta kişisel ıhtıyac boş şeyler degıl
(146 puan) tarafından
Bende deli oluyorum sinir oldum sabahtan bu yana ağladım sinirden
(57 puan) tarafından
Aglama bence bi şekil ona boyle hayat surmez madem evıne bakmıyorsun cocugunun ihtiyacını gormuyorsun bende de karılık bekleme de hiç bi şekilde konusma aklı başına gelene kadr inan bana gıdıp paşa paşa alacak ne ihtiyacın varsa erkek milleti bazen boyle davranmak gerekiyor
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hak etmiş.Ailesisin eksiğini ihtiyacını durumu iyi olduğu sürece almalı
(146 puan) tarafından
Öyle iste
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Patladigina göre maddi sıkıntı çekmiyorsunuz muhtmenen canım.  Maddi sıkıntı çekerken böyle birşey yapmazsin diye düşünüyorum cunku. Eğer ilk seçenek doğruysa kesinlikle iyi yapmışsın. Ihtiyaclarinizi karşılamak zorunda esin .
0 oy
(774 puan) tarafından
Böyle adamlarada ayrı sinir oluyorum 
0 oy
(193 puan) tarafından
Çocuğunuz kreşe başlamış, çalışmayı düşündünüz mü? Çalışıp kimseye muhtaç olmamak en iyisi canım.
(193 puan) tarafından
Aynen canım. Bebeğim dört aylık ücretsiz izne ayrıldım ama bunun da bir sonu var. Maalesef minicik bebeklerimizi bırakıp işe gidiyoruz ama en azından istediğimizi istediğimiz zaman alabiliyoruz. Her kadının ekonomik özgürlüğü olmalı, ezilmemeli
(14,017 puan) tarafından
Harika ne kadar güzel. Oğlumda biraz büyüsün bende düşünüyorum zaten evde oturmak pekte bana göre değil koşturma seviyorum ben
(146 puan) tarafından
2. Çocuğum var 10 aylık malesef şuan çalışamam önceden boyle değildi su pandemi donemi cimrilesti durumda iyi.şükür
(193 puan) tarafından
Anladım canım. Al karşına konuş. Durumu olmasa anlarım ama durumu da iyiymiş. Belki bir farkındalığa ihtiyacı vardır :)
(146 puan) tarafından
Belkide canım :)
0 oy
tarafından
Asla öyle bişi yapmadı yapmaz özellikle oğlum ve bnm ocin para verir ne gerekirse alırsın die.hatta alışverişin bitmez der takılır ama çocuğunun üstünde görünce cok hoşuna gider.. böyle adamları anlamıyorum önceliğin evi olmali

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 162 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 565 göst.
0 oy
5 cevap 480 göst.
+1 oy
8 cevap 386 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

378,188 soru

11,319,121 cevap

34,765 kullanıcı

...